Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit. Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente

Implantologická konzultace

od 550 kč

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

MDDr. Barbora Žižlavská

Keramické korunky

5 600 Kč

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor a sestřička jsou výborný tým. Profesionálové jak po stránce profesní,tak lidské. Oba jsou moc hodní a pozorní. Trhání zubu 8-během 5 sekund. Trhání neprořezané 8-vynikající péče,rychlost. Kéž by byli všichni Dr a sestřičky taková zlatíčka. Děkuji. Více

Hybešova 31, Brno Mapa

Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

• „Super pan zubař. Nikdy tam nic nebolí, je počlivý, trpělivý a je de příjemné prostředí. Chodím i se synem, který má 5 let a vždy se těší k zubaři. Mám od pana doktora zaplombované asi 3 zuby a dělanou operaci ustupující dáně. Vše v pohodě, bezbolestně a bez komplikací (a to jsem vždycky měla hrozný strach ze zubařů. Teď už nemám.) Syn když si rozsekl pusu o stůl (zevnitř pusy), tak mu to pan doktor taky zašil, aby jsme nemuseli na dlouhé čekání do dětské nemocnice. Doporučuji. Více

Pisárecká 269/6, Brno Mapa

Skydent s.r.o.

• „K paní dorkorce chodí celá rodina léta. Paní doktorka je velice milá, empatická, pečlivá. Je to odborník, vždy ochotně poradí. Má zlaté ruce, ošetření je šetrné, bezbolestné. Děkujeme Více

Vránova 1500/172, Brno Mapa

AB Zubní ordinace, s.r.o.

• „Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce ! Více

Rokytova 10, Brno Mapa

Justsmile-zubní ordinace

• „Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník. Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby. Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou. Rozhodně doporučuji. Více

Babická 5, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností. Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• Zubař, Plastický chirurg

„Takovýchto lékařů více,tak se nikdo nebude bát zubaře. Profesionál, empatický, rychlý. Zákroky už jen u něj.Mam od Dr. implantát, i manžel a velká spokojenost..I cena výborná. Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• „Vynikající lékař, mám k němu naprostou důvěru. Do této ordinace jsem se vždycky těšila a jeho práce, rady a názory mě velice pomohly. Ordinace je moderně vybavená a a je vidět, že i tady doktořina dost pokročila. Za mě jen dobrý posudek. Více

Cejl 50, brno Mapa

MUDr. Zdeněk Nesvadba

• „Pan doktor udělal vše pro to, aby pomohl. Během vyšetření vše vysvětloval, zákrok byl neuvěřitelně rychlý, efektivní a hlavně bez bolesti. Mockrát děkuji! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

DENTINO Clinic s.r.o.

Jana Uhra 24, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Paní doktorka Ondráčková a setřička Veškrnová tvoří perfektní tým, který je potřeba po zásluze ocenit. Nedávno jsem absolvoval stomatologický zákrok, jehož složitost si vyžádala několik návštěv. Klobouk dolů před trpělivostí a precizností paní doktorky. I přes skutečnost, že jsem jim blokoval velký časový úsek, který mohl být věnován jiným pacientům, paní doktorka pracovala na mém problému, dokud nebyla sama stoprocentně spokojená s odvedenou prací. Za to patří paní doktorce i sestřičce velký dík. Více

bratří Čapků 14, Brno Mapa

Zubní lékařka

• „Paní doktorka je absolutní profesionál, empatická, vždy pomůže, pi.doktorka, u které se nebojím, jelikož mám fobií ze zubaře od dětství,kdy mě školní doktorka dala facku. Má uklidňující pohled, pracuje s klidem, prostě jednička. A s velice příjemnou sestřičkou tvoří super tandem. Přeji všem pacientům, aby nám paní doktorka ordinovala aspoň ještě 30 let. Děkuji za vše Dvořáková Více

Úpatní 9, Brno Mapa

Zubní lékařka

• „Paní doktorka Růžičková je to nejlepší co nás mohlo potkat.Už k ní chodím 9 let a nyní i oba synové.Jsme velice spokojeni.Velmi milá a usměvavá jak paní doktorka tak sestřička.:) Více

Vranovská 40, Brno Mapa

Ordinace stomatologa