(24 názorů)

Lublaňská 1015/13, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kytlická 779/19, Praha 9

190 00, Praha, hl. město Praha

Smile Centrum je zařízen pouze nejmodernějším vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita klinik Smile Centrum získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.
Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.

Naše vybavení

• FONA XDC Perfect for digital imaging
  • X-SMART™ PLUS + WaveOne™ reciprocating file system
  • LED polymerační lampa Bluephase

Zákroky

• Vstupní prohlídka (hrazeno zp)
  • Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)
  • Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)
  • Ošetření zubního kazu – fotokompozitní (bílá) výplň od 950
  • Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek) od 450
  • Inlay celokeramická
  • Metalokeramická korunka
  • Zavedení implantátu od 14000
  • Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)
  • Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Vyšetření

• zlomenina zubu
  • afty
  • absces
  • chybějící zuby
  • zánět zubní dřeně - pulpitida
  • odhalení krčků zubů
  • změny barvy, tvaru, polohy zubů

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Kateřina Varavina

• M

Dnes jsem byla u paní doktorky s akutní bolestí, velmi pečlivě zkoumala, který zub mě vlastně bolí a pak udělala podrobnější rentgen zubu. Ošetření bylo bezbolestné, využívá nové přístroje a nástroje. Vše mi srozumitelně vysvětlila a dala mi vybrat z různých možností nové výplně. S ošetřením jsem více než spokojená. Rozhodně doporučuji.

• J

K paní doktorce se vždy těším. Používá moderní přístroje a nic nenechá náhodě. Předtím mi nikdo pravidelně nerentgenoval zuby, a teď se už nemusím bát že mě přepadne nějaká nečekaná bolest, protože vždy včas odhalíme. Ošetření mě nikdy nebolí. Všechno mi v klidu a srozumitelně vysvětlí. Super přístup.

• Oleg Ridchenko

Zubař, lékař

Umístění: Smile CentrumSlužby: prevence zubního kazu

Navštívila som Family Denal Care 2krát, prvýkrát na vstupnú prehliadku, ktorá prebehla v poriadku. Druhýkrát to bolo hneď nasledujúci deň kvôli oprave dvoch kazov, ktoré ani neboli viditeľné a nie som si vôbec istá, či nejaké boli nakoľko sa o svoj chrup starám pravidelne a na Slovensku som navštevovala špičkovú zubnú kliniku. Odbornosť zubára nebudem komentovať, ale špinavé umyvadielko na vyplachovanie úsnej dutiny áno. V momente keď som v ňom zbadala krv a kúsky ulomených zubov (pravdepodobne predchádzajúcich pacientov) sa mi zdvihol žalúdok. Bola som rada, keď z ambulancie odišla. Hygiena v zubnej ambulancii by mala byť na prvom mieste!! Po tejto skúsenosti som si povedala, že kliniku viac nenavštívim, avšak 2 dni po zákroku sa mi ozvala zdravotná sestra. Vraj mi omylom zabudli započítať plnú sumu za odvedenú prácu a ešte im dlžím ďalšich 1000 Kč. Podotýkam, že som chcela platiť kartou, čo mi nebolo umožnené a po platbe v hotovosti, ktorej predchádzala otázka či potrebujem doklad, som obdržala kus papiera, na ktorom bola napísaná. suma.

• U pana doktora jsem již 4 rokem a je to v pohodě. Nikdy žádná bolest, žádný stres, je velmi milý, ochotný. Žádné zbytečně opakované, napravované zákroky, prostě vše drží jak má. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Sergii Klanovets

• D
      Umístění: Smile CentrumSlužby: Běžný termín

Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená.

• S panem doktorem jsem velmi spokojena. Bezbolestně mi bez injekce opravil krčky zubu, což jsem za svého života nezažila. Výborná práce. Velmi doporučuji, Již jsem za živoya zažila více zubařů, ale toto je špička.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Vladyslav Ridchenko

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Smile CentrumSlužby: Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

skvělý a milý profesionál, byly malé trable s rentgenem a tiskárnou, ale personál byl velice milý a omlouvili se za komplikace, takže to beru jako velmi profesionální kliniku. Probrali jsme co je potřeba abych měla zdravý chrup, domluvili se návštěvy. Určitě bych pana doktora dále doporučila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Smile CentrumSlužby: preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Prohlidka probehla v klidu, lekar osetril vsechny zuby a navrhl plan leceni, se kterym jsem uplne spokojana a I objednal dalnejsi terminy. Ordinace je naprosto skvela, slecna na recepce jeste pred prichodem odkumonikovala se mnou termin navstevy a vsechno probehlo vcas.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře