Doporučení onkologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Ten nejlepší lékař i člověk, kterého jsem měla možnost poznat. Díky němu jsem přežila. Všem pacientům bych přála takového lékaře!!!!!! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Je to člověk na svém místě, jsem jeho pacientkou od roku 1996 a za ty roky vděčím hlavně jemu, nemůžu si na nic ztěžovat. Více

1 názor

„Paní doktorka Krásenská je velmi pečlivá , mán vynikající přístup a je odborník na svém místě. Jsem nesmírně vděčná, že můžu chodit právě k ní. Radka Š. Více

1 názor

„Ta nejlepší, nejusměvavější, nejprofesionálnější paní doktorka, která mi velmi pomohla.Děkuji ji za moc a jsem ráda, že jsem na onkologii narazila právě na ni!!!Díky moc paní doktorko Sylva L. Více

1 názor

„Navštěvuji pana doktora téměř 20 let a nikdy bych už k jinému nešla. I kdyby se přestěhoval na Antarktidu, budu dojíždět. :-) Profesionál, empatický, vždy příjemný - obdivuhodné jednání v onkologické ambulanci! Nikdy jsem nezažila, že by se lékař k pacientovi takto hezky a s úctou choval.... Úžasný člověk!!! Více

Polní 3, Brno Mapa

NEMOCNICE MILOSRDNÝCH BRATŘÍ

• „Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.

Masarykův onkologický ústav

• „Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺ Více

Masarykův onkologický ústav

• „Empatická, příjemná a velice ochotná paní doktorka. Je to člověk, který naslouchá potřebám pacienta, snaží se pomoct, nevystupuje z pozice lékaře, ale partnera při řešení problému. Více

Masarykův onkologický ústav

• „Pan doktor je příjemný, pečlivý, všechno vysvětlí ama optimistický přístup k pacientovi. Jsem spokojená.

Masarykův onkologický ústav

• „Vynikající přístup, je velmi empatický, věnoval mi hodně času, vše mi vysvětlil a snažil se mi pomoci, i když nakonec asi nejsem onkologický pacient. Na takovýto přístup jsem čekala 15 let. Do té doby jsem se trápila a už mne ani nebavilo na světě. Lékaři, které jsem před tím postupně navštěvovala, mi domlouvali, ať se uklidním, že je to vše v psychice a nevěřili mi, až jsem skončila na psychiatrii. Ještě nemám vyhráno, ale přesto děkuji, pane doktore. Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Paní doktorku Kalábovou jsem si vybrala proto, že je onkoložka a má maminka prodělala onkologické onemocnění. Je skutečností, že paní doktorka byla ze začátku zaskočena mým těhotenstvím. Ale měla pravdu, jako hodně rizikové ho shledávali i ostatní lékaři. Nakonec jsme ho i díky paní doktorce úspěšně zvládly. Chlapeček se narodil menší, ale dnes už je z něj velký 13-letý chlap. Od paní doktorky se mi vždy pak dostávalo podpory a uznání. Její úsměvy jsem obdivovala i vzhledem k její velké vytíženosti. Od paní doktorky jsem odešla jen proto, že jsme se odstěhovali a byla daleko. Velmi příjemná byla i paní sestřička, navíc stále na mobilním telefonu i mimo ord. hodiny. Vlaďka P. Více

• Kuřimská 2, Brno Mapa

Arcus onko a lymfo centrum Brno, o.s.

• Ivo Kocák

Onkolog