Dermatolog Brno

• „Paní doktorka mi prohlédla všechna mateřská znaménka a uklidnila mé obavy. Domluvily jsme se na odstranění tří znamének z kosmetických důvodů, termín jsem dostala hned za 14 dnů. Více

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

Chemický peeling

od 500 kč

• Dermatolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Plastický chirurg Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

• Dermatolog, Dentální hygieni… stka, hygienista, Fyzioterapeut, Zubař Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• Pekařská 3, Brno Mapa

SynCare - Centrum estetické dermatologie

• „Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Masarykova 31, Brno Mapa

Absolonova 30, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Zatím jen jedna, ale perfektní zkušenost. Příjemný přístup, dochvilnost a profesionalita. Chválím.

Poliklinika Dobrovského 23, Brno Mapa

Kožní ordinace - MUDr. Zora Jakubíková s.r.o.

• Dermatolog, Anesteziolog, Gy… nekolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

MEDICOM Clinic

• Dermatolog, Ostatní

„U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou! Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská. A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou Více

Křižíkova 68a, Brno Mapa

DERMAESTET, s.r.o.

• „Paní doktorku jsem navštívil s šestiletou dcerou , která se předtím rok neúspěšně léčila u jiné dermatoložky. Dcera měla na loktech útvary které se podobaly bradavicím, ale toto podezření bylo již dříve vyloučeno. Ovšem roční léčba byla zcela neúspěšná. Paní doktorka Plachá dceru prohlédla, nasadila správné léky a za cca 10 dní byla dcera naprosto v pořádku! Dále léčba p. doktorky Plaché dceři odstranila další, méně závažné kožní projevy a proto bych tímto chtěl paní doktorce moc poděkovat za svou dceru i za sebe, jako otce. Více

Smetanova 7, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi zkušená odbornice,mající hezký přístup k pacientům.Navíc je velmi empatická. Mně osobně hodně pomohla. Jelikož ze stran pacientů je o její péči značný zájem, objednává je na čas,aby všichni přišli včas na řadu. Jen více takových lékařů. Více

Údolní 63, Brno Mapa

Privátní kožní ambulance

• „Pani doktorka skvela, ma lidsky pristup, hleda nejvhodnejsi lecbu podle potreb pacienta. Mohu jen doporucit!!!

Sadová 33, Blansko Mapa

Dermatovenerologie

• „Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku Flášarovou a musím podotknout, že tak příjemnou, milou, laskavou lékařku jsem dlouho nezažila. Můžu jedině doporučit a už se těším na další návštěvu u ní :) M.Urbanová Více

Vinohrady 8a, Brno Mapa

DERMI, s.r.o. Kožní ambulance

• „Paní doktorka je velmi pečlivá. Přístup k pacientům příkladný. Zdravotní problém řeší, nenechá nic náhodě. Rozhodně doporučuji. . L.B. Více

Příkop 6, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Velice příjemné jednání a profesionální přístup. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj problém k mojí maximální spokojenosti. vřele doporučuji:-)) Více

Masarykova 31, Brno Mapa

• „Vřele doporučuji ! Paní doktorka je opravdu velmi milá a vstřícná. Pečlivě mi vše vysvětlila a doporučila vhodné ošetření. Absolvovala jsem výplně kontury rtů + korekci brady. Výsledný efekt splnil mé očekávání. Už se těším na další návštěvu. Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

DermaConcept s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka Více

Česka ul. 1, Brno Mapa

Dermatovenerolog