Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Vynikající lékař, který má obrovskou trpělivost s pacienty, respektive jejich rodiči. Vše dokonale a srozumitelně vysvětluje, nechá si klást dotazy a fundovaně je zodpoví. Nad vším se zamyslí a pacienta důkladně vyšetří. Dokáže dobře poradit a doporučit. Nehledí na čas a má dobře rozplánované pacienty, aby nemuseli čekat, když se diskuze protáhne. Je až neuvěřitelné, že mu můžete zavolat o víkendu a mimo pracovní dny. Když panu doktorovi pošlu lékařský dotaz na email ve večerních hodinách, vždy odpoví obratem. Odborník s lidským přístupem, který adekvátně plní své poslání. Mimo naprostou výše uvedenou profesionalitu je i vtipný! :))) Děkujeme, pane Doktore (záměrně s velkým D)! Petr Kembický & Denisa & NELLINKA Více

Na pískové cestě 321/41, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Jsme z druhého konce republiky. Mladá paní (slečna?) doktorka byla neuvěřitelně milá, vstřícná, trpělivá, vybavila nás nejnutnějšími léky na cestu, vše vysvětlila, popsala. Pediatrů jsem už zažila celou řadu, tohle bylo velmi příjemné překvapení při jinak velmi nepříjemné laryngitidě. Více

Zadní 13, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost s přístupem, chováním i čekací dobou u paní doktorky. Lepšího pediatra si neumím představit. Sestřička také velmi příjemná a empatická. Více

Svatopluka Čecha 173, Bílovice nad Svitavou Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila dvacet let. Nikdy nebyl žádný problém, je velmi ochotná, laskavá a očkování bylo vždycky jen takové štípnutí. Nebála jsem se tam chodit, protože doktorka i sestřička jsou stále usměvavé. Chystám se k ní přihlásit i své dítě. Více

Břetislavova 40, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Pani doktorka nikoho k nicemu nenuti a nic neodsuzuje, je otevrena a vstricna. Deti na prohlidkach nestresuje zbytecnym vysetrenim {nevim, proc by mela miminku rozvazovat plenku, kdyz si maminka sama nevsimla nejakych potizi}. Nenasazuje zbytecnou medikaci. Pusobi na me zkusene a vyrovnane. Po strance profesni jsme s ni maximalne spokojeni. Horsi je to se spolehlivosti - byva tezke se dovolat, na maily moc neodpovida, parkrat jsme si u ni pockali pekne dlouho a jednou se nam stalo, ze ordinace nebyla vubec otevrena, ale to se obcas muze stat v kazde profesi. Komu takoveto veci vadi, at k ni nechodi. My menit ucite nebudeme, ackoliv to k ni nemame uplne blizko. Více

č.d. 179, Lipůvka Mapa

Nerudova 552, Kuřim Mapa

Šebrov 112, Šebrov-Kateřina Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pan doktor, se kterým jsem se za svůj mladý život setkala. Velmi ráda na něj vzpomínám, nebo jsem se zatím s tak dobrým přístupem bohužel nikde nesetkala. Pan doktor je opravdu vynikající lékař a všem ho doporučuji :) Více

Černopolní 20, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jonášová i pan doktor Zavadil jsou výbornými lékaři na svém místě! Jejich zkušenosti jsou k nezaplacení...Díky jejich přehledu jsme po dvou letech nejistoty zjistili co synka trápí, a jak zbytečná byla předchozí léčba ATB :-( Veškerý personál je velmi ochotný, vstřícný..vždy vše dopodrobna vysvětlí a hlavně pomohou! Moc děkujeme!!! Zdenka s Bereničkou a s Tadeáškem :-) Více

Rotalova 38, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme začali chodit na doporučení kamarádky před 8 roky. Vždy jsme byli spokojeni s jejím profesionálním přístupem. Nikdy nic nepodcení a pokud se jí něco nezdá, neváhá a raději odešle na další vyšetření. S očkovánim problém nevidím, několikrát jsme si vakcínu museli objednat a vyzvednout v lékárně, ale ta je hned vedle na chodbě, tak s tím musí mít problém asi jen lenoch. Je pravda, že se u paní doktorky někdy čeká i tři hodiny, ale u kterého doktora ne? Když přijde po ránu několik dětí, tak je přece nemůže vzít všechny naráz. Kolikrát stačí zavolat předem a paní doktorka nebo sestřička řeknou, přijďte třeba za hodinu, teď je tady plno. Nikdo se nezavděčí všem, ale my jsme spokojeni i přesto, že dojíždíme z 15 km vzdálené Kuřimi. Rozhodně nám to zato stojí. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dcerou a synem. Jsem s ní velice spokojená, když se jí něco nezdálo, CRP udělala, zbytečně nepředepisuje antibiotika. Je také dost všímavá, na ORL se divili, že paní doktorka odhalila u novorozence srostlou uzdičku pod jazykem. Syn bývá často nemocný, zakže máme s paní doktorkou bohaté zkušenosti. Navíc její přístup k dětem je super. Vřele doporučuji. Více

Černovická 2b, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka co může být.Chodila jsem k ní už jako dítě.A ted u pani doktorky mám i 3 děti a jsem s její péči moc spokojená vždy dokáže pomoc i mimo svoji pracovní dobu jsem ráda že jsou dobří doktoři moc a moc děkuji za to že je :-D Jen mohu doporučit budet vážně spokojeni nej doktorka :-D Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Mohu paní doktorku i sestřičku jen a jen doporučit. Našla naší mladší dceři v 6.týdnech šelest a nelenila a i přes to, že ho téměř neslyšela, radši nás poslala na UTZ vyšetření a tím se přišlo na to, že má vadu srdíčka! Obě dcerky k ní rády chodí, těší se na perfektně zařízenou čekárnu a vždy dobře a mile naladěnou paní doktorku i paní sestřičku. Opravdu úžasný přístup! Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila už já jako malé miminko(před 20lety), můj bratr (do teď) a teď jsem k paní doktorce přihlásila i svoji dceru. Po propuštění z porodnice si nás paní doktorka objednala na dobu kdy už je ordinace zavřená. S malou mi pomáhá, ptá se ... prostě skvělá jak říkám známe se už 20 let a nemenila bych. (A to musíme 20km dojíždět) Více

Riegrova 12, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Vždy mi vše vysvětlý, trpělivě odpovídá na moje dotazy, vychází mi maximálně vstříct. Dcera měla jako miminko zdravotní problém. Paní doktorka okamžitě poznala příčinu a hned začala jednat, takže další kroky proběhly rychle a dcerka byla brzy v pořádku. K dětem se vždy chová moc hezky a mile. No a paní sestřička je taky hrozně fajnová a empatická ženská. Jak osobně, tak po telefonu. S dětmi jí to jde opravdu dobře. Takže já můžu za sebe tuhle dvojci opravdu doporučit Více

Šimáčkova 1, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, pečlivá, stará se až nad rámec, nemá problém konzultovat po telefonu, k dětem milá, citlivá, respektuje jejich zvláštnosti ( např. když syn nechtěl spolupracovat, tak to zařídila jinak). Vše vysvětlí a neodbude vás a odpovídá ochotně a trpělivě i na všetečné otázky "co když". Naprostá spokojenost! Ať se paní doktorce jen daří :-). Kalasová Více

Palackého 384, Újezd u Brna Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodily všechny 3 moje dcery (nejmladší ještě chodí) a odcházely od ní velmi nerady. S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy nic nezanedbala, má opravdu velké zkušenosti, vysvětlí, dá se s ní diskutovat, není arogantní, je velmi lidská, s dětmi a s rodiči to umí a úžasné je, že má i smysl pro humor, takže odcházíme z ordinace spokojené a rozesmaté. A protože je to opravdu skvělá doktorka, chodí k ní teď i moje vnoučata i když bydlí mimo Brno. Více

U pošty 14, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila od sedmi let a kdybych mohla, jsem u ní doteď. Je milá, důsledná, zajímá se a vše vysvětlí. Sestřička je veselá, dostatečně rázná, ale vůbec ne nepříjemná. V ordinaci jsem většinou nemusela dlouho čekat. Více

Benešova 347, Modřice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Bezkonkurenční pi.Dr.! Odbornice na svem miste, je empaticka k rodicum, hodna na deti. Je hodna, vzdy poradi. SNAD se nikdy nedostanem do dveri vedle, pte tam jsem slysela nadavky ze vsech.str. K pi.Dr.je to vzdy zazitek to vysetreni prcka! Naprosto nestresujici prostredi! Skvělá i sestricka! Více

Libušina třída 580/4, Brno Mapa