Dermatologie

2 názor Brno, Pekařská 3

O nás

Motto:
Dotýkáš-li se kůže člověka – dotýkáš se i jeho duše. Aulus Cornelius Celsus, římský lékař a učenec (25 př.K. - 50 p.K.)

Moderní dermatologie se zaměřuje nejen na lokální léčbu kožních afektů, ale vidí především souvislosti mezi kůží a celým organizmem. Komplexní cílené dermatologické vyšetření se neobejde bez specializovaných diagnostických metod, k nímž náleží především optická diagnostika, monitorace kožních parametrů nebo ultrazvuk.

Na co se centrum zaměřuje?
V oboru všeobecné dermatologie se zaměřujeme především na diagnostiku a léčbu akné, rosacei, ekzémových stavů, lupénky, chorob nehtů a vlasů a hojení kožních defektů včetně jizev.

V oboru lékařské kosmetiky se zaměřujeme na diagnostiku a léčbu hypersenzitivní pokožky, pokožky s projevy stárnutí včetně aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů a na mezoterapii.

Součástí centra je také odborná kosmetická péče zaměřená především proti stárnutí pleti a na rejuvenaci pokožky výše uvedenými metodami v kombinaci s peelingem ovocnými kyselinami unikátně kombinovanými s kyselinou hyaluronovou.

Vítanou službou, nejen v letním období, je stanovení fototypu kůže klienta s následným doporučením vhodného ochranného stupně přípravku při opalování.

Nejen léčba, ale také odborná rada.

V lékařství a obzvláště v dermatologii platí, že úspěšná léčba je závislá dodržení všech nezbytných zásad i mimo ordinaci.

Náš klient podstoupí nejen nejmodernější vyšetření a odbornou léčbu, ale také podrobné individuální doporučení, jak předcházet i v budoucnu projevu, který jej přivedl do našeho centra.

Kdo je vlastník centra?
Vlastníkem centra je společnost Syncare Plus, s.r.o., která je na evropském trhu známá jako výrobce dermokosmetiky výhradně určené pro lékárny a kosmetické salony. Její dlouholetá spolupráce s předními odborníky v oblasti lékařství vyústila v otevření centra.

Kde získáte předepsané léky?
V objektu je dostupná také lékárna, kde obdržíte všechny potřebné léky a další doporučené přípravky.

Kde obdržíte další informace?
Bohatým zdrojem informací jsou internetové stránky www.syncare.cz/medical. Podrobné informace rovněž získáte také telefonicky na číslech 548 521 611, 530 319 961 nebo 733 377 799.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Doc. MUDr. Jarmila Rulcová Jiný

Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!!

Doc. MUDr. Jarmila Rulcová Akné syna

S paní doktorkou jsme velmi spokojení a odjíždíme za ní až z Ostravy.Synovi konečně vyléčila velmi těžké akné se kterým si nevěděli rady dva lékaři před ní.Jeji přístup můžu hodnotit jako velmi vstřícný a citlivý.

Kontakt

Pekařská 3, Brno 614 00 Zobrazit v Goole Maps