Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Poskytujeme preventivní, základní a specializovanou diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči formou ambulantní, lůžkové, jednodenní a sociální péče

Nemocnice Blansko
Sadová 1596/33, Blansko 678 31
Nemocnice Blansko logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Ludmila Juránková Jiný

Velmi rád jsem už 15 let vděčným pacientem paní doktorky.

MUDr. Tamara Jurajdová Jiný

Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky.

MUDr. Tamara Jurajdová estetické dermatologie

Úžasná paní dr.,jakýkoli problém u mě,manžela,dětí vyřešila v krátké době. +Milá,usměvavá.
    Nejlepší doktorka z blanenské nemocnice.

Dagmar Koudelková Spravila mi zuby

Paní zubařka je tak hodné, šikovné a milé stvoření. V srpnu budu k paní zubaře docházet už rok a za tu dobu mi spravila půlku mé špatné pusy. Ačkoli je paní kpudelková mladá, je šikovnější než mnoho zubařek, které dělají v oboru řadu let. Je sympatická, chápavá a kolikrát jsem ji na sále usnula, protože pracuje velice citlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí a vše s klientem prodiskutuje. V poslední řadě bych paní doktorku chtěla vynést do oblak pro její zručnost práce s lokální anestezií.;)