Zlomenina zubu Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mám rád keď som v rukách odborníka a pán doktor Vashchuk je naozaj človek na správnom mieste. Opakovaná spokojnosť, dlhodobé problémy so zubami vyriešilo pár návštev. Vďaka! Více

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Анна - один из лучших стоматологов, которых я когда либо встречал. На сегодняшний день я побывал уже на двух приёмах по различным вопросам и у меня остались только положительные впечатления. Více

Lupáčova 864/18, Praha Mapa

MODESTO, moderní stomatologie

• „Po špatné předchozí zkušenosti mám ze zubařů opravdu hrůzu, ale tato zubařka odvedla naprosto fantastickou práci. Návštěva byla bezbolestná a práce zubařky velice precizní. I sestřička je moc milá a nápomocná. Více

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 1 800 kč

• „Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Cena nebyla přidána

• „Profesionál na svém místě. Pan doktor vždy vysvětluje jaká je situace a jaké jsou možnosti. Není co dodat.

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha Mapa

Mykyta Gorokhov

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Ridchenkovi za úžasnou,bezbolestnou péči.Od předchozí zubařky jsem měla chrup velice zanedbaný,pan doktor mi zuby postupně spravuje a to velice pečlivě.Diky němu už nemám fóbii ze zubaře. Pana doktora,mohu všem doporučit.Moc mu děkuji. Více

Lublaňská 1015/13, Praha Mapa

Smile Centrum

od 1 150 kč

• „Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

1 460 Kč

• „Dr. Kyrylo Trygub. Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci. Opravdu všem děkuji! Josef Braun Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

od 1 605 kč

• „Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji. Více

Stomatologická péče

• „Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) . 10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit. Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) . Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus. Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči. Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) . V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější. Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-) Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce. Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup! DĚKUJI! Více

Stomatologická péče

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

od 890 kč

• „pan doktor mi opravyl zub je sikovny. Hezky zub hezky hodny pan doktor i sestricka je mlada moc mila.

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

Extrakce zubu

800 Kč

• „Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost. Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

od 1 605 kč

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

od 4 500 kč

• „Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená. Více

Lublaňská 1015/13, Praha Mapa

Smile Centrum

od 950 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

od 4 500 kč

• „Velice peclivy zubar, uprednostnuje kvalitu pred kvantitou. S pristupem rychle "zaplacnout" se rozhodne nesetkate. Injekci dava automaticky. Celkove jsem spokojen. Více

Mezi Školami 2475/29, Praha Mapa

MDDr. Petr Mochow

• „Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit. Více

Stomatologická péče

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil