Sport.medica, s.r.o.

Kouty 42a

62100 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Libor Paša

Chirurg, Ortoped, Doc. MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: rekonstrukce menisku

Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: operace kostí

Měl jsem tu čest podstoupit dvě operace. Spirální tříštivá zlomenina pažní kosti po "páce". Repozice a vyztužení distální dlahou se povedlo a po rehabilitaci dnes plně funkční. Podruhé při naštípnutém zápěstí přetržena horní šlacha palce. Zjištěno pozdě a plastický chirurg v jednom nejmenovaném zařízení navrhuje příšití zkrácené šlachy k sousední,k ukazováku. Odmítám. Po konzultaci u Mudr.Paši volí jistě složitější operaci a štepem jiné šlachy zajistí sešití k palci. Fantastický zákrok. Po poctivé rehabilitaci už zase dávám palec hore. Především pak panu doktorovi. Velmi doporučuji a jsem vděčen.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře