(56 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4

147 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• Šárka Krištanová

• P
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: vstupní prohlídky

Souhlas s ostatními komentáři. Paní doktorka je velice milá, hodná a profesionální, vše perfektně a v klidu vysvětlí. Sestřička, recepční a celkově systém objednávání také bez chyby. Děkuji za příjemnou první návštěvu. Pavla Reindlová

• N
      Umístění: Stomatologická péče

Po veľmi dlhom čase som narazila na túto pani doktoru a je skvelá. Bola som u nej bežnej kontrole, následne som podstúpila ďalšie 2 posedenia kedy mi opravovala kaz pod stávajúcou výplňou. Všetko bolo úplne bezbolestné, vždy mi vysvetlila, čo presne bude robiť a ako to celé prebehne. Odporúčam všetkým.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Simona Kapołková

• M

Paní doktorka je velice milá, šikovná a pečlivá. Vždy se před ošetřením bojím zbytečně, protože všechna ošetření byla vždy bezbolestná. Se sestřičkou tvoří skvělý tým a vždy od nich odcházím s úsměvem. Jsem za paní doktorku moc moc vděčná.

Umístění: Stomatologická péče

Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle odvedená práce, že ani nepoznám, který zub je opravený.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Michaela Kumherová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

Umístění: Stomatologická péčeSlužby: dentální hygiena

Byl jsem poprve v zivote na dentalni hygiene a ihned po prvni navsteve vim, ze se budu vracet s radosti a naprostou pohodou. Nic nebolelo. Vse mi bylo vysvetleno. Za me 10 z 10.

• T
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: dentální hygiena

Dobrý den, vše bylo v naprostém pořádku, super moderní ordinace, paní doktorka moc milá, rozhodně doporučuji:).

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Nicole Rennerová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• A
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Prevence

Vyšetření proběhlo skvěle bez jediného problému a se skvělým vysvětlením, Nicole je výborná :) Celá ordinace je moderní a čistá a cena byla také adekvátní.

• Umístění: Stomatologická péče

Krásný člověk , děkuji za citlivost k lidem , práci a umění promlouvat o věcech potřebných .Milan Novák.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Nikola Hrabinová

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologická péčeSlužby: Doporučení které jsem přečetla na internetu.

Velice příjemný přístup. A s dětmi to umí paní zubařka Hrabinová velice dobře. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Stomatologická péčeSlužby: vstupní prohlídka

Zubaře se bojím od dětství , včera jsem měl poprvé pocit že už strachu bylo dost. V ordinaci jsem byl mile překvapen přístupem a vlídným slovem. Děkuji za novou hezkou zkušenost.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zuzana Budínská

Zubař, MUDr.

• V

U pani doktorky som uz tretim rokom. Priviedol som k nej aj celu svoju rodinu vratane trojrocnej dcery ktora si svoju prvu zubnu prehliadku vo svojom zivote uzila s prijemnymi spomienkami. Za mna naprosta spokojenost a to mi pani doktorka vsetkych mojich 7 amalganovych blomb za biele.

• L

Nenáviděla jsem zubaře, do chvíle než jsem měla možnost začít chodit k této paní zubařce. Vždy jsem velice spokojená, nebojím se! všem vřele doporučuji

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře