Spálená 14

Stříbrnická 3034/10

400 11 , Ústí nad Labem , ústecký

Havlíčkova 34a

586 01 , Jihlava , vysočina

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytují komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Specializace na operace prsou – Našim lékařům se ročně k operaci prsou svěří více než 1000 žen.

Pouze certifikované implantáty – Používáme implantáty pouze od renomovaných výrobců.

Maximální bezpečí – Nejbezpečnější Low-Flow narkóza vč. zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch.

Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete

Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem.

Zákroky

• plastická operace prsou
  • plastická operace obličeje a krku
  • liposukce
  • laserová dermatologie a estetická medicína
  • vyhlazení vrásek
  • operace horních víček
  • plastická operace nosu
  • lékařská laserová epilace LightSheer DESIRE
  • aplikace botulotoxinu a výplní kyselinou hyaluronovou
  • radiofrekvenční ošetření pleti eTwo/eMatrix
  • ošetření cévním laserem Vbeam
  • rejuvenace a resurfacing obličeje

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• L
    Lékař: MUDr. Pavel Horyna operace očních víček

Jsem moc spokojená! Pan doktor svou práci odvádí velice dobře. Moooc hodné sestřičky! Děkuji !!!! :)

• M
    Lékař: MUDr. Petr Pachman zvětšení prsou

U Pana Doktora Pachmana jsem podstoupila Augmentaci prsou a jsem velice spokojená.
    Mohu jen doporučit.

• H
    Lékař: MUDr. Michal Puls operace očních víček

Operace dolních víček, krásná práce, hodně to omladilo, s víčkama se i vyply tváře do hladka i mezy rty a nosem, jak po kyselině hylarunové. Pan doktor má zlaté ručičky. Je moc milý, empatický, vše vysvětlí. Personál též. Hodně kladně hodnotím odvoz domů, který neplatíte, též předoperační vyšetření nehradíte, to nikde nenabízí. Pan doktor je skvělý člověk, ráda se k němu vrátím.

• J
    Lékař: MUDr. Milada Franců augmentace

NEDOPORUCUJI !!! Augmentace prsů. Po nevydařené operaci jsem šla na dvě jiné kliniky, kde potvrdili, ze paní doktorka zvolila špatný postup operace a doporučovali reoperovat nejdříve rok po první operaci. Kdežto paní doktorka mně doporučila abych si levý prs masirovala, že se to upraví, když se to, světe div se, neupravilo, tak chtěla operovat hned, ale jenom levý prs s tím, že si reoperaci a hostpitalizaci budu hradit sama. Dnes 2 roky po operaci, šetřím na reoperaci a nové implantáty, protože na moji malou, útlou postavu doporučila pani doktorka obrovské implantáty a ani po 2 letech si na ně nemůžu zvyknout. Když jsem při vstupní kontrole říkala, že si vůbec neumím tu velikost představit, tak mně doporučila ať si naplním sáčky vodou a vycpu si tím podprsenku!! Odpověď plastického chirurga na prestižní klinice. Než taková prsa, jaká mně paní doktorka Franců udělala, to už bych radši měla ty své původní.

• T
    Lékař: Markéta Majerová bradavice

po konzultaci po telefonu meho syna objednali na vypálení bradavice laserem, po prijezdu me rekli ,ze musim zaplatit 500, s tim jsem pocital, jake vsak bylo prekvapeni, kdyz mi lekarka sdelila , ze zakrok neprovede a jen predepsala stejnou vodicku, ktera nekolik mesicu pred tim nezabirala, a tech 500,- ze je za ten recept, medicom nikdy vice.

• B
    Lékař: MUDr. Petr Pachman Modelace prsou a abdominoplastika

Od pana doktora mám prsa krásnější než za mlada a o bříšku ani nemluvím...:)
    Těšila jsem se na augmentaci a po konzultaci s panem doktorem jsme se domluvili na modelaci prsou. Prsa jsou krásná a přirozená. Pan doktor vše důkladně vysvětlil a moje veškeré obavy z operací byly ty tam. Pooperační péče úžasná, kdykoli jsem měla nějaký problém, vždycky mi pan doktor odpověděl..:)
    Mám zpátky své sebevědomí a to jen díky zlatým ručičkám pana doktora a za to mu velice děkuji...:)

• W
    Lékař: MUDr. Pavel Horyna plastická operace břicha

Na pana doktora jsem dostal doporučení od kolegyně a jsem za to rád. Je to člověk na svém místě, ochotný, pečlivý, milý vše vysvětlí co se týká pooperační péče, nebo zákroku.

• L
    Lékař: MUDr. Pavel Horyna plastika bricha

Byla jsem nestandardni pripad. Po 3 detech, rozestouple svaly, ale navic jeste ohyzdna 30 cm jizva na brise po jine operaci. Na jine klinice,jiny doktor me odmitl. Pan doktor Horyna mi udelal brisko, jake jsem mela pred prvnim porodem, a jizvu mam tenkou jako vlas! Ma zlate ruce. Kdyz jsem pri prvnim prevazu jizvu a bricho uvidela, chtelo se mi radosti brecet. Pan doktor je spickovy plasticky chirurg, mela jsem stesti, ze jsem kspla zrovna na neho.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Pavel Horyna plastická operace prsou

S panem doktorem a jeho prací jsem maximálně spokojená. Je to nejen velice šikovný plastický chirurg, ale i moooc příjemný a milý člověk. Děkuji.

• S
    Lékař: MUDr. Petr Pachman Zvetseni prsou

O zvetseni prsou jsem uvazovala poslednich pet let. Rikala jsem,ze prsa potrebuji jen v lete do plavek a v unoru do satu na ples. Byla na trech konzultacich u ruznych lekaru. Ale duverou v pracoviste vzdy neco otraslo a ja vse zrusila. Pana doktora mi doporucil kolega,ktery svym byvalym pritelkynim nechal prsa u nej delat se slovy - je top a budes spokojena,vi co dela.A dodal -ze srandy-uz bych tam mel mit mnozstevni slevu????.
    Prvni konzultace s panem doktorem byla ve znameni prijemne atmosfery,kdy jsem sdelila sve predstavy a rekla i sve predesle zkusenosti. Pristup byl spise pratelsky, ale zaroven velmi profesionalni.
    Objednala jsem se do 14 dnu od konzultace,nebot jsem se bala a s rostoucim strachem by odvaha jit do toho slabla.Prisel den D,po konzultaci s anesteziologem,ktery mne ujistil,ze skutecne se nemusim bat a ze je to kratky vykon,jsem dostala Lexaurin.Nasledne mi pan doktor pomeril prsa,zeptal se na velikost zda souhlasi a slo se na to. Po probuzeni na pokoji jsem mela podprsenku,drenaze a pocit tize a unavy.Sestricky kolem nas po operaci litaly jak vcelicky a staraly se o nas znamenite. Druhy den jsem po vytazeni sla domu.Nasledoval poctivy klidovy rezim po dobu 6 tydnu prsa uzamkla v kompresni podprsence.Vysledek je velmi dobry.Bala jsem se,aby prsa nebyla prilis velka.Ale po opadnuti otoku a spravnem usazeni vse je perfektni.A jsem velmi spokojena.
    Mela jsem do toho jit driv. Ale tehdy jsem pana doktora neznala.Je velmi dulezite verit lekari a dodrzovat jeho pokyny.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu