Doporučení internisté s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• Internista, Revmatolog

„Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité. Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

iMedica s.r.o.

• „Jsem pacientem paní doktorky již 14let.Jak jsem v dřívějším příspěvku uvedl,lidský přístup a snaha pomoci kompenzovat naší nemoc je zvláště v dnešní době příkladná. To platí i o sestřičce.Ještě jednou DÍKY! Více

Hybešova 43, Brno Mapa

Diabetologická ambulance

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už přes 5 let. Za dlouhou dobu mého léčení si můžu sama a ani sebelepší doktor Vás nezachrání, když to nechcete sama. Na začátku jsem k ní chodila do nemocnice - tam bylo čekání i přes 5 hodin a dokonce se stalo, že mě nevzala. Takže čekání v soukromé ordinaci za 1000 Kč třeba i 2 hodiny už mě neodradilo. Doktorka je odborník ve svém oboru a když jde do tuhého (špatné výsledky), tak se s vámi nehodlá dohadovat a prostě pošle do nemocnice nebo napíše léky. I přes mou nespolupráci jsem za ni vděčná, protože mám krásnou a zdravou dceru, kterou jsem díky ní donosila. Snaží se pomoci také duševně, jenže těch dívek, které léčí je tolik, že není možné vždycky a všem být duchovní oporou. Jednou je vstřícnější a podruhé.... jako každý normální člověk. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Ambulanci má zařízenou pěkně a chod ordinace také. Sestřičky jsou strašně milé a obětavé ale téměř pokaždé když jdu na kontrolu, je tam jedna která je velice "zlá "a na ty ostatní nepřátelská. Když jsem zde byla naposledy, "dolítla" do ambulance a začala ostatním sestřičkám před ostatníma pacientama co v ordinaci seděli a čekali na pana doktora nadávat. Udělalo to na mne strašně špatný a neprofesionální dojem. Pana doktora ovšem doporučuji. Více

Hybešova 43, Brno Mapa

• „I já přidávám svoji poctu paní doktorce, vše tu napsané je pravda. LEpší doktorku jsme si nemohli přát. :-)

Kubíčkova 8, Brno Mapa

Interní a infektologická ambulance

• „Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Cévní ambulance

• Internista, Diabetolog

„Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a bezvadně vše okolo nemoci vysvětlí. Bezvadný přístup, který jsem u moc lékařů nepoznala!!! Mohu jen doporučit! Více

Křížkovského 33, Brno Mapa

Diabetologická ordinace

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor je nejen vynikající lékař, ale člověk na pravém místě ! Chodíme k němu celá rodina od prvního dne a velice si ho vážíme !!! Děkujeme Blanka Králová Více

Běloruská 2, Brno Mapa

• Internista, Endokrinolog

„Pan doktor Starý je skvělý člověk, odborník, který opravdu vysvětlí, je empatický, vždy mi pomohl. Lékař, který se k vám chová mile, podá ruku, dotáže se, jak se vám daří atd. Vyslechne, zajímá se. Chodím k němu již 20 let. Moc děkuji za něj! Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „Asi se budu opakovat, protože tu bylo vše již zmíněno. Mimo špičkovou profesionalitu je pan doktor především člověk, jehož vlastnostmi jsou lidskost, empatie, neuvěřitelná ochota a obětavost, vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc. Mimo tohle všechno dokáže člověku mlčky pomoci svým vnitřním klidem, který vyzařuje a konejšivým hlasem, neocenitelnými vlastnostmi, které u jiných odborníků marně hledám. Pan doktor se totiž chová k pacientovi především jako k člověku, s kterým cítí a sdílí jeho trápení, přičemž udělá pro pacienta maximum. Znám málo lékařů, kteří jsou na svém místě takovým požehnáním. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor má profesionální i lidský přístup, hodnotím ho velice dobře.

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Výborná lékařka s lidským přístupem a nadstandartní pečlivostí. I paní sestřička si zaslouží velkou pochvalu. Nikolas Více

Běhounská 22, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „K paní doktorce jsem chodil několik let, pak jsem se bohužel přestěhoval do Prahy. Velmi milá a empatická lékařka, odborně i lidsky na výši. Mnoho pacientů k ní jezdí i z jejího dřívějšího působiště v Brně, což mluví samo za sebe. Více

Horní 11, Rájec-Jestřebí Mapa

Privátní interní ambulance

• „Pan doktor je profík ve svém oboru, navíc rozumí humoru. Doporučuji a děkuji

Štolcova 30, Brno Mapa

Internista a geriatr

• „Člověk na správném místě, který má srdce, neodbyde pacieta, zajímá se, hledá souvislosti. V životě jsem se nesetkala s lepším přístupem a to řeším velké zdravotni problémy už řadu let. Pan doktor mě přijal na pohotovosti a nakonec jsem odchazela s radou a dalšími možnostmi řešení i ostatních mých problémů, které vůbec nemusel řešit a přesto se o to zajímal a navrhoval možnosti. Takový doktor je dnes jako jehla v kupce sena. Škoda, že takoví srdeční nejsou všichni lékaři. Pocit nepochopení pro člověka, který trpí je akorat ještě větší bolest a zoufalství. Děkuji pane doktore. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Cévní ambulance Ivančice

• Internista, Diabetolog

„Naprostá spokojenost, paní doktorka velice ochotná, milá a sestřička, klobouk dolů, jak je pozitivně naladěná a vše zvládá s úsměvem, neustále zvonění telefonu, vše krásně vysvětlí. Moc děkuji, přijaly mě v těhotenství na hned. Rozhodne Více

Slatinská 2, Brno Mapa

Ambulance odborného lékaře - interna, diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím už 16 let a nikdy jsem k jeho práci neměl žádné výhrady. Všechny moje otázky zodpoví, všechny připomínky bere v úvahu. Ano, je strohý, neusmívá se a neptá se mě jak se mám, ale kvůli tomu tam nechodím. Ano, diagnózu stihne stanovit ještě než otevřu pusu, ale kupodivu se zatím nikdy nespletl. Sestřička jede ve stejném režimu, ale když jsem několikrát viděl co za individua se snaží dostat do ordinace a jak jsou lidi sprostí a hrubí když se jim něco nelíbí, tak se jí vůbec nedivím. Takže pokud od lékaře/sestry vyžadujete vřelý přístup a vykecávání se, tohle není nic pro vás. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Praktický lékař