Zobrazit lékaře

Poskytujeme preventivní, základní a specializovanou diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči formou ambulantní, lůžkové, jednodenní a sociální péče Více

Nemocnice Blansko

Sadová 1596/33

678 31 , Blansko , jihomoravský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Tamara Jurajdová Jiný

Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky.

Lékař: MUDr. Tamara Jurajdová estetické dermatologie

Úžasná paní dr.,jakýkoli problém u mě,manžela,dětí vyřešila v krátké době. +Milá,usměvavá.
    Nejlepší doktorka z blanenské nemocnice.

Lékař: Dagmar Koudelková Spravila mi zuby

Paní zubařka je tak hodné, šikovné a milé stvoření. V srpnu budu k paní zubaře docházet už rok a za tu dobu mi spravila půlku mé špatné pusy. Ačkoli je paní kpudelková mladá, je šikovnější než mnoho zubařek, které dělají v oboru řadu let. Je sympatická, chápavá a kolikrát jsem ji na sále usnula, protože pracuje velice citlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí a vše s klientem prodiskutuje. V poslední řadě bych paní doktorku chtěla vynést do oblak pro její zručnost práce s lokální anestezií.;)