Strach ze zubařů Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Jako vždy rychlá, čista práce. Paní doktorka všechno vysvětli a ukáže. Chodím už 2 roky, velice spokojena.

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

Vstupní vyšetření

1 460 Kč

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Ze všech zubních lékařů, které jsem poznal je p. doktor Berg jednoznačně nejlepší . Má příjemné profesionální a lidské jednání . Při trhání zubu jsem nic necítil a rána byla perfektně ošetřena a výborně se hojí. Velmi jsem byl také spokojen s jednáním a prací sestřiček p. doktora. Více

Budečská 33 , Praha 2 - druhé patro, Praha Mapa

Milenium Dent s.r.o.

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka je perfektní profesionál s lidským přístupem. Chodím k ní již několik let a byla jsem vždy spokojena s preventivní péči i s případným ošetřením a zákroky, při kterých využívá vždy nejmodernější řešenía techniku. Díky tomu nejsou zuby problém. Více

Bělohorská 257/45, Praha Mapa

my DENT cz, s.r.o.

Dentální hygiena

od 800 kč

• „Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit. Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji. Více

Ruská 1526/112a, Praha Mapa

MCDental

• „Měl jsem velice špatné zkušenosti se zubaři a s bolestí.Pan doktor Vlasák mě zbavil jak problémů se zuby tak i se strachem ze zubaře.Konecne po několika letech chodím na preventivní prohlídky a úplně beze strachu. Nebýt jeho , trpěl bych dále. děkuji Více

Tachovská 609/8, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

Keramické korunky

od 7 000 kč

• „Moje paní doktorka mě poslala na stomatologickou chirurgii Praha, kde mě ošetřoval pan doktor Makal. Nejlepší lékař jakého jsem v tomto oboru potkala. Příjemný odborník, kterého přeji Všem kteří se bojí, neboť pan doktor Makal je tak úžasný že už se nikdy bát nebudou. Více

Máchova 2328, Benešov Mapa

Bělení zubů

od 4 760 kč

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

Implantáty

od 17 000 kč

• „Doktorka Lenka Hobzikova a sestřička Lucie Mlýnkova. Jak paní doktorka tak i sestricka jsou moc sympatické, milé ale hlavně profesionalky. Je vidět že je práce baví a naplňuje . K dětem jsou jak andělé.mooooooc doporučuji a my už nikdy nebudeme měnit. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

STOMAT, spol. s r.o.

• „Pani doktorka i sestřička jsou skvělé, vždy poradí, vysvětlí, paní doktorka je pečlivá a umí to také s dětmi :).

Stomatologická ordinace Kosmická 537, Praha 4 , Praha Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

Dentální hygiena

1 000 Kč

• „Velká spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí, je příjemný - o pacienta se zajímá a při práci je pečlivý a zručný.

Masarykova 699/9, Liberec Mapa

Synchrodent

• „K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře. Více

Jičínská 2348/10, Praha Mapa

LÍŠKA dental s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „K paní doktorce chodíme s malou dcerkou a nikam jinam bychom už nešli. Opravila vše co předchozí zubař odmítal bez narkózy dělat, dcerku nic nebolelo a paní doktorku i sestřičku zbožňuje a těší se na další návštěvu. Můžu jen doporučit. Lucie B Více

Peckova 9/280, Praha Mapa

Dental Karlín

• „Rozhodl jsem se pro tuto kliniku vzhledem ke kladným recenzím. Všechno sedí – recenze nezklamaly. Mým doktorem se stal MDDr. Slovanský. Vyslechl si mě a nabídl mi postupy pro léčbu. Nežiji zrovna poblíž, ale na recepci byli velmi ochotní a našli mi vhodný čas pro mě. Doktor je velmi lidský. Děkuji. Více

Přemyslovská 2845/43, Praha Mapa

Zubní ordinace Salius