Protézy Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Stoprocentní spokojenost. Můžu jen vřele doporučit. Moderně vybavená ordinace, skvělý personál. Mockrát děkuji.

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Super zkušenost. Paní doktorka je moc milá, něžná a pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí. Útulná čekárna.

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

Přemyslovská 43, Mapa

Salius Medical Group

Dentální hygiena

od 1 500 kč

• „Velice mila, profesionalni a precizní prace pani doktorky. Pěkné a čisté prostředí ordinace. Sestricka take moc mila, na začátku mi hned vse vysvetlila. Budu se tesit na dalsi navstevu. Celkově hodnotim velice pozitivne. Více

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Bělení zubů

od 4 000 kč

• „Profesionalita, vždy naprostá vstřícnost, lidskost, objednání vždy přesně na čas, zájem o pacienta.

Jindřicha Plachty 535/16, Praha Mapa

DOBRÝ DENT

Keramické korunky

od 10 000 kč

• „Profesionál na svém místě. Pan doktor vždy vysvětluje jaká je situace a jaké jsou možnosti. Není co dodat.

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha Mapa

Mykyta Gorokhov

• „S pani doktorkou jsem opravdu spokojena. Na stesti nemam zadny problem se zubama, tak ze nemuzu hodnotit jak resi problem kazu, trhani zubu atd. Opravdu se me libi ze behem kazdy preventivni prohlidky dela rentgen aby neprehledla nejaky problem. Je empaticka a prijemna (stejne jako veskery personal v ordinaci). Navice musim rict ze ordinace je krasna a moderni, nikdy zbytecne me tu nenabizeli sluzby ktere nepotrebuji. Prohlidky hrazene pojistovnou, navice platim jen za dentalni hygienu ktera cenove odpovida prumeru na trhu. Více

Americká 22, Praha Mapa

Finedent

Bělení zubů

6 799 Kč

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Pan doktor Gavrikov je velmi šikovný a pečlivý. Se zákrokem u dcery s vysokou kazivostí mléčných zoubků jsme byli velmi spokojeni. Více

Trojická 1910/7, Praha Mapa

KVALIDENT s.r.o.

• „Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit. Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji. Více

Ruská 1526/112a, Praha Mapa

MCDental

• „Měl jsem velice špatné zkušenosti se zubaři a s bolestí.Pan doktor Vlasák mě zbavil jak problémů se zuby tak i se strachem ze zubaře.Konecne po několika letech chodím na preventivní prohlídky a úplně beze strachu. Nebýt jeho , trpěl bych dále. děkuji Více

Tachovská 609/8, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

Keramické korunky

od 7 000 kč

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

Implantáty

od 17 000 kč

• „Pan doktor je vynikající. Chodím k němu již od roku 2015. Při každé návštěvě vše vysvětlil, velmi pečlivě zkontroloval všechny zuby a provedl rentgen, doporučil nejlepší léčbu, např. výplň amalgámovou nebo bílou plombou (za velmi slušnou cenu). Zvládl udělat bezchybně i komplikované věci jako bílou plombu na jedničce (řezáku), která vypadá tak, že člověk nepozná rozdíl oproti zdravému zubu. Pan doktor mi rovněž provedl extrakci všech čtyř osmiček, opět naprosto profesionálně a bez následných komplikací. Pan doktor je navíc velmi milý, ochotný a empatický. Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno

• „Pani doktorka i sestřička jsou skvělé, vždy poradí, vysvětlí, paní doktorka je pečlivá a umí to také s dětmi :).

Stomatologická ordinace Kosmická 537, Praha 4 , Praha Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

Dentální hygiena

1 000 Kč

• „K paní doktorce Anastasii Drugové sem přišla celá nešŤastná s dírou v ústech. Uklidnila mě a za pár týdnu jsem byla jak z reklamy Colgate. No prostě nemám slov moc doporučuju. Více

Přemyslovská 43, Praha Mapa

Salius Medical Group

• „Velká spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí, je příjemný - o pacienta se zajímá a při práci je pečlivý a zručný.

Masarykova 699/9, Liberec Mapa

Synchrodent

• „K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře. Více

Jičínská 2348/10, Praha Mapa

LÍŠKA dental s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Super zubař takových by mělo byt vice .Vůbec nic jsem necítila. Práce na jedničku a bylo to vše tak rychle že jsem ani nezaregistrovala že jsem tam u něj vůbec Pan doktor hodný, ochotný a hlavně Vám vše vysvětlí. A sestřičku má také hodnou a to je také velké plus. Děkuji pane doktore a sestřičko. Více

Františka Křížka 683/22, Praha Mapa

Dentamin