(67 názorů)

Jsme soukromé moderní zdravotnické zařízení nabízející odbornou péči v oblasti stomatologie dermatologie a ORL se sídlem v klidném historickém centru Brna. Klinika Exté byla založena v roce 2009 se d... Více

Masarykova 12/318, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Komenského 616

697 01, Kyjov, jihomoravský

Klinika Exté byla založena v roce 2009 se dvěma zubními ordinacemi a plastickou chirurgií. Časem se naše klinika rozrostla o kosmetologii, dermatologii, ORL a v roce 2011 jsme pro Vás otevřeli již šestou zubní ordinaci. Našim cílem do budoucna je zavést komplexní služby v oboru stomatologie - ortodoncie a parodontologie.
O pacienty se staráme s maximální péčí, důraz klademe na profesionalitu, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, individuální přístup a praxí prověřené zákroky a operační postupy. Cílem naší kliniky Exté - Estetické centrum, je především Vaše spokojenost a dobré reference u Vašich známých.
Pacientům se věnuje kvalifikovaný zkušený tým lékařů za podpory profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří se o pacienty starají nejen v průběhu zákroku, ale velkou část jejich práce zahrnuje předoperační a pooperační péče.
Stomatologické centrum Exté poskytuje komplexní služby estetické stomatologie a zubní chirurgie. V rámci zubní kliniky provádíme jak běžné zákroky (ošetření zubních kazů, aplikace zubních faset apod.), tak i řadu náročnějších zákroků - aplikujeme zubní implantáty, provádíme mnohačetné extrakce apod.
Naše mnohaleté zkušenosti v jednotlivých lékařských oborech v kombinaci s nejmodernějšími typy přístrojů a plně klimatizovanými moderně zařízenými prostory jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Giryeva Halyna

Zubař, MUDr.

• J

Paní doktorka je moc příjemná, vše pěkně vysvětlí a svou práci dělá pečlivě. Na své pacienty si vždy vyhradí dostatek času a má tak prostor se jim opravdu věnovat. Člověk má jednoduše pocit, že je v dobrých rukou.

• V

U paní doktorky jsem absolvoval několik ošetření běžných a jedno endodontické - se všemi návštěvami jsem nadmíru spokojen. Ani neumím říct, které zuby jsou po zákroku, je mimořádně pečlivá a její bílé plomby jsou malá umělecká díla. S paní sestřičkou jsou výborně sehrané, v podstatě se těším na další návštěvy! V kombinaci s příjemným prostředím centra Exte, jeho umístěním a cenami (do velké míry hrazenými pojišťovnou) mohu 100% doporučit!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Tomáš Slezák

• J

Je to moc příjemný lékař s profesionálním lidským přístupem. Mnozí by se od něj mohli učit. Díky mu za odbornou lékařskou pomoc při velké bolesti a za jeho přístup.

• Roman Pecháček

Zubař, MDDr.

• Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností.

• B

Naprostá spokojenost. Mám implantát s korunkou,která vypadá jako můj vlastní zub.Sice se to povedlo laborantům až na druhý pokus,ale zde je vidět ochota vyhovět pacientovi.Pan doktor je příjemný,vše vysvětlí předem, injekcemi nešetří a pracuje s citem.Moc děkuji za vykonanou práci.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Lucie Krupičková

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• Dentální hygienistka paní Krupičková byla velice příjemná, milá a profesionální. Ošetření bylo bezbolestné a komunikace výborná. Předem vysvětleno vše, co se bude aplikovat a jak. Dokonce vysvetlila jak o zuby lepe pecovat. Paní Krupičková byla první hygienistkou v Brné, která vyčistila mojí zuby kvalitně a hlavně pečlivě! K této dentální hygienistce určitě půjdu znovu. Vsem doporučuji.

• S návštěvou u paní Krupičkové jsem byla velice spokojená. Zjistila jsem, že dentální hygiena může být bezbolestná a příjemná záležitost. Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Janíková Veronika

Zubař, MDDr.

• Dlouho jsem hledala dobrou zubařku, teď ji mám. Příjemná, pečlivá, precizní. Po letech se nebojím zubaře. Přešla k ní celá naše rodina, všichni jsme šťastni, že máme kvalitní péči.

• M

U paní doktorky jsem byl asi 5x po několikaleté absenci zubařských ošetření. Automaticky dává anestezii i na ošetření kazů (což je velmi příjemné) a odvádí profi práci. Návštěvy u ní jsou velmi příjemné - netrávíte v čekárně mládí, paní doktorka je navíc mladá a sympatická, což ještě umocňuje úroveň ošetření.
      Doporučuji se u ní neregistrovat, ať má čas na nás, stálé pacienty :)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zuzana Kubíčková

Dermatolog, MUDr.

• V
      Umístění: Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Byla jsem u paní doktorky Kubíčkové na odstranění znaménka na čele a mohu říci, že paní doktorka je skutečný profesionál. Znaménko mi odstranila bezbolestně, jizva se mi nádherně zhojila, paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. S lepším přístupem lékaře k pacientovi, než jaký má paní doktorka, jsem se takřka nesetkala. Paní doktorka je empatická, erudovaná, vysoce profesionální i lidská, ne jako řada jiných doktorů, kteří berou pacienta jen jako kus. Doporučuji!

• Dnes mi bylo odstraněno znaménečko na nosánku. Citlivě a něžně. Bezbolestně, i přes moji paniku. A bonus navíc: milá paní doktorka má smysl pro humor! Pohoda panuje kolem dokola. Sestřičky usměvavé a vstřícné. Tedy opravdu vřele doporučuji návštěvu. Nikoliv však prudícím seniorům. Ti nechť nikam raději nechodí a sledují bedlivě všechny seriály, ať jsou v obraze.

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře