Zobrazit lékaře

Poskytujeme preventivní, základní a specializovanou diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči formou ambulantní, lůžkové, jednodenní a sociální péče Více

Nemocnice Blansko

Nejbližší zařízení

• Jitka Lachmanová

Diabetolog, MUDr.

• J

Výborný diabetolog,je vidět,že jí na pacientech záleží,příjemné vystupování,sestra K.Slaná je taky super.

• Ludmila Juránková

Internista,

• P

Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka je poctivá a velmi pečlivá a pro své pacienty dělá maximum i mimo pracovní dobu. Velmi doporučuji.
      Petra

• Dagmar Koudelková

Praktický Lékař,

• L
      Umístění: Nemocnice BlanskoSlužby: Spravila mi zuby

Paní zubařka je tak hodné, šikovné a milé stvoření. V srpnu budu k paní zubaře docházet už rok a za tu dobu mi spravila půlku mé špatné pusy. Ačkoli je paní kpudelková mladá, je šikovnější než mnoho zubařek, které dělají v oboru řadu let. Je sympatická, chápavá a kolikrát jsem ji na sále usnula, protože pracuje velice citlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí a vše s klientem prodiskutuje. V poslední řadě bych paní doktorku chtěla vynést do oblak pro její zručnost práce s lokální anestezií.;)

• Naprosto úžasnej člověk. Bere ohled na to, že máte ze zubaře strach. Každej jeden zub s váma u rentgenu projde - i když tomu rozumíte jak koza petrželi. Řekla bych, že teprve tam příjdete na to, jak to u zubaře mát vypadat a že to fakt není tak hrozný, jak se říká nebo tak, jak jste si zažili u jiných doktorů. Jen jediná věc mě tam naštvala - to, že jsem zjistila, že předchozí zubařka mě z pusy udělala zoologickou zahradu, až jsem se tomu musela smát... Škoda, že těch hvězdiček tu není aspoň 50 :)

• Tamara Jurajdová

Dermatolog, MUDr.

• V
      Umístění: Nemocnice BlanskoSlužby: Jiný

Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky.

• V
      Umístění: Nemocnice BlanskoSlužby: estetické dermatologie

Úžasná paní dr.,jakýkoli problém u mě,manžela,dětí vyřešila v krátké době. +Milá,usměvavá.
      Nejlepší doktorka z blanenské nemocnice.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře