Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Masarykova 31, Brno Mapa

Absolonova 30, Brno Mapa

• Dermatolog, Ostatní

„U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou! Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská. A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou Více

Křižíkova 68a, Brno Mapa

DERMAESTET, s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka Více

Česka ul. 1, Brno Mapa

Dermatovenerolog

Běhounská 8, Brno Mapa

Zdravotní středisko Běhounská

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá. Více

Zábrdovická 18, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská. D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I. Více

Česká 1/3, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Mohu jen doporučit.Skvělý personál,moc milé a ochotné sestřičky i paní doktorka.Služeb využíváme již několik roků.

Jamborova 22, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorka je výborná..stejně tak i sestřička! Vše vysvětlí a poradí. Profesionální, lidský a milý přístup, cítila jsem se tam velmi dobře a odcházela spokojená. Paní doktorku můžu jen doporučit! Více

Chládkova 4, Brno Mapa

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost ! Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

• „Moc hodná a příjemná paní doktorka. Pomohla mi s dlouhodobým problémem, který mne trápil. Určitě doporučuji.

Mrkosova 18, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Za celý život znám už mnoho lékařů ale lékaře který Vás řádně prohlídne, vysvětlí co je za problém, věnuje se Vám pozorně je jen pár a mudr. Holoubková patří mezi ně. Z takových by si měli brát ostatní lékaři příklad...DOPORUČUJI Více

Karla Čapka 1656/13, Šlapanice Mapa

Dermatovenerologické ordinace

• „Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky. Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• „Paní doktorka je velmi hodná, ochotná, vždy usměvavá. Poradí, vše vysvětlí, rozepíše na lísteček. Léčila jsem se u ní několikrát s různými diagnózami, vždy jsem byla maximálně spokojená. Jedinou nevýhodou je dlouhé čekání, neobjednává se a nezřídka je v čekárně i 15 lidí. Ale v takovém případě paní doktorka klidně ordinuje dál, i když už je po ordinační době, třeba i vynechá oběd. Více

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Dermatovenerologie

• „Pečlivá a hodná paní doktorka. Moc děkuji za pomoc a budu chodit na pravidelné kontroly. Ještě teď mi běhá mráz po zádech,kdybych to nechala být. Možná si člověk chvíli počká ale pořád se můžete objednat předem.Lepší než něco podcenit. Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Dermatovenerologie

• „Příjemné vystupování, poskytla všechny potřebné informace. Velká spokojenost.

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Dobrý den, paní doktorku Hlaváčkovou můžu doporučit na 1000%. Profesionální první konzultace, poradenství i samotný operační zákrok. Děkuji paní doktorko za vaší precizní práci a přeji mnoho spokojených klientů jako já. Ing.Pavel Stryja Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská Nemocnice Brno

• „Výborná diagnostika ,přístup k pacientovi,léčba.Spokojenost 100%.Kéž by bylo více takových odborníků jako je paní doktorka. Více

Sokolská 8, Brno Mapa

Privátní odb. lékařka pro nemoci kožní