Doporučení internisté s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Blansko

• „Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!! Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Internista, Revmatolog

„Úžasná paní doktorka, odborník na svém místě. Nic jí není zatěžko. Vřele doporučuji. Kdyby tato republika měla více takových lékařů... S.K. Brno Více

Řezáčova 1, Brno Mapa

CHIRONAX INVEST, s.r.o.

• „Paní primářka Havlíčková je nejlepší ze všech lékařů, které jsem během 78let svého života poznal. Takový vzorný přístup k pacientům, s nimiž se lékař dosud nesetkal, je obdivuhodný. Velice jí děkuji PhDr. Otto Hájek, CSc. Sevastopolská 351/5/10 625 00 Brno 25 605819855 530329644 Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka je poctivá a velmi pečlivá a pro své pacienty dělá maximum i mimo pracovní dobu. Velmi doporučuji. Petra Více

• Internista, Gastroenterolog

„Ludmila Studýnková Paní doktorka toho sice moc nenamluví, ale podstoupila jsem u ní 3x gastroskopii a vždy jsem si ani nestihla všimnout, že už mám hadici v jícnu jak je to tam rychle což je u tohoto vyšetření nejhorší. Při zjišťovaní nemoci mě udělala kompletní rozbor krve a i potom ultrazvuk celého břicha i ostatních orgánů. Sestřička taky dokáže uklidnit. Při lečbě je důkladná a zkouší varianty různých léků. Trpím na dráždění sliznice v jícnu. Jsem ráda, že můžu chodit k této paní doktorce Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně