O nás

Vážení pacienti,

Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti.

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.
Přečtěte si více
Zařízení
 • OPG
 • Intraorální rentgen a kamera

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (112)

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Lékař: Simona Ščepková, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

  Na dentální hygieně jsem dnes byla poprvé a opravdu mohu doporučit. Slečna hygienistka, vše krásně vysvětli, nikam nespěchá a ukáže. Samotná hygiena proběhla rychle a bezbolestně, slečna je opravdu precizní, jemná s zajímá se o pohodlí klientů.
  S výsledkem jsem velice spokojena, mohu 100% doporučit a už se těším na další návštěvu.

  D
  Ověřená osoba
  Lékař: MDDr. Jakub Klíma preventivní prohlídky

  Pan doktor Klíma je super lékař a člověk. Pokaždé když jsem měl trable se zuby, tak mne bez problému objednal a vždy byl ochotný řešit můj problém. Dokáže také kvalitně poradit a řešit případné problémy s klidem. S takovým přístupem jako má pan doktor Klíma jsem se dlouho nesetkal, a to jsem měl za celý život už 4 zubaře, kteří byli opravdu totálně neschopní. Svou odborností a ochotou předčí, i některé své starší kolegy. Prostě odborník na svém místě! Takový lidé by měli být placeni zlatem. Ještě jednou díky!

  J
  Lékař: MDDr. Jakub Klíma Jiný

  Pan doktor je odborník ale pokud se práce nezdaří, nepřizná to. Záruka na stomatol.práci 2 roky mu nic neříká. Cementaci uvolněné korunky celkem 3x v průběhu roku požadoval pokaždé uhradit. Při zákroku sdělil, že i tato "plastová" korunka mi vydrží už napořád. Pak změnil názor, že je bez záruky a že se může uvolňovat pořád. Stejnou jsem měla přes 25 let než praskla stářím a únavou materiálu.

  MDDr. Jakub Klíma

  Vážená paní Jiřino Hübnerová, bohužel neexistuje stránka "známýpacient.cz" a proto Vám odpovím zde. Vaši neopodstatněnou stížnost na moji osobu řešila revizní komise ČSK, která neshledala žádné pochybení z mé strany. Vaši následnou stížnost na činnost samotné revizní komise ČSK ani nekomentuji. Provizorní korunka cementovaná na provizorní cement se skutečně, jak název napovídá, může časem uvolnit. Přeji Vám pevné zdraví a mnoho štěstí při hledání nového lékaře.

  M
  Lékař: Simona Ščepková, DiS. Jiný

  U slečny Simony jsem byla na dentální hygieně již po několikáté a jsem 100% spokojená. Je velice profesionální, empatická a ochotná pomoci a vše vysvětlit. Vždy se usmívá a je radost se k ní do ordinace vracet. Doporučila bych ji každému - ošetření od ní nebolí, naopak je velice jemná a dopředu hlásí, že pokud bude něco nepříjemné, tak se ozvat a nebát se. Moc tuto šikovnou slečnu hygienistku doporučuji!

  M
  Ověřená osoba
  Lékař: Simona Ščepková, DiS. Jiný

  Slečna je šikovná a s jej prácou som spokojná. Všetko robí šetrne a vie dobre vysvetliť starostlivosť o zuby. Ošetrenie u nej odporúčam.

  L
  Lékař: Simona Ščepková, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

  Chodím ke slečně Simoně pravidelně už několik let a jsem nad míru spokojená! Vždy mi vše odborně vysvětlí a čištění je vždy velmi profesionální a zároveň něžné ;) teď jsem absolvovala i ordinační bělení a jsem nadšená!!! Slečna je navíc velmi milá! Všem můžu jen doporučit!

  L
  Ověřená osoba
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

  Absolutně skvělá péče, výstižné vysvětlení, pečlivá práce. Paní Nicole je opravdu člověk na svém místě.

  K
  Ověřená osoba
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MDDr. Jakub Klíma preventivní prohlídky

  Vzdy som sa zubarov hrozne bala, ale odkedy chodim k panu doktorovi Klimovi, tak je to bez stresu :) aj bolestivejsie zakroky sa s jeho pristupom a energiou daju zvladnut. Dakujem

  A
  Ověřená osoba
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (do 30 minut)

  Příjemná hygienistka, precizní práce. Přišlo mi fajn, že se účtuje opravdu za čas, který strávím v ordinaci, ne fixně za hodinu. Doporučuji

  M
  Ověřená osoba
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

  Som veľmi spokojný, všetko mi bolo detailne vyšetrené. Objednám sa k pani Rennerovej aj na budúce.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Praha, Vratislavova 11 Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna...
Praha, Nad Ryšánkou 2103/7a Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna...
Související vyhledávání