Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „Výtečný zubař, vždy se snaží zachránit zub, pokud to jde. Skvělà práce, bezbolestná, vždy vysvětlý co bude provádět. Milé, šikovné sestřičky, nádhernà čekárna a skvěle vybavená ordinace. Vždy jdu na řadu jak jsem objednaná. Rozesílà sms, aby se pacient objednal na preventivní prohlídku. Chodím k panu doktorovi asi 7 let. Více

Husova 13, České Budějovice Mapa

• „Měl jsem vždy ze zubařů hrůzu. Dnes jsem vděčný,že ho znám.Perfektní lékař,perfektní odborník a slušný člověk. Děkuji pane doktore Více

T.G. Masaryka 188, Český Krumlov Mapa

Stomatologická ordinace

• „Nejsem pacientem pana doktora Valeny a věřte,že bych i docela ráda byla.Mám jiného zubaře.Ne že bych byla až tak nespokojená ale je to spíše díky tomu ,že mi byl dán do vínku téměř dobrý chrup o který se snažím pečovat.Ale je pravdou,že ne každý má ten dar zdravých zoubků a stará se o ně do roztrhání těla a není mu to nic platné a v ústech má vymeteno.Trpí záněty dásní,parodontozou a nakonec ho čeká tkzv.státní chrup a doufá že mu bude na dásních držet.Můj názor je,. že ne vždy je chyba v lékaři.Věřte, že když změníte lékaře, tak opět nebudete spokojeni a za pár zákroků budete chtít opět lékaře vyměnit.No a že pan doktor Valena je simpaták není pochyb a tou slivovicí bych si ráda s nim připila na zdraví. Více

Trocnovská 87, Trhové Sviny Mapa

Stomatologická ordinace

• „nejlepší lékař,jakého jsem kdy měla! Po rezignaci jiných zubařů mi ty dvě šikulky vytvořily "hubu plnou zubů" a já již mohu 13 let chroupat jablka a hrušky,kterých jsem se cca 10 let nedotkla. A napevno, žádný zastamdací a vyndavací! Smekám před jejich precizností a děkuji, Více

T.G. Masaryka 205, Český Krumlov Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• Zubař

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.