Pediatr Znojmo

• „paní doktorka je ochotná a přijem vás i pokud neordinuje když se jedná o akutní případ, když jsem k ní chodila tak mi vždy pomohla. Více

č.d. 144, Mikulovice Mapa

č.d. 35, Jevišovice Mapa

č.d. 211, Horní Dunajovice Mapa

Dětská poradna

• „Chodíme s dětmi k paní doktorce, jsme velmi spokojeni s péčí, paní doktorka nám věnuje čas, s dětmi si rozumí, je pečlivá a vstřícná. Děti se nebojí, očkování proběhlo bez pláče, stejně jako odběry krve. Její pečlivost je příkladná. Více

Náměstí Svobody 5, Znojmo Mapa

• „Pan doktor je úžasný a sestřička taktéž. Jen bohužel čekání v čekárně 2 hodiny s malým miminkem?! A pokud přijdete do poradny ve dvě hodiny odpoledne, přístroj už vás nevezme a hlásí konec ordinacnich hodin. Ty poradny by chtěly nejspíš trochu upravit a malé děti opravdu objednávat... Více

Velká Michalská 22, Znojmo Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná - ona i sestra! Vzala nás na neplánovanou prohlídku, i když u ní nejsme zaregistrovaní. Kdybych měla bydliště u Znojma, hned se k ní přihlásím. Více

Přímětice 744, Znojmo Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka už třináct let léčí naše tři dcery a stala se víceméně dalším členem naší rodiny. Dokáže poradit i povzbudit, je ochotná pomoci i mimo ordinační dobu a díky alternativním způsobům léčby, které mnohdy na mou prosbu používá, užívají naše holky chemické preparáty velmi zřídka. Věřím, že díky tomuto přístupu nemáme problémy s imunitou a alergiemi a máme spokojené zdravé děti, které nedají na svou paní doktorku dopustit. P.S. Nesmím ovšem zapomenout ani na báječnou sestřičku Boženku, bez které by to taky nefungovalo jak má. Více

17. listopadu 12, Znojmo Mapa

Lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékař pro moje děti, ochotná, milá, starostlivá. V případě potřeby poradila a pomohla i dospělým

Malinovského 29, Miroslav Mapa

• „velmi dobra lekarka.

Vídeňská 8, Znojmo Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„pan doktor Bugner je dost dobry...nedám na nej dopustit...jsem s nim moc spokojena ...

č.d. 42, Šumná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Perfektní, vstřícná, důsledná a v první řadě velice hodná k dětem! Jsem ráda že ošetřovala mě když jsem byla dítě a teď i mé dva syny. Nemám jedinou výtku . pomůže i mimo ordinační hodiny a přijde i domů popř.vas pošle k odborníkovi pokud se ji něco nezdá. Více

Holandská 2, Znojmo Mapa

• „Hvězdičky nestačí!!

č.d. 47, Vranov nad Dyjí Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Strašně hodná doktorka a vynikajicí,,lepší nez ta co mám bez ni by muj maličky syn byl ještě vic nemocny a nepřežil by,.děkuji Více

č.d. 172, Prosiměřice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím se svými 3 dětmi od loňského jara a jsem s ní moc spokojena. Příjemná, co je potřeba, vysvětlí, děti vyšetřuje pečlivě. Více

č.d. 404, Hodonice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku považuji za velmi dobrou, opravdu se snaží nic nezanedbat. Krátká historka: po dvou návštěvách na neurologii ve Znojmě neuroložka zvažovala, zda nás má zvát ještě jednou na kontrolu (protože vše se zdálo být v pořádku). Zeptala se, k jakému pediatrovi chodíme, a když jsem řekla, že ke Švábenské, odpověděla: "Tak v tom případě už na kontrolu ke mně nemusíte, paní doktorka je pečlivá a ohlídá si to." Více

Kostelní 1, Miroslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „J8 jsem s paní doktorkou moc spokojená,má citlivý přístup k dětem a vždy všechno vysvětlí a netváří se otr¨áveně nebo znudeně jako někteří pediatři,když po nich člověk něco chce zejména na pohotovosti Více

č.d. 339, Dyjákovice Mapa

PL pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem chodila s oběma dětmi, byli jsme vždy velmi spokojení. Když byl nějaký zdravotní problém, p. dr.Petr vždy přesně stanovil diagnózu a pomohl dětem. Obě děti jsou už dospělé, s vděčností vzpomínáme. Pavlína Veselá Prokůpková Více

Tovární 14, Znojmo Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi hodná a příjemná.Můj syn od malička trpěl na zánět středního ucha, MUDr Tušarová,ke které jsme chodili, nás vždy odeslala na ušní,díky doktoru Ježkovi, který mu neustále píchal uši špatně slyší.Záněty se neustále opakovaly, na doporučení jsme vyhledali MUDr. Frindovou,která syna léčila homeopatiky,naočkovala proti zánětu a od té doby má pokoj.Kdybych změnila lékaře dřív, nemusel mít zhoršený sluch.Paní doktorku doporučuji, nám pomohla a moc jí děkujeme. Leitnerová. Více

Stanislavova 32, Znojmo Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „je nejlepší,protože brno by se odněj mohlo uči .(nafoukani dětští brněnští doktoři)

č.d. 305, Blížkovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „je to výborný pediatr, jsme spokojení, doporučujeme

Dělnická 2, Znojmo Mapa