Zubař České Budějovice

• „Paní doktorka Mohr Mallátová pečuje o chrup naší rodiny více než 20 let. Jak jsem se v mládí "bál zubaře" , tak nyní se na každou návštěvu u ní těším. Jedinečně vstřícný osobní přístup s naprosto profesionálním ošetřením nám stojí za to, že za ní do Budějovic jezdíme až z Prahy. S svou sestřičkou paní Důrovou jsou skvělým a sladěným týmem. Děkujeme Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o.

• „Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu. Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

DENTAL SMILE s.r.o.

• „Naprostý odborník, profesionál ve svém oboru. Provedl mi extrakci dvou osmiček a korekci hyperplazie. Ty zákroky byly hodně nepříjemné, ale lépe by to nikdo nezvládl. Díky svému "umění", kvalitám a lidskému přístupu má také vždy plno. Ale i když nemá čas, snaží se pacientům pomoci a vyhovět - vždy to v ordinaci a v čekárně vidím a slyším. Sestra je rovněž velmi ochotná, schopná Děkuji Více

Jablonského 446, Třeboň Mapa

Stomatologická ordinace

• „Super přístup a komunikace, moderní zázemí, není co vytknout. Zavedení implantátu bylo v podstatě bezbolestné a výsledek je super. Doporučuji všem, kteří se zajímají o implantát! Více

Roudenská 31, České Budějovice Mapa

• „Příjemné vystupování jak pana doktora, tak i sestřičky. Velmi profesionální přístup a ochota vyjít maximálně vstříc. Kéž by byl takový každý doktor a jeho personál! Více

České Vrbné 1971, České Budějovice Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jsem s touto zubařkou velice spokojená !!! Je velmi příjemná a ochotná! Vždy jsem měla ze zubařů hrůzu, díky této paní doktorce (samozřejmě i sestřičkám) se k zubařce dnes již tolik nebojím chodit :-) Více

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Nejlepší zubní lékař, profesionál , příjemný, trpělivý,pečlivý .Vždy vše vysvětlí, bezbolestné zákroky. Jsem ráda, že k němu mohu chodit. Děkuji. Daniela J. Více

Žižkova 12, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Výtečný zubař, vždy se snaží zachránit zub, pokud to jde. Skvělà práce, bezbolestná, vždy vysvětlý co bude provádět. Milé, šikovné sestřičky, nádhernà čekárna a skvěle vybavená ordinace. Vždy jdu na řadu jak jsem objednaná. Rozesílà sms, aby se pacient objednal na preventivní prohlídku. Chodím k panu doktorovi asi 7 let. Více

Husova 13, České Budějovice Mapa

• „Paní doktorka je skvělá, profesionální, zatím nejlepší zubař, jakého jsem poznala. Velmi doporučuji.

Komenského 38, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Obě dvě paní doktorky, jak už maminka, tak i dcera mají velice vstřícný a ochotný přístup k pacientovi a jsou na nejlepší profesinální úrovni. Prošel jsem již mnoha zubními ordinacemi, a proto mohu říci, že tato je nejlepší. Více

Na Sadech 23, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• Zubař, Alergolog, Chirurg, D… ermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Spokojenost. Odstranění retní uzdičky v pořádku. Také mi paní doktorka dobře vysvětlila jak zacházet s ustupujícími dásněmi a že není nutné jít na zákrok. Děkuji Více

U Tří lvů 4, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Odborník na svém místě. Ochotná s lidským přístupem.

Lidická 2144/108, České Budějovice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Na p.doktora a jeho tym nedam dopustit ! Jsou nejlepsi.Prace,pristup a vse co k tomu patri.Jsem moc spokojena plno let s lecbou a osetrenim.Vzdy odchazim spokojena. Více

Nová 1, České Budějovice Mapa

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• „Jsem spokojený s přístupem, odborností a nyní i s jednáním pí. doktorky, i když mi vytrhala téměř všechny zuby.

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Odborník na svém místě!!!!! Díky paní doktorce mám krásné zuby a s láskou na ně vzpomínám. Doporučuji!!!!!

Stomatologická ordinace

• „K paní doktorce chodím od prvních zoubků a ve svých 23 letech me nikdy nenapadlo od ní odejit. Skvělý přístup doktorky i sestry a když jsem si špatně čistil tak i pokárala :-) prostě jsem s ni spokojeny a rad k ní dám i své děti. Více

• Zubař, Parodontolog

„Výborný zubař,precizní-jen trochu méně citlivý.Ale zuby od něj opravené,nebo udělané jsou krásné a vše drží na svém místě. Více

Šumavská 500, Český Krumlov Mapa

Soukromá stomatologická praxe s labor.

• „Vašek je dobrej ale ukecanej, ale zlatý ruce -pane doktore- ta korunka drží už 15 let. máčová