Doporučení internisté s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Velmi schopná a příjemná paní doktorka. Rozhodně pomůže a vyléčí:) radost ji navštěvovat

Školní 390, Jablunkov Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Internista, Gastroenterolog

„Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz Více

Dlouhá 83, Havířov Mapa

MUDr. Jiří Spilka, Interní a gastroenterologická ambulance

• Igor Nykl

Internista, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

• Internista, Gastroenterolog

„Trpím Ulcerozní Kolitídou, v prvním relapsu jsem na tom byl dost špatně. Tento super lékař mě postavil na nohy. DÍKY Karel Více

Sady Komenského 1, Český Těšín Mapa

• „Prostě tomu rozumí

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• „K panu doktorovi chodím už několik let, jeho chování je někdy trochu zvlášní, řekla bych podivín, nebo morous, ale co se týče odbornosti, tak to si nemůžu stěžovat. Doporučila bych ho těm, kteří nemají problém přizpůsobit se jeho požadavkům a kterým nevadí, že p.doktor toho moc nenamluví a déle komunikuje s počítačem... pak to bude v pohodě :-) Více

Hrabinská 50, Český Těšín Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Vynikající lékař!!! Potěšil mě opravdu velice osvěžující přístup pana doktora. Všechno vysvětlí, rád zodpoví dotazy a má trpělivost s dotazy, které nemusejí být zrovna věcně podané . Je vidět, že je velice schopný a svědomitý, má schopnost empatie a nic nevnucuje. Snaží se dělat maximum pro své pacienty. Bere věci komplexně, zajímá ho takzvaně Bigger picture (širší kontext). A to je velice příjemné, narazit na někoho takového. Jelikož lékařů, kteří se zaměří pouze na určitou výseč a zbytek je nezajímá, je opravdu hodně. A hlavně vnímám, že je opravdu odborníkem ve své specializaci a bere tuto práci vážně a záleží mu na výsledcích. Pro mě celkově jednoznačně velice pozitivní zážitek, ač třeba ne vše co člověk slyšel o svém stavu bylo příjemné. Na to jak je schopný a inteligentní člověk, nepozoruji žádné známky arogance nebo nadřazenosti. A klidně by to bylo na místě. A zároveň také motivuje pacienty, aby sami více studovali a zajímali se o svůj stav a tudíž mohli také benefitovat ze své znalosti, mimo jiné i pokládáním věcnějších otázek - a tudíž lepšímu porozumění toho co se s nimi děje. Prostě děkuji moc. 100%-ně DOPORUČUJI!! A přeji ČR více takových lékařů :) Více

Nemocnice Podlesí a.s.

• „Velmi ochotný, empatický a vzdělaný lékař. Pomohl mi zbavit se potíží a ukázal mi cestu ke zdraví. Doporučuji. Děkuji Vám, pane doktore. Více

Dělnická 1485/24a, Havířov Mapa

Ordinace Internisty

• Internista, Praktický lékař

1 názor

„Tak tato paní doktorka je super internista a diabelotžka,jsem rád že mně má na starosti ,věnuje se pečlivě k pacientům svou poctivou práci..a dodržování ojednaných pacientu dle hodin. I sestřička je hodná , mila k pacientum.Takže vo tom to je nou koument!!!!!!! RUDOLF.. Více

Budovatelů 991/20b, Havířov Mapa

Ordinace PL pro dospělé