Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Blansko

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská. D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I. Více

Česká 1/3, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojen. Ať šlo o léčbu začínajícího akné, alergie na slunce či bradaviček na genitáliích odvedla naprosto špičkovou práci. Je příjemná, starostlivá a taktní. Mohu jen doporučit. ovšem má hodně pacientů a myslím že nové už nepříjmá. Více

Vránova 172, Brno Mapa

Kožní lékař

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost ! Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

• „Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky. Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• „Dobrý den, paní doktorku Hlaváčkovou můžu doporučit na 1000%. Profesionální první konzultace, poradenství i samotný operační zákrok. Děkuji paní doktorko za vaší precizní práci a přeji mnoho spokojených klientů jako já. Ing.Pavel Stryja Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská Nemocnice Brno