Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek Více

Kouty 42a, Brno Mapa

Sport.medica, s.r.o.

• „K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova Více

Mendlovo náměstí 1a, Brno Mapa

NCA-KEPHAS, s.r.o.

• „Pan doktor se narodil pro své povolání. Děkuji mu moc za perfektně provedený zákrok - operaci karpálního tunelu. Navíc jemu i sestřičkám děkuji za milé přijetí a skvělou péči. Více

Gajdošova 54, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

• „Pan doktor mi odoperoval znamínko, které bylo blízko tetování a byl naprosto úžasný, nechápu dodnes jak se mu podařilo nepoškodit delfíní ploutvičku a jak mohlo z tak velkého znamínka zůstat minimální jizvička s perfektními stehy.........a jak byl milý a profesionální on i jeho personál. Pane doktore ještě jednou díky. Pokud bych někdy něco potřebovala z oblasti chirurgie tak se obracím hned na Vás. Veronika Minaříková Více

Svatoplukova 14, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Je to doktor, ke kterému se opravdu těšíte. U něj nikdy nejste ve stresu, příjemnějšího člověka neznám. Navíc nejenže perfektně odvede svou práci, ale i důkladně a ochotně (myslím skutečně ochotně, nesnaží se vás jen tak odbýt) vysvětli zákroky, které sám neprovádí, a doporučí vhodného odborníka. K panu doktorovi chodím roky a neměnila bych ani za nic. Více

Berkova 38/34, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Pán primár Horálek je skvelý doktor s ľudským a optimistickým prístupom. Kiež by aj ostatní doktori v NMB boli takí. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Konečně doktor co se mi věnoval a bylo vidět, že chce opravdu pomoci. Člověk aby takového doktora pohledal. Milý, empaticky. Doporučuji. Více

Brno Mapa

• „Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi. Více

Mendlovo náměstí 1a, Brno Mapa

Boženy Němcové 9, Blansko Mapa

NCA-KEPHAS, s.r.o.

• „Pan doktor je odborník s lidským přístupem zachránil život mě i mému ještě nenarozenému synovi. Jeho jméno jen tak nezapomenu :). Více

• Chirurg, Praktický lékař

„Skvělý doktor, milý a s lidským přístupem, chodím k němu již 10 let a nemenila bych! Ve všem se snaží pomoct a vychází vstříc, mohu jen doporučit! Více

Nerudova 7, Brno Mapa

Praktický lékař

• Chirurg, Praktický lékař

„Do nemocnice jsem se dostal s akutním zánětem slepého střeva. Operace byla komplikovanější a dost mne v nemocnici potrápili, ale přístup pana doktora byl velmi vstřícný a včetně sestřiček se mne vzorně starali, tak bych jim chtěl poděkovat. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Šikovná paní doktorka , zákrok zcela bezbolestný, dobře vysvětlí, netrvá to. Hledal jsem chirurga na relativně akutní zákrok po diagnostice praktické lékaařky, vybral jsem z celého Brna dle recenzí právě tuto ordinaci Zahradníkova a hned na další ráno jsem byl objednán. Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Výborný lékař, bohužel jsem se dozvěděla, že odešel do důchodu. Na klinice bude scházet. Přeji mu hodně spokojenosti a ať se doma nenudí. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Spokojenost s plastikou vazu pri rupture LCA. Pan Doktor byl velmi vstřícný, nemohu si na nic stěžovat. Přidám jednu jeho hlášku. Když jsem k němu přišel pri úrazu kolene, tak jsem říkal pane doktore ja nikdy neměl s koleny žádný problém. Pan doktor jen odvětil,no tak teď už máte :). Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• „Do nemocnice som sa dostavil vecer s bolestami brucha, nasledovala urgentná operácia slepého čreva 2019/03/11 21,00 hod, pánu doktorovi zo srdca ĎAKUJEM za záchranu života !!! Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně