(2 názory)

Jsme soukromé moderní zdravotnické zařízení nabízející odbornou péči v oblasti stomatologie dermatologie a ORL se sídlem v klidném historickém centru Brna. Klinika Exté byla založena v roce 2009 se d... Více

Masarykova 12/318

60200 , Brno , jihomoravský

Komenského 616

697 01 , Kyjov , jihomoravský

Klinika Exté byla založena v roce 2009 se dvěma zubními ordinacemi a plastickou chirurgií. Časem se naše klinika rozrostla o kosmetologii, dermatologii, ORL a v roce 2011 jsme pro Vás otevřeli již šestou zubní ordinaci. Našim cílem do budoucna je zavést komplexní služby v oboru stomatologie - ortodoncie a parodontologie.
O pacienty se staráme s maximální péčí, důraz klademe na profesionalitu, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, individuální přístup a praxí prověřené zákroky a operační postupy. Cílem naší kliniky Exté - Estetické centrum, je především Vaše spokojenost a dobré reference u Vašich známých.
Pacientům se věnuje kvalifikovaný zkušený tým lékařů za podpory profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří se o pacienty starají nejen v průběhu zákroku, ale velkou část jejich práce zahrnuje předoperační a pooperační péče.
Stomatologické centrum Exté poskytuje komplexní služby estetické stomatologie a zubní chirurgie. V rámci zubní kliniky provádíme jak běžné zákroky (ošetření zubních kazů, aplikace zubních faset apod.), tak i řadu náročnějších zákroků - aplikujeme zubní implantáty, provádíme mnohačetné extrakce apod.
Naše mnohaleté zkušenosti v jednotlivých lékařských oborech v kombinaci s nejmodernějšími typy přístrojů a plně klimatizovanými moderně zařízenými prostory jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Zákroky

• klinika

Nejbližší zařízení

• F
    Lékař: Bc. Lucie Krupičková Jiný

Paní doktorku velmi doporučuji, vždy odcházím velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, a odborník na svém místě, je velmi oblíbená, proto se k ní vždy musím objednávat dostatečně dopředu :):)

• V
    Lékař: MUDr. Zuzana Kubíčková odstranění znamének laserem

Děkujeme paní doktorce za další bezbolestné ošetření znamének .Jako vždy krásná práce,přesnost,profesionalita.
    Dokonalá spolupráce lékaře a sestry,radost se u Vás nechat ošetřit.DOPORUČUJI Viki +mamka

MUDr. Zuzana Kubíčková

Vikinko moc děkuji za Tvá slova. Přeji Ti k dnešnímu svátku ať jsi stále tak krásná a příjemná slečna... je radost mít tak milé pacienty.
    Buď zdravá a veselá a zase někdy nashle.....

• Došlo k chybě, zkuste to znovu