Internista Brno

• Internista, Revmatolog

„Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité. Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

iMedica s.r.o.

• „Jsem pacientem paní doktorky již 14let.Jak jsem v dřívějším příspěvku uvedl,lidský přístup a snaha pomoci kompenzovat naší nemoc je zvláště v dnešní době příkladná. To platí i o sestřičce.Ještě jednou DÍKY! Více

Diabetologická ambulance

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

Komenského 733, Bílovice nad Svitavou, Brno Mapa

Surgal ambulance s.r.o., interní a diabetologická ambulance (út,čt)

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Nádražní 10, Blansko Mapa

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Merhautova 118, Brno Mapa

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už přes 5 let. Za dlouhou dobu mého léčení si můžu sama a ani sebelepší doktor Vás nezachrání, když to nechcete sama. Na začátku jsem k ní chodila do nemocnice - tam bylo čekání i přes 5 hodin a dokonce se stalo, že mě nevzala. Takže čekání v soukromé ordinaci za 1000 Kč třeba i 2 hodiny už mě neodradilo. Doktorka je odborník ve svém oboru a když jde do tuhého (špatné výsledky), tak se s vámi nehodlá dohadovat a prostě pošle do nemocnice nebo napíše léky. I přes mou nespolupráci jsem za ni vděčná, protože mám krásnou a zdravou dceru, kterou jsem díky ní donosila. Snaží se pomoci také duševně, jenže těch dívek, které léčí je tolik, že není možné vždycky a všem být duchovní oporou. Jednou je vstřícnější a podruhé.... jako každý normální člověk. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Internista, Kardiolog

„Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Ambulanci má zařízenou pěkně a chod ordinace také. Sestřičky jsou strašně milé a obětavé ale téměř pokaždé když jdu na kontrolu, je tam jedna která je velice "zlá "a na ty ostatní nepřátelská. Když jsem zde byla naposledy, "dolítla" do ambulance a začala ostatním sestřičkám před ostatníma pacientama co v ordinaci seděli a čekali na pana doktora nadávat. Udělalo to na mne strašně špatný a neprofesionální dojem. Pana doktora ovšem doporučuji. Více

Hybešova 43, Brno Mapa

• „I já přidávám svoji poctu paní doktorce, vše tu napsané je pravda. LEpší doktorku jsme si nemohli přát. :-)

Kubíčkova 8, Brno Mapa

Interní a infektologická ambulance

• „Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Cévní ambulance

• „Je moc skvělá a nejlepší lékařka mohu všem doporučit je milá, smypaticka, mám ji strašně moc ráda. Š

Sosnová 2b, Brno Mapa

• „Jsem u paní doktorky poměrně krátkou dobu, ale velice si vážím jejího odborného a trpělivého přístupu k pacientům. Můj zdravotní stav se podstatně zlepšil a to hlavně její zásluhou. Přál bych ji, aby ji to vydrželo co nejdéle ke spokojenosti nás pacientů, protože takové lékaře sháníte velmi těžko. Přeji hodně zdraví a pohody v práci i v osobním životě. Více

Údolní 18, Brno Mapa

Interní ambulance

• Internista, Diabetolog

„Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a bezvadně vše okolo nemoci vysvětlí. Bezvadný přístup, který jsem u moc lékařů nepoznala!!! Mohu jen doporučit! Více

Křížkovského 33, Brno Mapa

Diabetologická ordinace

• Internista, Alergolog, Diabe… tolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

MEDICONET s.r.o.

• Internista, Alergolog

„Zatím mám za sebou jedinou návštěvu a z ní moc dobrý pocit. Paní doktorka je příjemná, ochotná a přemýšlí v souvislostech. Plus vysvětluje základní principy, aby i pacient pochopil, proč je dobré se chovat tak či onak, což osobně oceňuji, zdaleka to neplatí o každém lékaři. Též sestřička je milá. Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• „Pan doktor se staral o mé zdraví,ještě za doby působení ve FN,a musím říct,že určil diagnozu,na kterou lékaři před ním nepřišli.Maximálně se věnuje pacientovi,nedá najevo spěch,vyslechne,vše vysvětlí,poradí.Doporučuji!! Více

Božetěchova 2737/79, Brno Mapa

Diagangio s.r.o.

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa