Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Paní doktorka je příjemná, vstřícná, pohodová a ochotná. Vyslechne, uklidní, poradí. Oceňuji její klidný, lidský přístup k pacientům a tímto jí děkuji za sebe i za dceru. Renata Více

Tomešova 1, Brno Mapa

Klinický psycholog

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Pan Mgr. Ondřej Ptáček na mne již při prvním setkání velmi silně zapůsobil. Je to nesmírně empatický a vlídný profesionál, u kterého musím v první řadě ocenit jeho nesmírně lidský přístup ke klientovi. Vyzdvihla bych také schopnost velmi citlivě reagovat na vaše aktuální pocity a momentální náladu, díky které přesně ví, kdy nastalou situaci odlehčit, kdy se zasmát a kdy naopak mlčet či jen říci pár vlídných slov. Nemohu opomenut také značnou dávku optimismu a pozitivní nálady, kterou vnáší do jednotlivých setkání. Pana Mgr. Ondřeje Ptáčka mohu vřele doporučit. Díky jeho pomoci se do mého života vrátilo světlo i ve dnech velmi pošmourných, za což mu patří můj velký dík. Více

Sukova 4, Brno Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie s.r.o.

• „Doktora Pospíchala znám už více jak 30 let. Pomáhal mému adoptivnímu synovi a teď se na něj obracím já. Se synem máme velké trápení. Karla Více

Údolní 11, Brno Mapa

Klinický psycholog a psychoterapeut

• „Milá,prijemná komunikativní ale moc nepomůže. Možná vše chce více času. Hledá problém kde není. Čekal jsem víc

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Výjimečný člověk na svém místě. Přes dva roky, co jsme spolu začaly a pořád se posouvám. Velice inspirující žena. Pomohla mi z veliké bryndy a neustále se dostávám blíže k sobě a k jádru svých zašmodrchanců. Více

Vinařská 6, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Úžasná paní psycholožka, moudrá, chápavá, milá, plná empatie...Člověk, co už lecos zažil a kterého máloco překvapí. Má v sobě úžasný optimismus a dokáže vidět i v problémových dětech to krásné, co v nich je. Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Chodím k němu na terapii každý týden již třetím rokem a jsem s ním velice spokojen, pomohl mi vyřešit obtížnou životní situaci. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „ja chodim k panu doktorovi asi uz rok,i ma dcera a obe jsme s nim spokojene,nechapu proc by mel byt darebak,naopak si myslim ze je to mily,prijemny clovek a me osobne hodne pomohl,Dokaze se vcitit a vyslechnout. Více

U pošty 14, Brno Mapa

Cena nebyla přidána

• Polní 3, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných Bratří

• Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• Hlinky 144, Brno Mapa

ReproGenesis a.s.