(109 názorů)

Vážení pacienti, Naše moderní zařízení nabízí svým pacientům komplexní zubní péči na nejvyšší úrovni pro dospělé i děti. Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie... Více

Vratislavova 11

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Nad Ryšánkou 2103/7a

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Vážení pacienti,

Způsoby ošetření vychází z nejnovějších poznatků v oblasti
stomatologie a při použití moderních technologií zajišťují
bezbolestné a nestresující ošetření.

Naše zařízení se nachází v příjemném prostředí Vyšehradu. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč.

Naše nabídka

Vstupní vyšetření

Zahrnuje bezbolestné komplexní vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků.

Teprve na základě pečlivého vyšetření je možné stanovit přesnou diagnózu a optimální způsob léčby.

Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou.

Naše vybavení

• OPG
  • intraorální rentgen a kamera

Vyšetření

• vstupní a preventivní prohlídka
  • endodontické ošetření kanálků

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Simona Ščepková, DiS. Jiný

U slečny Simony jsem byla na dentální hygieně již po několikáté a jsem 100% spokojená. Je velice profesionální, empatická a ochotná pomoci a vše vysvětlit. Vždy se usmívá a je radost se k ní do ordinace vracet. Doporučila bych ji každému - ošetření od ní nebolí, naopak je velice jemná a dopředu hlásí, že pokud bude něco nepříjemné, tak se ozvat a nebát se. Moc tuto šikovnou slečnu hygienistku doporučuji!

Lékař: Simona Ščepková, DiS. Jiný

Slečna je šikovná a s jej prácou som spokojná. Všetko robí šetrne a vie dobre vysvetliť starostlivosť o zuby. Ošetrenie u nej odporúčam.

Lékař: Simona Ščepková, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

Chodím ke slečně Simoně pravidelně už několik let a jsem nad míru spokojená! Vždy mi vše odborně vysvětlí a čištění je vždy velmi profesionální a zároveň něžné ;) teď jsem absolvovala i ordinační bělení a jsem nadšená!!! Slečna je navíc velmi milá! Všem můžu jen doporučit!

Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

Absolutně skvělá péče, výstižné vysvětlení, pečlivá práce. Paní Nicole je opravdu člověk na svém místě.

Lékař: MDDr. Jakub Klíma preventivní prohlídky

Vzdy som sa zubarov hrozne bala, ale odkedy chodim k panu doktorovi Klimovi, tak je to bez stresu :) aj bolestivejsie zakroky sa s jeho pristupom a energiou daju zvladnut. Dakujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (do 30 minut)

Příjemná hygienistka, precizní práce. Přišlo mi fajn, že se účtuje opravdu za čas, který strávím v ordinaci, ne fixně za hodinu. Doporučuji

Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

Som veľmi spokojný, všetko mi bolo detailne vyšetrené. Objednám sa k pani Rennerovej aj na budúce.

Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (45-60 minut)

Skvělá zkušenost. Vše krásně vysvětleno, vyčištěno. Nic nebolelo. Doporučeny vhodné kartáčky. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Nicole Rennerová, DiS. Dentální hygiena (do 30 minut)

Moje první návštěva a naprostá spokojenost. Profesionální přístup ve všech směrech. Nikdy dříve, u jiných DH, jsem neměla tak dokonale vyčištěné zuby. Navíc v milé atmosféře. Nedá se vytknout absolutně nic. Mohu vřele doporučit.

Lékař: MDDr. Jakub Klíma Jiný

Pan doktor Klíma je velký sympaťák, nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla, první, ke kterému se nebojím chodit a mám k němu naprostou důvěru. Při poslední návštěvě mi trhal 2 stoličky osmičky. Druhý den už jsem nevěděla, že mám zuby trhané. Vůbec to nebolelo a vše bylo ok. Chválím, chválím chválím a velký respekt před jeho odbornosti. Sestřička taky super a prostředí nádherné.