O nás

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou nadšeni do své práce a realizací zubního centra měníme náš sen ve skutečnost – starat se o Váš chrup takovým způsobem, abyste se k nám vraceli rádi a s úsměvem.
Zařízení

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (13)

MDDr. Jakub Váša ošetření zubního kazu

Pan doktor Váša je jedničkou ve své profesi, jak profesionálně, tak lidsky. Pane doktore mnohokrát děkuji a přeji Vám jen vše dobré. Jana T.

MDDr. Jan Kubeček Jiný

Ráda bych touto cestou moc poděvalal panu doktorovi a sestřičce za úžasný přístup a zároveň ujistila všechny pacienty/tky, kteří se bojí zubařů (z různých důvodů), že v této ordinaci je ošetření radost. Já sama trpím panickým strachem ze zubařského ošetření. Pan doktor mě vše pečlivě vysvětlil, spolu se sestřičkou byli trpěllivý s mojí mentální "přípravou" na ošetření (dostavba zubu po odpadnutí kousku korunky), které bylo naprosto bezbolestné. A závěr je, že jsem se objednala na další (neurgentní) ošetření a dokonce se na to těším.

MDDr. Jakub Váša ošetření kořenových kanálků

Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji.

Michaela Voltr vstupní vyšetření

Z návštevy dentálnej hygieny som mal výborný pocit. Slečna Šilhanová podrobne vysvetlila každý krok a perfektne odviedla svoju prácu. Som maximálne spokojný a určite odporúčam.

Michaela Voltr vstupní vyšetření

Moje první návštěva u zubního hygienisty a jsem naprosto spokojená! Před návštěvou jsem měla trochu strach, ale ten po pár minutách opadl a mě se ulevilo, že se mým zubům dá pomoct a navíc mi bylo vše podrobně vysvětleno, slečna je moc milá a empatická. Moc doporučuji (i pokud se bojíte) a do Rosmarinu přeji jen to dobré!

MDDr. Jan Kubeček ošetření kořenových kanálků

Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen.

MDDr. Jan Kubeček ošetření zubního kazu

Včera jsem byla u pana doktora s bolavym zubem. Měla jsem velký strach. Strach byl zbytečný, protože klidný a vřelý přístup, jak pana doktora, tak sestřičky byl úžasný. Byli oba velmi milý. Takové ošetření zubů doporučuji kazdemu.

MDDr. Jan Kubeček Jiný

Vřele doporučuji pana doktora Jana Kubečka pro jeho lidský přístup, bezbolestné a precizní ošetření a také jeho sesřičku Adélu Novákovou za její milou a empatickou péči.
    Kateřina Urbánková

MDDr. Jakub Váša Jiný

Oceňuji klidný, rozumný přístup, podrobné vysvětlení situace a plán péče do budoucna. První zubař, ke kterému se nebojím chodit. Mám totiž konečně pocit, že mu na mém zdraví opravdu záleží.

MDDr. Jakub Váša Jiný

Nedávám hodnocení moc často a když už, tak bývá buďto značně negativní, nebo maximálně pozitivní... V tomhle případě ta druhá varianta! Byl jsem dnes u pana doktora na doporučení kolegy z práce s bolením zubu - nejenže je nyní zoubek opraven, ale hrozně mile překvapil způsob zacházení a komunikace. Děkuji, pacient David V.

Kontakt