Internista Blansko

• Internista, Revmatolog

„Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité. Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

iMedica s.r.o.

• Internista, Diabetolog

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

Komenského 733, Bílovice nad Svitavou, Brno Mapa

Surgal ambulance s.r.o., interní a diabetologická ambulance (út,čt)

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Nádražní 10, Blansko Mapa

Merhautova 118, Brno Mapa

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „I já přidávám svoji poctu paní doktorce, vše tu napsané je pravda. LEpší doktorku jsme si nemohli přát. :-)

Kubíčkova 8, Brno Mapa

Interní a infektologická ambulance

• „Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Cévní ambulance

• „Je moc skvělá a nejlepší lékařka mohu všem doporučit je milá, smypaticka, mám ji strašně moc ráda. Š

Sosnová 2b, Brno Mapa

• „Jsem u paní doktorky poměrně krátkou dobu, ale velice si vážím jejího odborného a trpělivého přístupu k pacientům. Můj zdravotní stav se podstatně zlepšil a to hlavně její zásluhou. Přál bych ji, aby ji to vydrželo co nejdéle ke spokojenosti nás pacientů, protože takové lékaře sháníte velmi těžko. Přeji hodně zdraví a pohody v práci i v osobním životě. Více

Údolní 18, Brno Mapa

Interní ambulance

• Internista, Alergolog, Diabe… tolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• Internista, Alergolog

„Zatím mám za sebou jedinou návštěvu a z ní moc dobrý pocit. Paní doktorka je příjemná, ochotná a přemýšlí v souvislostech. Plus vysvětluje základní principy, aby i pacient pochopil, proč je dobré se chovat tak či onak, což osobně oceňuji, zdaleka to neplatí o každém lékaři. Též sestřička je milá. Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• „Pan doktor se staral o mé zdraví,ještě za doby působení ve FN,a musím říct,že určil diagnozu,na kterou lékaři před ním nepřišli.Maximálně se věnuje pacientovi,nedá najevo spěch,vyslechne,vše vysvětlí,poradí.Doporučuji!! Více

Božetěchova 2737/79, Brno Mapa

Diagangio s.r.o.

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem se dostal spíše náhodou a nelituji. Je to milý a empatický člověk, u kterého je patrné, že medicínu nedělá kvůli penězům. Maximální snaha vyjít mi vstříc, neváhal udělat i dražší vyšetření za která ho může penalizovat pojišťovna... to se dnes málo vidí a patří mu za to velký dík. Škoda jen, že podobně empatická není i sestra ve vedlejší místnosti. Celkový dojem z návštěvy mi to ale nekazí. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „Asi se budu opakovat, protože tu bylo vše již zmíněno. Mimo špičkovou profesionalitu je pan doktor především člověk, jehož vlastnostmi jsou lidskost, empatie, neuvěřitelná ochota a obětavost, vždy se snaží pacientovi vyjít vstříc. Mimo tohle všechno dokáže člověku mlčky pomoci svým vnitřním klidem, který vyzařuje a konejšivým hlasem, neocenitelnými vlastnostmi, které u jiných odborníků marně hledám. Pan doktor se totiž chová k pacientovi především jako k člověku, s kterým cítí a sdílí jeho trápení, přičemž udělá pro pacienta maximum. Znám málo lékařů, kteří jsou na svém místě takovým požehnáním. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Hematolog, Ortoped, Plastický chirurg, Proktolog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Výborná lékařka s lidským přístupem a nadstandartní pečlivostí. I paní sestřička si zaslouží velkou pochvalu. Nikolas Více

Běhounská 22, Brno Mapa

Praktická lékařka

• Internista, Chirurg, Endokri… nolog, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Zubař Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční