(85 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• N
    Lékař: MDDr. Veronika Spálenská zubní vyšetření

Paní doktorka je moc milá a vtipná, díky ní jsem přišla i na problémy o kterých jsem doposud nevěděla. Zubařů jsem vyměnila spousty a konečně jsem našla tu pravou pomoc.

• L
    Lékař: MDDr. Nikola Hrabinová Jiný

Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) .
    10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit.
    Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) .
    Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus.
    Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči.
    Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) .
    V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější.
    Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-)
    Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce.
    Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup!

DĚKUJI!

• T
    Lékař: Nicole Rennerová Vstupní dentální hygiena

Poprvé na dentální hygieně. Vše krásně vysvětleno, technika čištění zubů i mé dotazy. Oceňuji i trochu "drsnější" přístup, kdy mi paní dentální hygienistka řekla narovinu, že zuby vyčištěné perfektně nejsou, což mi otevřelo oči (pro někoho by to mohlo být drsné, ale já hodnotím jako +). Jsem zvědavá na kontrole, jak si obstojím. :)

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Šárka Krištanová ošetření kořenových kanálků

Nikdy bych neverila, ze budu rada chodit k zubari. Pani doktorka je profesional a jeste nezapomnela, ze je i clovek. Drzim palce at ji to vydrzi celou jeji karieru. Velky obdiv.

• J
    Lékař: MUDr. Zuzana Budínská Jiný

Paní doktorka je velice milá a pečlivá, vše krásně vysvětlí. I během zákroku se ujišťuje, že je vše v pořádku. Jsem opravdu spokojena.

• E
    Lékař: MDDr. Veronika Spálenská zubní vyšetření

Paní doktorka je příjemná a ochotná pomocí. V ordinaci jsem se cítila uvolněně. I sestřička byla příjemná.

• K
    Lékař: MDDr. Veronika Spálenská preventivní prohlídky

Paní doktorka je skvělá! Měla jsem neskutečný strach ze zubařů díky špatným zkušenostem, ale paní doktorka mi vše vysvětlila, byla velmi empatická. Poradila mi jak lépe pečovat o zuby. Sestřička byla také moc empatická :) Už se nebojím další prohlídky a těším se na paní doktorku :)

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Nicole Rennerová Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic

Velmi milá,vstřícná, profesionální s velmi lidským přístupem.Vše mi bylo podrobně vysvětleno.Návštěvu ordinace mohu všem jen doporučit.

• Lékař: MDDr. Jakub Klíma preventivní prohlídky

Pan doktor je velky sympatak, osetreni bezbolestne a prohlidky peclive, dokaze poradit i vysvetlit - i k detem se chova moc hezky, sestricka taky super. Pekne prostredi a parkovani primo pred vchodem, bezbarierove. Dekuji!

• R
    Lékař: MDDr. Jakub Klíma Jiný

Nejlepší zubar ever :) zachránil mi všechny zuby...měla jsem. Zkažené zuby po rovnatkach... Do toho je pan doktor sympatak:)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu