Anesteziolog Praha

• Anesteziolog, Fyzioterapeut

„Mám vážně nemocnou páteř a trpím neustálými bolestmi. Jsem člověk, který se stále o něco zajímal, vytvářel a pracoval. Najednou jsem nemohla dělat vůbec nic. Byla jsem na tom hodně zle. Děkuji paní doktorce Bretyšové a jejímu přístupu ke mně. Předepsala mi léčbu a povzbudila mě. Díky paní doktorce se nyní snažím žít hodnotným životem a být užitečná. Více

Poliklinika Jižní Město II, Chodov, Šustova 1930, Praha 4, Praha Mapa

Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie

Petýrkova 1/1954, Praha Mapa

Ambulance léčby bolesti

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• Anesteziolog, Chirurg, Diagn… ostik, Gynekolog, Internista, Plastický chirurg Více

Hloubětínská 3/13, Praha Mapa

GynCentrum Praha

• Anesteziolog, Dentální hygie… nistka, hygienista, Dermatolog, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař Více

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• Anesteziolog, Chirurg, Zubař

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Plastický chirurg, Zubař Více

Králodvorská 13, Praha Mapa

BRANDEIS CLINIC

• Anesteziolog, Praktický léka… ř Více

„Nemam co vytknout. Prisel jsem, byl jsem vysetren a bylo mi jasne receno co a jak. Doktorka se chovala prijemne a z prohlidky jsem mel doby pocit. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• Anesteziolog, Ostatní

„Touto cestou bych chtěla panu doktorovi velice poděkovat za jeho pomoc při mé léčbě. Za jeho ochotu, lidskost, velkou empatii. Získal si mě nejen jako lékař, ale i jako člověk. V současném zdravotnictví jsem se s takovýmto přístupem nikde nesetkala a jsem mu za to velice vděčná. Přišla jsem k němu s diagnostikovanou boreliózou a velkými očními problémy a komplikacemi po lumbální punkci. A ať už to byla biorezonance, moxování, baňkování či změna ve stravování, jsem velice přesvědčená, že právě tento komplexní přístup mi pomohl a po několika měsících nejen zase výborně vidím, ale hlavně se cítím celkově mnohem lépe! Děkuji, pane doktore! Více

Pod kaštany 177/7, Praha Mapa

Ordinace Celostní medicíny a Metabolického Typování

• Anesteziolog, Dentální hygie… nistka, hygienista, Ortodontista, Zubař Více

Sokolovská 84-86, Praha Mapa

DENT MEDICO s.r.o.

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

V Celnici 10/1028, Praha Mapa

MILLENIUM Dental Care s.r.o.

• Anesteziolog, Gynekolog, Uro… log Více

Na Dlouhé mezi 4, Praha Mapa

Čínská 888/4, Praha Mapa

Zborovská 1100, Kolín Mapa

PRONATAL Medical Group

• Anesteziolog, Chirurg, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

Americká 36, Praha Mapa

Dentyl - Centrum zubní péče

Litošická 409/10, Praha Mapa

ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

• Anesteziolog, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého