Sport.medica, s.r.o.

Kouty 42a, Brno-střed

62100, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Libor Paša

Chirurg, Ortoped, Doc. MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: operace kostí

Měl jsem tu čest podstoupit dvě operace. Spirální tříštivá zlomenina pažní kosti po "páce". Repozice a vyztužení distální dlahou se povedlo a po rehabilitaci dnes plně funkční. Podruhé při naštípnutém zápěstí přetržena horní šlacha palce. Zjištěno pozdě a plastický chirurg v jednom nejmenovaném zařízení navrhuje příšití zkrácené šlachy k sousední,k ukazováku. Odmítám. Po konzultaci u Mudr.Paši volí jistě složitější operaci a štepem jiné šlachy zajistí sešití k palci. Fantastický zákrok. Po poctivé rehabilitaci už zase dávám palec hore. Především pak panu doktorovi. Velmi doporučuji a jsem vděčen.

• Umístění: Sport.medica, s.r.o.Služby: transplantace vnitřího menisku

Pan Docent Libor Paša byla moje poslední záchrana mého poničeného kolenního kloubu , i když jsem z Opavska , neváhal jsem ani chvilku a oslovil jsem pana docenta mailem , po rychlé odpovědi si objednal termín vyšetření v Židenicích na Sport-Medica . Nastala prvotní artroskopie s doporučením na následnou transplantaci menisku od dárce , kterou (zatím myslím)nikdo jiný v republice nedělá . Po této transplantaci mám sice teprve 3 dny , ale jsem velice rád , že mi ji provedl takový profesionál s největšími zkušenostmi v této problematice . Pan Doc.Paša mi už v mém mladém věku v roce 2000 dělal plastiku vazu v druhém koleni a tím mě vrátil zpět do sportovního života . Teď už vím , že pokud se tato transplantace odrazí ve zlepšení mého původního stavu kolene , pevně v to věřím , bude to podruhé ,co mě PAN doktor vrátí s úsměvem a spokojeností do života .... děkuji pane docente , hasič z Opavy ..

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře