Spálená 14

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Viniční 235, Brno-střed

615 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 53...

Stříbrnická 3034/10, Ústí Nad Labem-Severní Terasa

400 11, Ústí nad Labem, ústecký

Kontaktní údaje +420 72...

Havlíčkova 34a

586 01, Jihlava, vysočina

Kontaktní údaje +420 72...

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytují komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Specializace na operace prsou – Našim lékařům se ročně k operaci prsou svěří více než 1000 žen.

Pouze certifikované implantáty – Používáme implantáty pouze od renomovaných výrobců.

Maximální bezpečí – Nejbezpečnější Low-Flow narkóza vč. zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch.

Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete

Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem.

Zákroky

• plastická operace prsou
  • plastická operace obličeje a krku
  • liposukce
  • laserová dermatologie a estetická medicína
  • vyhlazení vrásek
  • operace horních víček
  • plastická operace nosu
  • lékařská laserová epilace LightSheer DESIRE
  • aplikace botulotoxinu a výplní kyselinou hyaluronovou
  • radiofrekvenční ošetření pleti eTwo/eMatrix
  • ošetření cévním laserem Vbeam
  • rejuvenace a resurfacing obličeje

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Lubomír Šmuk

Anesteziolog, MUDr.

• nejlepsi doktor a muz na celem svete..

• L

Velmi dobrý,pečlivý a zkušený lékař,pracující s nejmodernějšími prostředky.Pracuje s chladovou terapií,kterou zavedl v ČR.Zajímá se o své pacientky-není z těch,kterému když řeknete,že ho něco bolí,tak vás pošle domů,že simulujete-naopak hledá příčinu a snaží se pomoct.Vřele doporučuju,výborný anesteziolog.

• Milada Franců

• D

U paní Mudr. Franců jsem v září 2013 podstoupila augmentaci. Za mě dostává hvězdiček 6. Byla úžasná, profesionální, lidská. Počínaje konzultací, kdy mi vše vysvětlila, na vše odpověděla, přes samotný zákrok, kdy se chovala jak naprostý profesionál, před i po operací za mnou přišla, vysvětlovala, ptala se, až po pooperační péči, která také předčila má očekávání. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI!

• A

NEDOPORUČUJI!!!!U paní doktorky jsem byla na rhinoplastice kde mi sekaly hrbol a upravovali špičku..Paní doktorka mně operovala, a také se mnou všechno předem probrala. Jen mně zaráží že mně po operaci nepřišla zkontrolovat, ale dělala to jiná doktorka.. Cca PŮL roku po operaci mám na nose na 3 místech malé hrbolky, které jdou vidět. Když natáhnu kůži na hřbetu nosu vidím i jasné zářezy po sekání, bojím se promnout oči aby to nešlo vidět. Ve vnitřku jizvy jsou ale nejdou cítit ani vidět,horší je to z venku. Hrbolek zůstal malý, na to mi paní doktorka řekla, že NIC NEVIDÍ, a že jsou HRBOLKY NORMÁLNÍ! za nos se stydím víc než předtím! DĚKUJI paní doktorce za "KRÁSNÝ" nosík..

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Kateřina Třísková

Dermatolog, MUDr.

• T

Paní doktorka je úžasná. Do Asklepionu, jsem chodila jen kvůli ní. Velice milá, se zájmen o klienta, profesionální přístup a odbornost. Nevím, jsem z toho nešťastná, doufám, že se někde objeví...

• Je to určitě jedna z nejlepších odbornic v oboru..Chodím k ní již leta, nyní ale odešla z Asklepionu, tak nevím,kde bude pracovat a jsem z toho dost špatná. Je nejen velmi milá, přesná a odorně skvělá. I po lidské stránce je vyjímkou a vím, že u ní není nic problém.Je tvůrčí a výplně dává s rozmyslem dokonale i v malých dávkách. Totéž platí o práci s lasrem.Nikdy neodbude. Kvůli ní jsem chodila tak dlouho do Asklepionu. Moc doporučuji . Má dlouholetou praxi a nadání, lidské a velmi empatické chování..
      Johana

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Molitor

Plastický Chirurg, Sexuolog, MUDr.

• Dobrý den , chtěla bych poděkovat celé klinice za perfektní přístup a profesionalitu. Obzvlášť obrovské poděkování panu MUDr Molitorovi krásná práce jsem velice spokojená ještě jednou srdečné poděkování .

• J

Pana primáře Molitora a kliniku Yes Visage mohu jedině doporučit a vždy doporučovat budu! Jsem moc spokojená s výsledkem operace, s péči pana primáře i všech sestřiček. Tolik milých lidí jsem pohromadě dlouho neviděla. Přeji hodně úspěchů a šťastných klientů :-)

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Tomáš Paduch

Gynekolog, Plastický Chirurg, MUDr.

• J

Pan doktor je úžasný!!! Byla jsem u něj před 2 dny na slimliposukci břicha a spokojená,šťastná jsem byla hned po výkonu ;-)
      Je to mooooc dobře odvedená práce !!!! Doporučuji všem, kdo chtějí precizně odvedenou práci ;-) PANE DOKTORE MOC DĚKUJI JSTE ÚŽASNÝ DOKTOR I ČLOVEK :-) VELKÉ DÍK mám po třech dětech bříško jak nějaka slečna :-D

• S

U pana doktora jsem byla na tumescentní liposukci a jsem velmi spokojená. Vstřícný, veselý, profesionální. Dokázal odbourat strach a nervozitu před zákrokem a během něj. Výsledek perfektní, Bez jizev, bez nerovností, dokonalé.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Yveta Svobodová

Anesteziolog, MUDr.

• J

S MUDr. Svobodovou jsem se setkala na Oddělení následné intenzivní péče - Anesteziologicko resuscitačním oddělení kliniky Malvazinky. Paní doktorka odmítala nám, i ostatním vystrašeným příbuzným dalších pacientů, podávat informace o našich těžce nemocných blízcích. K pacientům se chovala chladně, krutě a s naprostým nezájmem. Když už se během služby v návštěvních hodinách objevila, jednala neempaticky a neprofesionálně. Přeji všem, aby se s ní nikdy nemuseli setkat.

• Eva Harapátová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvely pristup, mila, vse vysvetli a poradi. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporucit. :) Celkove v Medicom clinic velmi dobre a prijemne jednani.

• H

Povysene neprijemne jednani a vyjadřování. Asi behem 30s bez vysvetleni, o co jde a jak vyrazce predejit, mi sepsala recept a byla velmi prekvapena, ze mam nejake doplnujici otazky. Byla jsem v soku, ze takhle jeste nekdo v dnesni dobe s pacienty jedna. Zvlast, kdyz pani doktorka neni zadna stara generace. Mela by se nad sebou zamyslet. Tenhle zazitek uz opakovat nebudu.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Michal Puls

• D
      Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: Operace hornich víček

V říjnu 2017 jsem byla na operaci horních víček u pana primáře Michala Pulse a jsem nadšená jak ze samotného zákroku, tak celkově z přístupu pana doktora.Strašně jsem se bála, ale v Medicom clinic v Praze jsou všichni tak milý, že z vás veškerý strach rychle opadne, opravdu jsem se s tak milými lidmi ještě nikde nesetkala. Víčka se mi strašně rychle zahojila a bez bolestí.Jizvičky už nejsou skoro vidět a mě se konečně ulevilo.Teď plánuji augmentaci a ta bude opět u pana primáře.Ještě jednou veliké díky.Hamouzová

• Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: Augmentace

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená. Profesionální přístup, poradenství i pooperační péče. Pana doktora určitě velmi doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Peter Ondrejka

• M
      Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: plastika prsou

Už při první konzultaci mi byl pan doktor velice sympatický. Nebyla jsem si jistá velikostí, když to byla má první augmentace, nakonec jsme zvolili implantáty Mentor o velikosti 300 a 325ml na vyrovnání lehké asymetrie. Nyní jsem 7.týden po operaci, bez komplikací a opravdu maximálně spokojená ????❤️ pan doktor má zlaté ručičky a kdybych se pro zákrok rozhodla znovu, určitě se na něj obrátím znovu :) augmentace splnila má očekávání a konečně se ve svém těle cítím jako opravdová žena se vším všudy ???? moc panu doktorovi děkuji a doporučuji všem ženám a slečnám, které chtějí přirozené zvětšení prsou.

• Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: Redukce a modelace prsou

Pan doktor Ondrejka byl při každé mé návštěvě velmi milý.Jak před samotným výkonem,kdy mě zoodpověděl všechny mé otázky tak i při každé mé následující kontrole.Měla jsem velký strach,ale nyní jsem naprosto spokojená a šla bych dotoho klidně znovu.Vřele doporučuji a děkuji za nový vzhled:-).

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Petr Pachman

• S
      Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: Zvetseni prsou

O zvetseni prsou jsem uvazovala poslednich pet let. Rikala jsem,ze prsa potrebuji jen v lete do plavek a v unoru do satu na ples. Byla na trech konzultacich u ruznych lekaru. Ale duverou v pracoviste vzdy neco otraslo a ja vse zrusila. Pana doktora mi doporucil kolega,ktery svym byvalym pritelkynim nechal prsa u nej delat se slovy - je top a budes spokojena,vi co dela.A dodal -ze srandy-uz bych tam mel mit mnozstevni slevu????.
      Prvni konzultace s panem doktorem byla ve znameni prijemne atmosfery,kdy jsem sdelila sve predstavy a rekla i sve predesle zkusenosti. Pristup byl spise pratelsky, ale zaroven velmi profesionalni.
      Objednala jsem se do 14 dnu od konzultace,nebot jsem se bala a s rostoucim strachem by odvaha jit do toho slabla.Prisel den D,po konzultaci s anesteziologem,ktery mne ujistil,ze skutecne se nemusim bat a ze je to kratky vykon,jsem dostala Lexaurin.Nasledne mi pan doktor pomeril prsa,zeptal se na velikost zda souhlasi a slo se na to. Po probuzeni na pokoji jsem mela podprsenku,drenaze a pocit tize a unavy.Sestricky kolem nas po operaci litaly jak vcelicky a staraly se o nas znamenite. Druhy den jsem po vytazeni sla domu.Nasledoval poctivy klidovy rezim po dobu 6 tydnu prsa uzamkla v kompresni podprsence.Vysledek je velmi dobry.Bala jsem se,aby prsa nebyla prilis velka.Ale po opadnuti otoku a spravnem usazeni vse je perfektni.A jsem velmi spokojena.
      Mela jsem do toho jit driv. Ale tehdy jsem pana doktora neznala.Je velmi dulezite verit lekari a dodrzovat jeho pokyny.

• N
      Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: plastická operace prsou

Od první konzultace byl pan doktor milý a vstřícný. Všechno vysvětlil, ukázal, velikost implantátů zvolil skvěle. Prsa vypadají krásně přirozeně, tak, jak jsem chtěla. Jizvy se také rychle zahojily a po půl roce od operace už nejsou skoro vůbec vidět. Péče sestřiček po operaci byla také skvělá. Pana doktora určitě doporučuji dalším ženám (či mužlm), je skvělý.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře