Doporučení zubaři s Pojišťovna VZP, a.s. Brno

• „Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili. Více

Pod Kaštany 15, Brno Mapa

Ridere

• „K panu doktorovi jsem začal chodit když byl těsně po škole na doporučení jeho spolužáka! Myslím si, že jeho ordinaci navštěvuji cca 12 let určitě. Vždy jsme byl spokojený a odvedl vždy velmi dobrou práci. Vždy mi vysvětlil co bude dělat a kolik to bude stát. Zuby mám jeho a dnes už i jeho podřízených ve velmi dobrém stavu!! Více

Rybkova 9, Brno Mapa

MUDr. Ondřej Vít

• „Vždy jsem měla strach ze zubaře,od nynějška si u ošetření i zdřímnu, paní zubařka je vstřícná,vše v klidu vysvětlí a k dětem je naprosto milá,obě moje děti chodí k paní doktorce s naprostým klidem Více

Křížkovského 300/33, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Paní doktorka je velmi příjemná, už je u ní registrované i naše miminko. Jsme u ní registrovaní již delší dobu a nikdy nebyl problém s domluvou, přesunutím termínu. Naopak právě pokud se jim uvolní místo, volají a snaží se návštěvu případně posunout na dřívější termín. Více

Křenová 40, Brno Mapa

KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství

• „Úžasný pan doktor! Já osobně jako strašpytel s ním mám velice dobré zkušenosti, ale dnes jme byly objednani na vrtání zubu u 5ti leté dceři, tak jsem se bála jak to bude probíhat. Dcera která měla pochopitelně ze zákroku velký strach nakonec odcházela s nadšením! Pan doktor i sestřička vše vysvětlili tak, že i malé dítě vše pochopilo a jejich přístupem zklidnilo. Moc děkujeme. Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

MDDr. František Drmola