(96 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MDDr. Thu Hien Le zubní vyšetření

Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit.

Lékař: MDDr. Šárka Gecová ošetření zubního kazu

Paní doktorka je ta nejlepší na světě. Doporučuji i lidem, kteří se zubařů bojí. Je pečlivá, šikovná a hlavně rychlá. Nesnaží se vám vnutit procedury, které nepotřebujete. Prostě profesionálka. Moc děkuji.

Lékař: MDDr. Jakub Klíma Vstupní vyšetření

Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji.

Lékař: MDDr. Thu Hien Le zubní vyšetření

Paní doktorka je velmi pečlivá a pacient se opravdu cítí, že se mu snaží pomoct a poradit tak, aby mu vyšla co nejvíce vstříc, dle jeho přání. Následnou péči o zuby mi vysvětlila pochopitelně a odpověděla mi na všechny moje dotazy. S doktorkou jsem doposud moc spokojená.

Lékař: MDDr. Thu Hien Le zubní vyšetření

Velký dík patří paní doktorce, která mi dokázala spravit zub, který předchozí lékař jaksi pokazil. Vstřícná, empaticka a velmi mila. Snaží se najít pro Vás to nejlepsi a nejúčinnější řešení. Děkuji!

Lékař: MDDr. Veronika Spálenská preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi empatická. Z minulosti si nesu velký strach a nechuť k zubařům. U paní doktorky Spálenské se mohu spolehnout na to, že nebudu odcházet vystresovaná, ale velmi spokojená s jejím přístupem. Škoda, že jsem na paní doktorku nenatrefila již dříve

Lékař: MDDr. Katarina Parohová preventivní prohlídky

K paní doktorce, která zastupuje naši skvělou paní doktorku během pracovní neschopnosti, jsem objednala dcerku s bolavým zubem. Neboť během standardní preventivní prohlídky není čas na výkon, požádala jsem o objednání na 60 minut, aby byl dostatečný časový prostor. Paní doktorka Parohová byla velmi nepříjemná, arogantní, během 10 minut provedla preventivní prohlídku, během které nám sdělila, že má dcerka drobný kaz. Odvrtat jej však odmítla s tím, že nemá dost času. Když jsem oponovala, že jsme objednány na 60 minut, přesto výkon odmítla provést. Dceru jsem musela omluvit ve škole, sama jsem se uvolňovala z práce a výsledek, víme, že dcera má kaz. K této nepříjemné paní doktorce již nikdy více! Nedoporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Jakub Klíma Jiný

Jsem moc spokojená. Pan doktor je skvělý profesionál. Sestřička také. Vše srozumitelně vysvětlí a zapeklité situace s klidem vyřeší. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Nicole Rennerová, DiS.

Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená.
    Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji.

Lékař: Nicole Rennerová, DiS.

Poslední doby jsem střídal DH docela často, ale zde jsem velice spokojený. Zůstanu paní Nicol věrný klient :)