(71 názorů)

Jsme soukromé moderní zdravotnické zařízení nabízející odbornou péči v oblasti stomatologie dermatologie a ORL se sídlem v klidném historickém centru Brna. Klinika Exté byla založena v roce 2009 se d... Více

Masarykova 12/318

60200 , Brno , jihomoravský

Komenského 616

697 01 , Kyjov , jihomoravský

Klinika Exté byla založena v roce 2009 se dvěma zubními ordinacemi a plastickou chirurgií. Časem se naše klinika rozrostla o kosmetologii, dermatologii, ORL a v roce 2011 jsme pro Vás otevřeli již šestou zubní ordinaci. Našim cílem do budoucna je zavést komplexní služby v oboru stomatologie - ortodoncie a parodontologie.
O pacienty se staráme s maximální péčí, důraz klademe na profesionalitu, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, individuální přístup a praxí prověřené zákroky a operační postupy. Cílem naší kliniky Exté - Estetické centrum, je především Vaše spokojenost a dobré reference u Vašich známých.
Pacientům se věnuje kvalifikovaný zkušený tým lékařů za podpory profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří se o pacienty starají nejen v průběhu zákroku, ale velkou část jejich práce zahrnuje předoperační a pooperační péče.
Stomatologické centrum Exté poskytuje komplexní služby estetické stomatologie a zubní chirurgie. V rámci zubní kliniky provádíme jak běžné zákroky (ošetření zubních kazů, aplikace zubních faset apod.), tak i řadu náročnějších zákroků - aplikujeme zubní implantáty, provádíme mnohačetné extrakce apod.
Naše mnohaleté zkušenosti v jednotlivých lékařských oborech v kombinaci s nejmodernějšími typy přístrojů a plně klimatizovanými moderně zařízenými prostory jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Giryeva Halyna

Zubař, MUDr.

• J

Paní doktorka je moc příjemná, vše pěkně vysvětlí a svou práci dělá pečlivě. Na své pacienty si vždy vyhradí dostatek času a má tak prostor se jim opravdu věnovat. Člověk má jednoduše pocit, že je v dobrých rukou.

• V

U paní doktorky jsem absolvoval několik ošetření běžných a jedno endodontické - se všemi návštěvami jsem nadmíru spokojen. Ani neumím říct, které zuby jsou po zákroku, je mimořádně pečlivá a její bílé plomby jsou malá umělecká díla. S paní sestřičkou jsou výborně sehrané, v podstatě se těším na další návštěvy! V kombinaci s příjemným prostředím centra Exte, jeho umístěním a cenami (do velké míry hrazenými pojišťovnou) mohu 100% doporučit!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Roman Pecháček

Zubař, MDDr.

• Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností.

• B

Naprostá spokojenost. Mám implantát s korunkou,která vypadá jako můj vlastní zub.Sice se to povedlo laborantům až na druhý pokus,ale zde je vidět ochota vyhovět pacientovi.Pan doktor je příjemný,vše vysvětlí předem, injekcemi nešetří a pracuje s citem.Moc děkuji za vykonanou práci.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Janíková Veronika

Zubař, MDDr.

• Dlouho jsem hledala dobrou zubařku, teď ji mám. Příjemná, pečlivá, precizní. Po letech se nebojím zubaře. Přešla k ní celá naše rodina, všichni jsme šťastni, že máme kvalitní péči.

• M

U paní doktorky jsem byl asi 5x po několikaleté absenci zubařských ošetření. Automaticky dává anestezii i na ošetření kazů (což je velmi příjemné) a odvádí profi práci. Návštěvy u ní jsou velmi příjemné - netrávíte v čekárně mládí, paní doktorka je navíc mladá a sympatická, což ještě umocňuje úroveň ošetření.
      Doporučuji se u ní neregistrovat, ať má čas na nás, stálé pacienty :)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zuzana Kubíčková

Dermatolog, MUDr.

• V
      Umístění: Exté - stomatologické centrumSlužby: odstranění znamének laserem

Děkujeme paní doktorce za další bezbolestné ošetření znamének .Jako vždy krásná práce,přesnost,profesionalita.
      Dokonalá spolupráce lékaře a sestry,radost se u Vás nechat ošetřit.DOPORUČUJI Viki +mamka

• L
      Umístění: Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)Služby: odstranění znamének laserem

Paní doktorka je moc příjemná a profesionální. Znaménka odstranila šetrně s řádným poučením. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Tomáš Slezák

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor je velmi zodpovědný a profesionální. Jeho milý přístup a snaha pomoci je úžasná. Vždy vše vysvětlí a najde nejlepší možné řešení. Doporučuji.

• J

Je to moc příjemný lékař s profesionálním lidským přístupem. Mnozí by se od něj mohli učit. Díky mu za odbornou lékařskou pomoc při velké bolesti a za jeho přístup.

• Lucie Krupičková

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• F
      Umístění: Exté - stomatologické centrumSlužby: Jiný

Paní doktorku velmi doporučuji, vždy odcházím velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, a odborník na svém místě, je velmi oblíbená, proto se k ní vždy musím objednávat dostatečně dopředu :):)

• Dentální hygienistka paní Krupičková byla velice příjemná, milá a profesionální. Ošetření bylo bezbolestné a komunikace výborná. Předem vysvětleno vše, co se bude aplikovat a jak. Dokonce vysvetlila jak o zuby lepe pecovat. Paní Krupičková byla první hygienistkou v Brné, která vyčistila mojí zuby kvalitně a hlavně pečlivě! K této dentální hygienistce určitě půjdu znovu. Vsem doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře