(82 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• Šárka Krištanová

• G
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka je opravdový profesionál. Svou práci dělá pečlivě a zodpovědně. Vše vysvětlí. Mají dobře vybavenou ordinaci. Ona i sestřička jsou příjemné k pacientovi. Jsem velmi ráda, že jsem její pacientkou.

Umístění: Stomatologická péčeSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka je zcela fenomenální. Její přístup je velice příjemný a práci dělá velmi precizně.
      Jako velké plus také vidím její flexibilitu, kdy si mě doslova odchytila na chodbě při návštěvě dentální hygieny, aby mi udělala otisky na nový chránič zubů.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jakub Klíma

• K
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Pan doktor i sestřička jsou milý a empatičtí. Když injekce nezabere, pan doktor připíchne další, aby ošetření nebylo bolestivé. Pan doktor mi musel opravit postupně špatně ošetřené zuby od předchozí paní doktorky - kazy pod plombami, přesahující plomby apod. I když je toho více a já jsem na zuby velmi citlivá, vždy se snaží, aby nic nebolelo, je milý, není nepříjemný a vysvětluje , co bude dělat a proč. Se zuby jsem si už hodně zkusila, tady jsem spokojená. Když zuby bolí, objedná okamžitě a pomůže od bolesti.

• A
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Pan doktor je profesionální a opravdu schopný. Prováděl mi extrakci osmičky a opravoval výplně. Jsem moc spokojená. Prostředí ordinace je velmi příjemné, k tomu báječná empatická sestra.

• Michaela Kumherová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• S
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: dentální hygiena

Považuji se za velmi citlivého člověka, který má panickou hrůzu z jakéhokoliv vyšetření souvisejícího se zuby.. Nicméně paní doktorka Kumherová byla velmi citlivá, vše vysvětlila a ukázala. Jsem spokojená.

Umístění: Stomatologická péčeSlužby: dentální hygiena

Byl jsem poprve v zivote na dentalni hygiene a ihned po prvni navsteve vim, ze se budu vracet s radosti a naprostou pohodou. Nic nebolelo. Vse mi bylo vysvetleno. Za me 10 z 10.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Nikola Hrabinová

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Paní doktorka je profesionál. Nejen přístupem, ale jsem maximálně spokojený i s odvedenou prací. Vše vysvětlí, lze s ní cokoliv konzultovat a nemusíte se ničeho obávat. Jsem vážně rád, že jsem našel tak skvělého stomatologa.

• R
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Pečlivá, šikovná a trpělivá paní doktorka, ke které se těší celá rodina. Vyřešila vše, co bylo třeba. Já tam chodím relaxovat, to se mi ještě u žádného zubaře nestalo. Sestřička milá. Skutečně se mi splnil sen, jakého zubaře by si člověk přál.

• Nicole Rennerová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena (45-60 minut)

Dnes jsem poprvé byla na dentální hygieně a jsem nadmíru spokojená, profesionální péče, všechno vysvětleno a velká ochota.

• M
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Hygiena + Pískování zubů s Air FLow Classic

Dobře odvedená dentální hygiena, airflow i ultrazvuk, navíc za velmi krátký čas, fér cena, slečna milá a profesionální, mohu jen doporučit.

• Simona Kapołková

• B
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše podrobně vysvětli, ošetření bezbolestné, milá, laskava, profesionální, a také má velmi milou sestřičku :) Děkují.

• S
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: ošetření zubního kazu

Já strašpytel a citlivka jsem odcházela s údivem, že už je hotovo.
      Opravdu bezbolestné ošetření 2 zubních kazů za cca 70 minut. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Jsem spokojena a na dobré cestě přestat se bát zubaře.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Zuzana Budínská

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Jiný

Výborná lékařka, péče byla skvělá, přístup profesionální, můžu jen doporučit. A ještě k tomu má velmi milý přístup k dětem.

• V

U pani doktorky som uz tretim rokom. Priviedol som k nej aj celu svoju rodinu vratane trojrocnej dcery ktora si svoju prvu zubnu prehliadku vo svojom zivote uzila s prijemnymi spomienkami. Za mna naprosta spokojenost a to mi pani doktorka vsetkych mojich 7 amalganovych blomb za biele.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře