Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Znojmo

• „velmi dobra lekarka.

Vídeňská 8, Znojmo Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„pan doktor Bugner je dost dobry...nedám na nej dopustit...jsem s nim moc spokojena ...

č.d. 42, Šumná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Perfektní, vstřícná, důsledná a v první řadě velice hodná k dětem! Jsem ráda že ošetřovala mě když jsem byla dítě a teď i mé dva syny. Nemám jedinou výtku . pomůže i mimo ordinační hodiny a přijde i domů popř.vas pošle k odborníkovi pokud se ji něco nezdá. Více

Holandská 2, Znojmo Mapa

• „Hvězdičky nestačí!!

č.d. 47, Vranov nad Dyjí Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Strašně hodná doktorka a vynikajicí,,lepší nez ta co mám bez ni by muj maličky syn byl ještě vic nemocny a nepřežil by,.děkuji Více

č.d. 172, Prosiměřice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím se svými 3 dětmi od loňského jara a jsem s ní moc spokojena. Příjemná, co je potřeba, vysvětlí, děti vyšetřuje pečlivě. Více

č.d. 404, Hodonice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „J8 jsem s paní doktorkou moc spokojená,má citlivý přístup k dětem a vždy všechno vysvětlí a netváří se otr¨áveně nebo znudeně jako někteří pediatři,když po nich člověk něco chce zejména na pohotovosti Více

č.d. 339, Dyjákovice Mapa

PL pro děti a dorost

• „Paní doktorku považuji za velmi dobrou, opravdu se snaží nic nezanedbat. Krátká historka: po dvou návštěvách na neurologii ve Znojmě neuroložka zvažovala, zda nás má zvát ještě jednou na kontrolu (protože vše se zdálo být v pořádku). Zeptala se, k jakému pediatrovi chodíme, a když jsem řekla, že ke Švábenské, odpověděla: "Tak v tom případě už na kontrolu ke mně nemusíte, paní doktorka je pečlivá a ohlídá si to." Více

Kostelní 1, Miroslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „je nejlepší,protože brno by se odněj mohlo uči .(nafoukani dětští brněnští doktoři)

č.d. 305, Blížkovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrý přístup k dětem stále dobrá nálada umí povzbudit. Má cit k dětem. Zájímalo jak jste zhodnotil\a, že neumí brát krev? Více

č.d. 140, Božice Mapa

• Pediatr