(34 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4

147 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nikola Hrabinová

zubař
    Tak jako asi každého i mě, když jsem měl navštívit zubaře, přepadl strach a úzkost. Naštěstí tyhle pocity už jsou pro mě minulostí. Od chvíle kdy ...
    K dispozici zítra

• Simona Kapołková

Zubař, MDDr.

• M
      Umístění: Stomatologická péče

Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle odvedená práce, že ani nepoznám, který zub je opravený.

• Umístění: Stomatologická péče

Velice milá a šikovná paní zubařka. Vstupní prohlídka byla velice pecliva. Vše hezky vysvětlovala a dávala i možnosti pro me vlastní rozhodnutí. Děkuji za ni.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Nikola Hrabinová

Zubař, MDDr.

• J
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Zubní vyšetření

Naštěstí tyhle pocity už jsou pro mě minulostí.
      Od chvíle kdy jsem začal navštěvovat ordinaci paní doktorky je návštěva u zubaře bez potících se dlani a svírajících pocitů v žaludku.
      Přístup paní doktorky je naprosto profesionální!
      Před provedením samotného zákroku mě vždy seznámí s postupem a použitými materiály, ale co hlavně, ošetření je velice jemně a citlivě provedeno, což je pro mě vzhledem k výše popsaným skutečnostem zásadní a rozhodující faktor.
      Paní doktorku všem vřele doporučuji.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: ošetření zubního kazu

Můžu hodnotit jedině kladně profesionální přístup .Vše vysvětleno, jen víc takových lékařů . Vstřícný přístup od celého personálu .

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Michaela Kumherová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: doporučení lékařem

Milá dentální hygienistka, velmi příjemně odlehčila ne příliš příjemný čištění zubního kamene. Přes velký nános zubního kamene, hodnotím zákrok jako nebolestivý. A ještě můj úsměv doma sklidil pochvalu, údajně mém bělejší a hezčí zuby. Děkuji

• A
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena

Skvělá, příjemná, milá dentální hygienistka, ošetří téměř bezbolestně , ráda poradí s péčí o zuby, poradí vhodné pomůcky. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zuzana Budínská

Zubař, MUDr.

• V

U pani doktorky som uz tretim rokom. Priviedol som k nej aj celu svoju rodinu vratane trojrocnej dcery ktora si svoju prvu zubnu prehliadku vo svojom zivote uzila s prijemnymi spomienkami. Za mna naprosta spokojenost a to mi pani doktorka vsetkych mojich 7 amalganovych blomb za biele.

• L

Nenáviděla jsem zubaře, do chvíle než jsem měla možnost začít chodit k této paní zubařce. Vždy jsem velice spokojená, nebojím se! všem vřele doporučuji

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Nicole Rennerová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena (45-55 minut)

Poprvé na dentální hygieně a měl jsem z toho velké obavy. K mému velkému překvapení Vás v ordinaci přivítá usměvavý andílek ????. Vsechno ukáže vysvětli co se bude všechno dělat. Jsem nadmíru spokojený a už vím, že se do této ordinace budu vždy těšit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře