Doporučení zubaři s Pojišťovna VZP, a.s. Praha

• „Paní doktorku doporučuju všema deseti. Je velmi příjemná, lidská a vše podrobně vysvětlí. Opravdu člověk na svém místě. Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Běžný termín

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní zubařka je velmi milá a umí vše hezky vysvětlit. Navíc se snaží pomoci a má vždy vřelý přístup.

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem. Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :) J. Suda Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

od 1 500 kč

• „Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji. Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) . 10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit. Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) . Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus. Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči. Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) . V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější. Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-) Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce. Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup! DĚKUJI! Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Super vlídný přístup. Vše vysvětleno, jemné ruce. Děkuji za možnost navštěvovat tuto ordinaci.

Přemyslovská 43, Mapa

Salius Medical Group

od 1 500 kč

• „Nejlepší zubař, co jsem měl možnost poznat a není jich málo, protože naposledy jsem měl svého zubaře jako dítě od té doby běhám po soukromých. Poznal jsem se s panem doktorem, ještě v jeho předchozím pracovišti. Vyčistil kanálky, nasadil dočasnou vložku a pak mi došli prachy, ale 3 roky tam držela i když měla být jen provizorní. :D vše udělal naprosto bez bolestně. Více

Přemyslovská 43, Praha Mapa

Salius Medical Group

• „Po první návštěvě velká spokojenost,paní doktorka svědomitá,vše vysvětlí,usměvavá a příjemná je i sestřička

Pod Barvířkou 11, Praha Mapa

DH- klinika

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Za svůj život jsem vystřídala několik stomatologů - od studentů stomatologie až po řekněme "zkušené" lékaře v důchodovém věku. Nyní jsem 3x navštívila MUDr. Olšovského a vždy nevycházím z údivu - jeho klidný, naprosto profesionální přístup, moderní technologie, o kterých jsem ani netušila že existují, bezbolestnost jeho zásahů, obrovská zručnost ..., mohla bych pokračovat ve výčtu kvalit, ale to bych citovala ostatní pacienty. Prostě zázrak - škoda jenom, že (zatím) nelze naklonovat a že jsem ho nenavštívila dříve! Majka Více

Branická 34, Praha Mapa

Doktor OLS

Bělení zubů

od 1 800 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista, Stomatochirurg Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

Štěchovická 1983/8, Praha Mapa

DEVIDENT s.r.o

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Paní doktorka Mimori je opravdu skvělá zubní lékařka a já jsem velmi vděčná, že mohu být v její péči. Mám již zkušenosti s více zubními lékaři, ale paní doktorce se žádný nevyrovná. Je velmi příjemná, empatická, ke klientovi má velmi uctivé jednání a co se týká lékařské péče tak je vše na jedničku. Naprosto bezbolestné ošetření, u paní doktorky se není vůbec čeho bát. Navíc vše vysvětlí, vše se mnou do detailů probere, vyzařuje z ní klid. Je to opravdu odborník na svém místě a pro mě je čest k této lékařce chodit. Vřele každému doporučuji a touto cestou za vše moc děkuji. Více

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Great office located in New Town. The front desk staff was super friendly made me feel very comfortable as soon as I walked in. Everything was on time I didn’t have to wait. Very clean space with a nice view!! The doctor and nurse both spoke English (great for foreigners) was very helpful with my wisdom tooth situation! This is a great place to take care of your teeth I felt I was in good hands. Více

Laila Clinic

• „Všímavá paní doktorka, jsem šťastná, že jsem se dostala k ní. Potřebovala jsem akutně ošetřit zub a zrovna měla volné místo na další den, to mě doslova zachránilo a nyní u paní Olgy i zůstanu nadále v péči. Vše mi vysvětlila, velice pečlivě ošetřovala zub i kanálky, dokud si nebyla jistá, že je práce odvedena perfektně. Ještě jsem se nepotkala s natolik pečlivým přístupem k ošetření zubů. Mockrát děkuju. Více

Zubní ordinace FAMILYDENT

Bělení zubů

od 2 900 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time. She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back. Více

Laila Clinic

• „Nikdy bych neřekla, že se k zubaři budu těšit. Od pana doktora Jemileva nic nebolí. Pracuje velmi jemně, s ohledem na pacienta a výsledek - skvost. :-) Ráda se budu vracet na kontroly. Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Stomatologická klinika Magic Smile

• „Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul, vše precizně a bez bolestně vyřešil a naplánoval okamžitě mou další cestu k odstranění všech dalších problémů! Mockrát vám děkuji, JČ Více

Krškova 807/21, Praha Mapa

Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

990 Kč

• „K paní doktorce chodím od doby co začala působit v ordinaci a svěřuji se jí s naprostou důvěrou. Nikam jinam chodit nechci. Je pečlivá, velice příjemná a ordinaci má moderně a dobře vybavenou. Více

Olšanská 2666/7 Dveře 434, Praha Mapa

Tři-STOM s.r.o.