(15 názorů)

120 00, Praha, hl. město Praha

Kytlická 779/19, Praha 9

190 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Smile Centrum je zařízen pouze nejmodernějším vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita klinik Smile Centrum získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.

Naše vybavení

• FONA XDC Perfect for digital imaging
  • X-SMART™ PLUS + WaveOne™ reciprocating file system
  • LED polymerační lampa Bluephase

Zákroky

• Vstupní prohlídka (hrazeno zp)
  • Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)
  • Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)
  • Ošetření zubního kazu – fotokompozitní (bílá) výplň od 950
  • Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek) od 450
  • Inlay celokeramická
  • Metalokeramická korunka
  • Zavedení implantátu od 14000
  • Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)
  • Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Vyšetření

• zlomenina zubu
  • afty
  • absces
  • chybějící zuby
  • zánět zubní dřeně - pulpitida
  • odhalení krčků zubů
  • změny barvy, tvaru, polohy zubů

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Vladyslav Ridchenko

zubař,dentální hygienistka, hygienista
    Skvělé jednání, profesionalita, péče. Moderní ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. Děkuji. KSh.
    Dostupný termín: po 21 led
    Objednat se

Kateřina Varavina

Sergii Klanovets

Nejbližší zařízení

• Kateřina Varavina

• M

Dnes jsem byla u paní doktorky s akutní bolestí, velmi pečlivě zkoumala, který zub mě vlastně bolí a pak udělala podrobnější rentgen zubu. Ošetření bylo bezbolestné, využívá nové přístroje a nástroje. Vše mi srozumitelně vysvětlila a dala mi vybrat z různých možností nové výplně. S ošetřením jsem více než spokojená. Rozhodně doporučuji.

• J

K paní doktorce se vždy těším. Používá moderní přístroje a nic nenechá náhodě. Předtím mi nikdo pravidelně nerentgenoval zuby, a teď se už nemusím bát že mě přepadne nějaká nečekaná bolest, protože vždy včas odhalíme. Ošetření mě nikdy nebolí. Všechno mi v klidu a srozumitelně vysvětlí. Super přístup.

• Vladyslav Ridchenko

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

• Umístění: Smile CentrumSlužby: Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Pan doktor Ridchenko je skvělý zubař. Lepšího jsem si nemohla přát, poté co jsem měla od dětství velmi špatné zkušenosti od českých zubařů.
      Je velmi vstřícný, usměvavý a pokorný, nebojím se ho zeptat na cokoliv, vše názorně a jasně vysvětlí a jeho práce je precizní, čistá a bezbolestná. A navíc příjemná hudba, která hraje v ordinaci. Velmi doporučuji a těším se k němu na další návštěvu.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Sergii Klanovets

• D
      Umístění: Smile CentrumSlužby: Běžný termín

Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená.

• S panem doktorem jsem velmi spokojena. Bezbolestně mi bez injekce opravil krčky zubu, což jsem za svého života nezažila. Výborná práce. Velmi doporučuji, Již jsem za živoya zažila více zubařů, ale toto je špička.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře