Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• „Nedávno jsme řešili zdravotní problém našeho syna, který nebyl na první pohled jasný. Paní doktorka odvedla profesionální práci a navíc s námi ochotně konzultovala každý vzniklý problém. Děkujeme jí i sestřičce. Více

tř. Svornosti 57, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodí dcera druhým rokem....., velice lituji let předešlých, kdy lékařům na zdraví dcery nezáleželo, ba se i podepsaly na zhoršení jejího zdravotního stavu..... Nyní jsme velice spokojeni, paní doktorka je úžasná profesionálka s lidským přístupem a srdíčkem na pravém místě........ Velice svědomitá, ochotná a vstřícná ku pomoci....Je velice málo takových lékařů na "pravém místě", které si získají jak svoje "malé" pacienty, tak svým přístupem důvěru i vděk rodičů....... Paní doktorko, DĚKUJEME!!!!! Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec. Více

6. května 1160, Kojetín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nebyla jsem spokojená s naší pediatričkou v obci a tak jsem po roce váhání vybrala pro dceru tuto paní doktorku. Jsem za to strašně ráda, protože lepší jsem nemohla najít. Druhá dcera k ní chodí už od narození a já jsem konečně klidná, že jsou moje děti v té nejlepší péči. Paní doktorka vždy ochotně poradí i přes email, na telefonu je i o víkendu. V ordinaci má na nás vždy dostatek času. Nikdy se u ní člověk necítí jako někdo, kdo zbytečně obtěžuje a neváhá ani zdarma půjčit domů drahé zdravotní pomůcky. Je to snad jediná lékařka, ve kterou mám plnou důvěru a na kterou se s dětmi vždy těšíme. Více

Šmeralova 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Také chodíme k Dr.Kvíčalové s dvěma kluky od jejich narození tj. 14 let. Přístup lékařky i sestry vždy perfektní. Nikdy nejmenší problém. Asi opravdu jedna z nejlepších na okrese. Odborně i lidsky. Více

Olomoucká 19, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S pani doktorkou jsem spokojena. Vždy u syna problém vyřešila,po telefonu dobře poradila. Za me vše jak má být . Kapsiová Více

Wellnerova 27, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naše paní doktorka na kterou je vždycky spolehnutí. Jsem šťastná, že jsem se pro ni rozhodla, je mi obrovskou podporou a pomoci v péči o mé dvě deti. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc děkuji za paní doktorku, k paní doktorce jsem šla se svojí téměř dvouletou dcerou s prujmem. paní doktorka dceru prohlédla, udělala veškerá vyšetření i stěry..nic nezanedbala a poslala nás do FN, myslela jsem si, že přehání a moc se mi nechtělo a nakonec díky svému přístupu dcerku zachránila od komplikací, které by nastaly mojí nedbalostí. Na dětské klinice jsme strávily 2 dny na kapačkách a mohlo to dopadnout 100x hůř, proto je pro mě paní doktorka nenahraditelná a jsem ji moc vděčná. Více

Náves Svobody 38, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem moc spokojena, je ochotna se na všem domluvit, prohlídky nepodceňuje, pečlivě prohlídne dítě, doptá se rodičů, vysvětlí, poradí, doporučí... v případě závažnějších věcí okamžitě jedná. v případě potíží si kdykoli vyčlení místo na prohlídku, to je možná i důvodem, že se u ní v čekárně průměrně 30-45 minut čeká - dalším důvodem je, že novorozenci nechodí na přesný čas a jdou vždy přednostně (každý na počátku ocení)... největším benefitem je, že má opravdu ráda děti, jde to na ní vidět a podle toho se k nim chová! Více

Janskeho 24, Olomouc Mapa

Olomouc

• „Výborný přístup, velká ochota

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Všem dětem a starostlivým rodičům přeji najít právě tuto Paní doktorku Krtičkovou. Pokud tedy hledáte odbornost, pečlivost, empatii, trpělivost, současně milé a vstřícné chování k vašim dětem i vám samotným. Jsem máma 15ti měsíční dcerky a jsem nesmírně ráda, že moje dítě je v rukou právě této dětské lékařky. Více

Řezníčkova 8, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „výborná lékařka, jsem moc ráda, že k ní můžeme chodit. má perfektní přístup k malým pacientům, zodpoví každý můj dotaz. paní doktorka i sestřička jsou opravdu skvělé Více

Jánského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dobrý den, pokud jsou maminky s lékařem spokojené, většinou již nemyslí na to, či je to ani nenapadne, podělit se s ostatními o svou zkušenost. Proto jsem se rozhodla napsat za sebe a vlastně částečně nepřímo i za maminky, se kterými sdílím stejný názor. Paní doktorka je velice milá a hlavně přístupná rodičům i dětem!! Nikdy jsem z ní necítila nadřazenost, vždy se snaží rodiče vyslechnout a pochopit jejich pohled. Je velmi pečlivá - pokaždé, když jsme přišli s problémem, tak položila spoustu otázek a tím zjišťovala příčinu problému. S paní doktorkou je možné se poradit i přes telefon, popřípadě přes mail. O vánočních svátcích se nám stalo, že byl chlapeček nemocný. Využila jsem možnosti napsat paní doktorce. Ač jsem psala o svátku, velmi brzo jsem měla odpověď s plno radami. To je opravdu k nezaplacení a mě, jako maminku, to uklidnilo, protože jsem věděla co dělat. Často jsem využívala komunikaci přes mail a paní doktorka reagovala velice pružně. Paní doktorka dává možnost léčit i homeopatiky, které jsou šetrnější pro tělo. Má přehled v rámci české homeopatie AKH. Dříve jsem AKH neznala, ale již několikery syn vyzkoušel a myslím, že chlapečkovi opravdu pomohly. V prvním roce syna, kdy se chodí velice často k lékaři na kontrolu, jsem velice vítala její systém „čtvrtky pro objednané“. Nestalo se nám, že bychom někdy čekali (snad jednou asi 3 minuty maximálně) a hlavně jsme nemuseli přijít do styku s nemocnými! Též v případě nemoci dítěte mají děti do jednoho roku přednost, což je neskutečná výhoda. Paní doktorku znám opravdu dlouho (byla i mým pediatrem) a můžu s čistým svědomím říct, že je jako jedna z mála absolutně nekomerční. Jinak paní doktorce vypomáhá velice sympatická sestřička. Spolu tvoří sehraný tandem. Závěrem tedy chci napsat – pokud maminky zvažujete, tak neváhejte ;-). Více

8. května 65, Velká Bystřice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná paní doktorka, s dcerou jsme k ní chodili od narození až do 6 let, kdy jsme se stěhovali daleko do jiného města. Jinak bychom k ní chodili stále. Vstřícná, komunikativní, pečlivá, k dětem naprosto úžasná, dcera se k ní nikdy nebála chodit, s očkováním se dalo domluvit v rámci očkovacího kalendáře leccos, neplýtvá na vše ATB. Doporučujeme a zároveň děkujeme za skvělou péči. Více

Dobnerova 26, Olomouc Mapa

Dobnerova 718/26, Olomouc Mapa

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

• „Za me spokojenost,jak s panem doktorem tak sestrickou.Navic u maleho odhalil triselnou kylu,kterou ani specialista okem nepoznal az ultrazvukem,takze podle vseho opravdu peclivy a zkuseny.To ,ze je vecny a zbytecne nemluvi mi nijak nevadi.Se sestrickou si to vynahradim. Více

Komenského 314, Náměšť na Hané Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka.Nedám na ni dopustit.Ochotná, skvělé chování k dětem a co je hlavní nic nebere na lehkou váhu. Samozřejmě pochvala platí i sestřičce,kterou mé děti mají moc rádi. Více

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „paní doktorku můžu jen doporučit,mám dvě děti s desetiletým rozdílem a nikdy žádný problém nenastal.Paní doktorka je velice příjemná a profesionální.Mrzí mě když někdo tvrdí že ten kdo děti nemá by neměl být pediatrem,myslím si že profesionalita nemá co do činění s osobním životem paní doktorky a záleží spíše na jejím přístupu a chování k malým pacientům,které je výborné Více

Tyršova 392, Konice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Fejtová je velice zkušená,pečliva a příjemná ,chodí k ní dvě me dcerky a vždycky 100% spokojenost .V žádném případě by jme jí neměnili. Více

Na Střelnici 48, Olomouc Mapa