Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Brno

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!! Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská. D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I. Více

Česká 1/3, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojen. Ať šlo o léčbu začínajícího akné, alergie na slunce či bradaviček na genitáliích odvedla naprosto špičkovou práci. Je příjemná, starostlivá a taktní. Mohu jen doporučit. ovšem má hodně pacientů a myslím že nové už nepříjmá. Více

Vránova 172, Brno Mapa

Kožní lékař

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost ! Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

• „Moc hodná a příjemná paní doktorka. Pomohla mi s dlouhodobým problémem, který mne trápil. Určitě doporučuji.

Mrkosova 18, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky. Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• „Dobrý den, paní doktorku Hlaváčkovou můžu doporučit na 1000%. Profesionální první konzultace, poradenství i samotný operační zákrok. Děkuji paní doktorko za vaší precizní práci a přeji mnoho spokojených klientů jako já. Ing.Pavel Stryja Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská Nemocnice Brno

• „Původně jsem se na doporučení známého chtěla objednat k jiné lékařce ve stejném zařízení, která ovšem měla čekací dobu i několik měsíců a k mému štěstí mi sestřička nabídla možnost objednat se hned na další měsíc k MUDr. Sedlákové. Předtím jsem se svými potížemi navštívila několik praktických lékařů a jednoho dermatologa - pokaždé jsem odešla s doporučením různých mastí běžně dostupných v lékárně, které mi ani po opakovaných návštěvách a dlouhodobém užívání nepomohly a problémy bohužel ještě zhoršily. K paní doktorce Sedlákové docházím již druhý měsíc a léčba viditelně zabírá! Paní doktorka se mnou vše důkladně probrala a vše mi vysvětlila, prošla se mnou celý proces léčby a je vidět, že jí na svých pacientech opravdu záleží. Nemám slov, kterými bych jí mohla poděkovat za to, jak výrazně mi tím změnila život. Pokud někomu tato recenze pomůže v rozhodování, tak tu těch pár řádků určitě nechám. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Paní doktorku jsem dnes navštívil a byl sem velice spokojen. Paní doktorka je hodná, ochotná a pečlivá. Vše mi podrobně vysvětlila, je vidět že to je člověk na svém místě. Ochotně provedla potřebná vyšetření a oproti mé dřívější kožní lékařce pouze nekrčila rameny. Za mě vřele doporučuji! Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Milá a vstřícná paní doktorka s profesionálním přístupem, která se vám bude věnovat, i když jste nepohodlný a ne zcela sympatický pacient. Do ordinace jsem přišel s lymfatickými potížemi v oblasti krku nejasné etiologie po prodělané borelióze, trvající více než rok, na doporučení jiné lékařky. Nejde o žádnou prkotinu, prošel jsem i onkologickou léčbou a mám s čím srovnávat. Pomáhám si cvičením a svépomocnými lymfodrenážemi, bez kterých by můj život vůbec nebyl snesitelný. Mohu se objednat i na odborně prováděné lymfodrenáže a naučit se je, nejdříve však až infekční oddělení téže nemocnice prokáže, že nemám aktivní infekci borelií nebo jiné zoonosy. To bude nejdříve za 5 měsíců. Do té doby mohu buď trpět jako zvíře, nebo si pomáhat dosavadním neodborným, avšak fungujícím způsobem. Paní doktorce však tento přístup nelze vyčítat, mohu potvrdit, že jde o v medicíně uznávaný lege artis postup, jehož cílem je zabránit šíření infekce nebo rakovinových buněk do těla prostřednictvím lymfodrenáže. Já osobně šíření borélií po těle risknu, když už s nimi nedobrovolně žiji déle než rok a o metastázách budu předpokládat, že žádné nemám - alespoň ne na krku. Paní doktorce však ze srdce přeji trpělivější a hodnější pacienty. Jako onkologický pacient jsem prošel mnoha ordinacemi a zažil toho hodně, pěkného i méně pěkného. Setkání s touto lékařkou rozhodně patří mezi ty lepší zkušenosti a proto ji ostatním pacientům doporučuji. Více

• Jihlavská 20, Brno Mapa

Široká 2, Ivančice Mapa