(93 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MDDr. Thu Hien Le zubní vyšetření

Paní doktorka je velmi pečlivá a pacient se opravdu cítí, že se mu snaží pomoct a poradit tak, aby mu vyšla co nejvíce vstříc, dle jeho přání. Následnou péči o zuby mi vysvětlila pochopitelně a odpověděla mi na všechny moje dotazy. S doktorkou jsem doposud moc spokojená.

Lékař: MDDr. Thu Hien Le zubní vyšetření

Velký dík patří paní doktorce, která mi dokázala spravit zub, který předchozí lékař jaksi pokazil. Vstřícná, empaticka a velmi mila. Snaží se najít pro Vás to nejlepsi a nejúčinnější řešení. Děkuji!

Lékař: MDDr. Veronika Spálenská preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi empatická. Z minulosti si nesu velký strach a nechuť k zubařům. U paní doktorky Spálenské se mohu spolehnout na to, že nebudu odcházet vystresovaná, ale velmi spokojená s jejím přístupem. Škoda, že jsem na paní doktorku nenatrefila již dříve

Lékař: MDDr. Katarina Parohová preventivní prohlídky

K paní doktorce, která zastupuje naši skvělou paní doktorku během pracovní neschopnosti, jsem objednala dcerku s bolavým zubem. Neboť během standardní preventivní prohlídky není čas na výkon, požádala jsem o objednání na 60 minut, aby byl dostatečný časový prostor. Paní doktorka Parohová byla velmi nepříjemná, arogantní, během 10 minut provedla preventivní prohlídku, během které nám sdělila, že má dcerka drobný kaz. Odvrtat jej však odmítla s tím, že nemá dost času. Když jsem oponovala, že jsme objednány na 60 minut, přesto výkon odmítla provést. Dceru jsem musela omluvit ve škole, sama jsem se uvolňovala z práce a výsledek, víme, že dcera má kaz. K této nepříjemné paní doktorce již nikdy více! Nedoporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Jakub Klíma Jiný

Jsem moc spokojená. Pan doktor je skvělý profesionál. Sestřička také. Vše srozumitelně vysvětlí a zapeklité situace s klidem vyřeší. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Nicole Rennerová, DiS.

Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená.
    Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji.

Lékař: Nicole Rennerová, DiS.

Poslední doby jsem střídal DH docela často, ale zde jsem velice spokojený. Zůstanu paní Nicol věrný klient :)

Lékař: Nicole Rennerová, DiS.

Milý a profesionální přístup i péče. Jsme naprosto spokojeni a rádi se budeme vracet. Nicol doporučujeme!

Lékař: MDDr. Veronika Spálenská zubní vyšetření

Paní doktorka je moc milá a vtipná, díky ní jsem přišla i na problémy o kterých jsem doposud nevěděla. Zubařů jsem vyměnila spousty a konečně jsem našla tu pravou pomoc.

Lékař: MDDr. Nikola Hrabinová Jiný

Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) .
    10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit.
    Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) .
    Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus.
    Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči.
    Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) .
    V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější.
    Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-)
    Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce.
    Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup!

DĚKUJI!