(41 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou, Praha 4

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Nikola Hrabinová

Jakub Klíma

Michaela Kumherová

dentální hygienistka, hygienista
  • Šárka Krištanová
    Dostupný termín: út 22 led

Daniela Hájková

zubař
    Paráda. Paní doktroka i slečna sestřička jsou úžasné. Milé, ale i přijemně rázné, práci vykonávají svižně, systematicky a pořádně. Poprvé v životě...
    Dostupný termín: po 4 bře

Zubař, MDDr.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologická péče

Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle odvedená práce, že ani nepoznám, který zub je opravený.

• Umístění: Stomatologická péče

Velice milá a šikovná paní zubařka. Vstupní prohlídka byla velice pecliva. Vše hezky vysvětlovala a dávala i možnosti pro me vlastní rozhodnutí. Děkuji za ni.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Daniela Hájková

Zubař, MDDr.

• J
      Umístění: Stomatologická péče

Paráda.
      Poprvé v životě se mi i stalo, že zubařka řekla "Nic neucítíte," a já opravdu necítil ani píchnutí bolesti.
      Prostě paráda.

• D
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: prevence zubního kazu

Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu a další návštěvu. Zapsala poplatky takže jsem pak nebyla překvapena za platbu.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Zuzana Budinska

Zubař, MUDr.

• V

U pani doktorky som uz tretim rokom. Priviedol som k nej aj celu svoju rodinu vratane trojrocnej dcery ktora si svoju prvu zubnu prehliadku vo svojom zivote uzila s prijemnymi spomienkami. Za mna naprosta spokojenost a to mi pani doktorka vsetkych mojich 7 amalganovych blomb za biele.

• L

Nenáviděla jsem zubaře, do chvíle než jsem měla možnost začít chodit k této paní zubařce. Vždy jsem velice spokojená, nebojím se! všem vřele doporučuji

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Nicole Rennerová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Doporučení zubní lékařky a touha po zářivějším úsměvu.

Poprvé na hygieně. Skvělý, profesionální a ohleduplný přístup, jehož výsledkem je krásný čistý chrup. Dostal jsem spoustu užitečných rad. Maximální spokojenost.

• Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Dentální hygiena (45-55 minut)

Poprvé na dentální hygieně a měl jsem z toho velké obavy. K mému velkému překvapení Vás v ordinaci přivítá usměvavý andílek ????. Vsechno ukáže vysvětli co se bude všechno dělat. Jsem nadmíru spokojený a už vím, že se do této ordinace budu vždy těšit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře