Dentální centrum Rosmarin

(11 názorů)

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou nadšeni do své práce a realizací zubního centra měníme náš sen ve skutečnost – starat se o Váš chrup takovým způsobem, abyste se k nám vraceli rádi a s úsměvem. Více

O nás

Ordinace

Dentální centrum Rosmarin

Dělnická 8

170 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

O nás

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou nadšeni do své práce a realizací zubního centra měníme náš sen ve skutečnost – starat se o Váš chrup takovým způsobem, abyste se k nám vraceli rádi a s úsměvem.

Naše vybavení

 • mikroskop
 • OPG/CT

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Filmy

Dentální centrum Rosmarin - Vstupní prohlídka (stručně/rychle)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Jakub Váša ošetření kořenových kanálků

  Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Michaela Voltr vstupní vyšetření

  Z návštevy dentálnej hygieny som mal výborný pocit. Slečna Šilhanová podrobne vysvetlila každý krok a perfektne odviedla svoju prácu. Som maximálne spokojný a určite odporúčam.


  R
  Lékař: Michaela Voltr vstupní vyšetření

  Moje první návštěva u zubního hygienisty a jsem naprosto spokojená! Před návštěvou jsem měla trochu strach, ale ten po pár minutách opadl a mě se ulevilo, že se mým zubům dá pomoct a navíc mi bylo vše podrobně vysvětleno, slečna je moc milá a empatická. Moc doporučuji (i pokud se bojíte) a do Rosmarinu přeji jen to dobré!


  S
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček ošetření kořenových kanálků

  Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen.


  Z
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček ošetření zubního kazu

  Včera jsem byla u pana doktora s bolavym zubem. Měla jsem velký strach. Strach byl zbytečný, protože klidný a vřelý přístup, jak pana doktora, tak sestřičky byl úžasný. Byli oba velmi milý. Takové ošetření zubů doporučuji kazdemu.


  K
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček Jiný

  Vřele doporučuji pana doktora Jana Kubečka pro jeho lidský přístup, bezbolestné a precizní ošetření a také jeho sesřičku Adélu Novákovou za její milou a empatickou péči.
  Kateřina Urbánková


  K
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Oceňuji klidný, rozumný přístup, podrobné vysvětlení situace a plán péče do budoucna. První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Mám totiž konečně pocit, že mu na mém zdraví opravdu záleží.


  D
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Nedávám hodnocení moc často a když už, tak bývá buďto značně negativní, nebo maximálně pozitivní... V tomhle případě ta druhá varianta! Byl jsem dnes u pana doktora na doporučení kolegy z práce s bolením zubu - nejenže je nyní zoubek opraven, ale hrozně mile překvapil způsob zacházení a komunikace. Děkuji, pacient David V.


  J
  Lékař: MDDr. Jakub Váša Jiný

  Pana doktora mohu jen a jen doporučit! V jedné osobě je skloubena naprostá profesionalita, odbornost a lidskost. Jeho neobyčejně vstřícný přístup a velká snaha vyřešit problém, mě vždy nadchne a potvrdí, že jsem na správné adrese. Pan doktor ošetřuje i mé děti, které se přes již proběhnuté zákroky, vždy k němu těší, což hovoří za vše. I v tomto ohledu je jeho přístup jedinečný.


  Z
  Lékař: MDDr. Jan Kubeček mikroskopické zubní ošetření

  Pan doktor Kubeček je mým zubním lékařem už přes rok a pomohl mi od mé dlouholeté bolesti čelisti, vše pečlivě vyšetřil a vysvětlil. Rozhodně doporučuji, nejen kvůli opravdu nadprůměrné péči v porovnání s předchozími zubaři, ale také díky modernímu vybavení ordinace.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu