Dentální centrum Rosmarin

(10 názorů)

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou nadšeni do své práce a realizací zubního centra měníme náš sen ve skutečnost – starat se o Váš chrup takovým způsobem, abyste se k nám vraceli rádi a s úsměvem. Více

O nás

Ordinace

Dentální centrum Rosmarin

Dělnická 8

170 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

O nás

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou nadšeni do své práce a realizací zubního centra měníme náš sen ve skutečnost – starat se o Váš chrup takovým způsobem, abyste se k nám vraceli rádi a s úsměvem.

Naše vybavení

 • mikroskop
 • OPG/CT

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Filmy

Dentální centrum Rosmarin - Vstupní prohlídka (stručně/rychle)

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
10 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Michaela Šilhanová vstupní vyšetření

  Z návštevy dentálnej hygieny som mal výborný pocit. Slečna Šilhanová podrobne vysvetlila každý krok a perfektne odviedla svoju prácu. Som maximálne spokojný a určite odporúčam.


  R
  Lékař: Michaela Šilhanová vstupní vyšetření

  Moje první návštěva u zubního hygienisty a jsem naprosto spokojená! Před návštěvou jsem měla trochu strach, ale ten po pár minutách opadl a mě se ulevilo, že se mým zubům dá pomoct a navíc mi bylo vše podrobně vysvětleno, slečna je moc milá a empatická. Moc doporučuji (i pokud se bojíte) a do Rosmarinu přeji jen to dobré!


  S
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček ošetření kořenových kanálků

  Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen.


  Z
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček ošetření zubního kazu

  Včera jsem byla u pana doktora s bolavym zubem. Měla jsem velký strach. Strach byl zbytečný, protože klidný a vřelý přístup, jak pana doktora, tak sestřičky byl úžasný. Byli oba velmi milý. Takové ošetření zubů doporučuji kazdemu.


  K
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček Jiný

  Vřele doporučuji pana doktora Jana Kubečka pro jeho lidský přístup, bezbolestné a precizní ošetření a také jeho sesřičku Adélu Novákovou za její milou a empatickou péči.
  Kateřina Urbánková


  K
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Oceňuji klidný, rozumný přístup, podrobné vysvětlení situace a plán péče do budoucna. První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Mám totiž konečně pocit, že mu na mém zdraví opravdu záleží.


  D
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Nedávám hodnocení moc často a když už, tak bývá buďto značně negativní, nebo maximálně pozitivní... V tomhle případě ta druhá varianta! Byl jsem dnes u pana doktora na doporučení kolegy z práce s bolením zubu - nejenže je nyní zoubek opraven, ale hrozně mile překvapil způsob zacházení a komunikace. Děkuji, pacient David V.


  J
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Pana doktora mohu jen a jen doporučit! V jedné osobě je skloubena naprostá profesionalita, odbornost a lidskost. Jeho neobyčejně vstřícný přístup a velká snaha vyřešit problém, mě vždy nadchne a potvrdí, že jsem na správné adrese. Pan doktor ošetřuje i mé děti, které se přes již proběhnuté zákroky, vždy k němu těší, což hovoří za vše. I v tomto ohledu je jeho přístup jedinečný.


  Z
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček mikroskopické zubní ošetření

  Pan doktor Kubeček je mým zubním lékařem už přes rok a pomohl mi od mé dlouholeté bolesti čelisti, vše pečlivě vyšetřil a vysvětlil. Rozhodně doporučuji, nejen kvůli opravdu nadprůměrné péči v porovnání s předchozími zubaři, ale také díky modernímu vybavení ordinace.


  L
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček ošetření kořenových kanálků

  Pan doktor mi všechno dokonale vysvětlil... Já se opravdu hodně bojim a u nej nemusím má velkou trpělivost a je opravdu “pro lidský”! Já si toho nesmírně cením... Proste skvělý lékař!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu