Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „K paní doktorce chodíme moc rádi.Nic nepodcení a vše dokáže perfektně vysvětlit.Prostě a jednoduše skvělá doktorka :-) Erik Z. Třebon Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jak paní doktorka,tak sestřička-nejlepší,jaké jsem kdy zažila!!Super lidský přístup,vše vysvětlí,poradí,pomůžou!!!Skvělé ženské to jsou a my jsme jim vděční za vše!!!Maršálci Více

Na Sadech 25, České Budějovice Mapa

Pediatrie

• „Velice příjemná a ochotná lékařka. Její přístup k dětem je jedinečný. Vše vždy do detailu vysvětlí. K velice dobré atmosféře v ordinaci přispívá i moc příjemné chování sestřičky. Více

Jáchymovská 746, Zliv Mapa

Pediatrie

• „Při setkání na ambulanci v nemocnici pan doktor velmi profesionálně a jistě zhodnotil stav dítěte, příjemný a přitom věcný. (na ambulanci to považuji za výjmečné), velmi vlídně působí na děti, umí to s nimi, moje dcera se vůbec nebála. Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Paní doktorku Kolářovou jsem vyhledala na základě doporučení kolegyň fyzioterapeutek, které se zabývají dětskou rehabilitací a Vojtovou metodou. Hledala jsem dobrého lékaře diagnostika, který se vyjádří objektivně a přímo ke stavu mého syna a navrhne další postup. V paní doktorce jsem nenašla dobrého lékaře, ale toho NEJLEPŠÍHO. Paní doktorka je velmi přímá a direktivní pokud jde o cvičení, ale jinak je velmi příjemná dáma. Budu jí celý život neskonale vděčná, že nám pomohla zvládnout problémy, se kterými se syn potýkal po předčasném příchodu na svět. Útlocitným matkám bych chtěla vzkázat, že chlácholení a hlazení maminky po ramínku opravdu dítěti nepomůže. Kombinace nemastná neslaná lékařka a přehodná fyzioterapeutka v jiné nemocnici mě doháněla k šílenství. Více

Kaplířova 5/719, České Budějovice Mapa

Pediatrie a neonatologie

• „Skvělá lékařka i osobnost, všechno je nám vždy detailně vysvětleno a moc si vážím lidského přístupu, jak k nám ustaraným rodičům, tak předně k dětem. Léčbu vždy určí tak, aby byla co nejšetrnější pro zdraví dětí a úměrná danému problému, což mě se stopro líbí a jsem spokojena. Práce a ochota nad rámec pracovní doby je v dnešní době neocenitelná a vzácná a paní doktorka pro nás volný čas opravdu dokáže obětovat. Takže za mě výborná lékařka a hlavně dobrý člověk. Určitě doporučuji Více

Bavorovská 461, Netolice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrá lékařka. Za 15 let nemám jedinou negativní zkušenost. Vždy nám vše ochotně vysvětlila. Nikdy nic nezanedbala a vždy vše pečlivě prošetřila. Nemám ani pocit, že bychom někdy dostali nějaké léky, např. antibiotika, zbytečně. A i když paní doktorka občas opravdu působí trochu odměřeně, tak to rozhodně není důvod jí zavrhovat. Každý je jen člověk. Myslím, že dokáže velmi dobře rozeznat hysterii rodičů od problému. Vždy nám velmi ochotně vyšla vstříc a navíc... naše děti ji mají rády. Více

České Budějovice Mapa

• „Jsem s panem doktorem velice spokojena je velmi ochotný a můj malý se ho vůbec nebojí.

Tyršova 3, Lomnice nad Lužnicí Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „vždy bez problému :)

č.d. 48, Sedlec Mapa

Dětská poradna

• „Pan doktor vyšetřoval mou 4letou dcerku na pohotovosti, byl velmi milý, poradil nám a hlavně si během chvíle získal důvěru mé dcery, která ještě v čekárně poplakávala, že nechce pana doktora, jedině paní doktorku. Děkujeme za pomoc a skvělý přístup k nemocnému dítěti! Více

• č.d. 80, Pištín Mapa

• Čejkovice Mapa