Zkušenosti
Nabízíme komplexní pojetí terapie dítěte a rodiny včetně sociální pediatrie, sociální patologie a alternativních léčebných postupů.
Webová stránka: www.dobrypediatr.cz
Odborník na:
- Dětské lékařství
Služby a ceník služeb
Adresa
Kurská 2, Starý Lískovec, Brno-Starý Lískovec, Brno 625 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
19 názorů
-
M
Miriam
Pán doktor i paní sestřička jsou naprosto skvělí! Úžasný přístup, vysoká odbornost- nemůžu se na nic stěžovat...
• Ordinace PL pro děti a dorost • potvrzení při pobytových akcích •
-
L
Lenka
S malým miminkem nechodit v žádném případě.Vyhnout se obloukem.Místo vyšetření nemocného dítěte do Vás hustí v jednom kuse očkovat očkovat nakonec naše dítě vůbec na jeho potíže nevyšetřil a ani nereagoval, neochota hrozné....
• Ordinace PL pro děti a dorost • Jiný •
-
M
Martina
Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.
• Ordinace PL pro děti a dorost • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Maximální spokojenost. Doporučujeme všem maminkám. Díky cenným radám, máme dítě, které hezký prospívá. Velmi oceňuji možnost kdykoliv zavolat a poradit se i mimo ordinační dobu. Je prostě vidět, že jim na zdraví malých děti záleží. Rady jako např. intervalové kojení po 3h, každodenní koupání před spaním se velmi osvědčily.
• Ordinace PL pro děti a dorost • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pana doktora Kuklu jsme pro naše děti vybrali po zralé úvaze, zvážení jeho odbornosti a zkušeností a jsme s ním velmi spokojeni. I když musíme dojíždět z okolí, tak to zato jistě stojí. Opravdovou výhodou je, že k odbornosti přidává i lidský přístup, který je pro děti nesmírně důležity. Nám rodičům zase dokáže vysvětlit co a proč.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pro maminku s miminkem bych pana doktora rozhodně nedoporučovala. Radí věci neslučující se se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) - např. intervalové kojení po 3 h, v mezidobí podání dudlíku, aby byl u dítěte potlačen pocit hladu/žízně, od prvního měsíce podávání "čajíků"/vody.
Celkově je ve svých názorech dost neústupný, vždy se ptal, jestli už to děláme podle něj.
Jakmile to bylo možné, přešli jsme k jinému pediatrovi. Naposled jsme u pana doktora byli před půl rokem, něco se tedy mohlo změnit, ačkoliv si myslím, že spíše ne. Pan doktor o sobě říkal, že má 40 let praxi, a proč měnit něco, co funguje.• Ordinace PL pro děti a dorost • •
-
Váš účet byl odstraněn
Maximální spokojenost s panem doktorem Kuklou i se sestřičkou paní Sedlákovou. Neznám lepšího dětského odborníka. Velmi příjemný, profesionální přístup k dětem i rodičům. Jsem nadmíru spokojená a vřele doporučuji.
• Ordinace PL pro děti a dorost • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pan doktor je velmi dobrý praktik s výborným přístupem k dětem, ale i k rodičům. Doporučujeme pana doktora všem, kterým záleží na zdraví dítěte a ocení profesionalitu a příjemný přístup. Stejně tak si ceníme i sestřičky paní Sedlákové, která se vším poradí a můžete ji zavolat pro radu i mimo ordinační dobu.
• Ordinace PL pro děti a dorost • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pan doktor je to nejlepší co nás potkalo, je to odborník každým coulem. Má neuvěřitelně vstřícný a milý přístup k dětem, vše dopodrobna vysvětlí a neodbývá pacienty. Služby, které poskytuje jsou nadstandardní a v žádné jiné ordinaci jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala. I když to máme trošku z ruky, vůbec bych neměnila. Sestřička vždy milá. Jsem ráda, že jsem měla možnost k nim přejít.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Doc. MUDr. Kukla je zlatíčko a s dětmi to umí. Dokonce i náš syn k němu chodí aniž by se ho bál. Je to výborný lékař a plně Vám jej doporučujeme.
• • •
Odpovědi
3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do
Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do jeslí, od prosince má skoro pořád kašel, vůbec se mi to nelíbí a naše paní doktorka tvrdí, že je to jeslema, ale i když teď delší dobu do jeslí nechodí, situace je stejná. Předem moc děkuji za…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Bylo by dobré, kdybyste se za mnou zastavili, abych dítě prošetřil a podle toho bychom zvolili další postup.
Moje adresa je DZS - Kurská 2. Možností je více.
hkjhgkjhgkjhgkjhgkjhgkjhg
Dobrý den,
mého syna bolí již třetí en břiicho. Je něco, co byste poradil? Mám s tímto problémy už delší dobu.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Vážení,
nejlépe je zastavit se nebo zavolat, abych se mohl vyptat na další naprosto nezbytné otázky. (věk, stravování apod.)
Srdečně zdravím
l. Kukla
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.