Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia. Klinika Esthesia vznikla za účelem... Více

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

Opletalova 1013/59

110 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika Esthesia vznikla za účelem zkvalitnit životy lidí tím, že jim ve spojení s předními specialisty poskytne kvalitní ošetření v oblasti zdraví a krásy. To vše v čistém a příjemném prostředí, přátelské atmosféře a s citlivým lidským přístupem.

Klinika Esthesia je místem, kde Vám nasloucháme a chápeme Vaše přání. Celý provoz kliniky má řád a smysl, pracujeme a řídíme se naším vnitřním kodexem.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že naše klinika nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že se Esthesia stane oázou zdraví a krásy pro všechny členy Vaší rodiny a nám bude ctí o Vás pečovat!

Tým kliniky Esthesia

Naše vybavení

• Moderní laser RAY LIFE (Asclepion Laser Technologies) - IPL, radiofrekvence, rázová vlna
  • MeDioStar NeXT (epilační, rejuvenční a cévní laser)
  • TatooStar (rubínový laser)
  • Podoskop pro diagnostiku ortopedických vad a deformit nohou
  • Rentgen Orthophost XG5

• Dentální hygiena
  • Bělení zubů
  • Dermatologické
  • Korektivní dermatologie
  • Odstranění tetováží a pigmentových skvrn
  • Plazmaterapie
  • Laserová epilace
  • Řešení nadměrného pocení
  • Mezonitě (prime lifting)
  • Korekce kůže
  • Odstranění mateřských znamének
  • Odstranění fibromů a hemangiomů
  • Protetika
  • Ošetření kořenových kanálků

Vyšetření

• Mateřská znaménka (prevence)
  • Komplexní stomatologické
  • Léčba akné
  • Léčba růžovky (rosacea)
  • Konzultace endokrinologie
  • Vyšetření z kapky krve (naturopatie)
  • Dětské vyšetření stomatologické

Nejbližší zařízení

• Monika Horká

Zubař, MDDr.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neumej napsat ze tam nejsou nebo maj dovolenou clovek se tam k nim tahne pres pul prahy aby zjistil ze tam nejsou a to jsem byl objednany.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kvalitná péče, starostlivý výklad, moderní klinika. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a důsledné.

• Roman Kadlec

Zubař, MUDr.

• K

Pan doktor Kadlec je skvělý! opravdu muž na svém místě, který navíc dokáže vytvořit takovou atmosféru, že skoro zapomenete, že jste u zubaře :D rozhodně doporučuji, je to profík!

• O
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sice jsem u pana zubaře zářím měla jen vstupní vyšetření ale byl příjemný ze i když me čekají 4vetsi a par menších zákroku tak se zářím vůbec nebojím!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Karolína Kykalová

Dermatolog, MUDr.

Umístění: Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásySlužby: laserová epilace

Paní doktorka má úžasný, lidský přístup k pacientům. Vždy je usměvavá a trpělivě vysvětlí postup. Moc ráda k ní chodím. Kdyby jen bylo více takovýchto lékařů!

• K

Úžasný lidský přístup paní doktorky! vše laskavě vysvětlí, nespěchá a opravdu se vám věnuje :) a hlavně mi pomohla!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vlastimil Víšek CSc.

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• R
      Umístění: Medico ClinicSlužby: zvětšení prsou

Skvely plasticky chirurg, profesionalni, lidsky. Predi 15 lety jsem si nechala zvetsit poprsi a bylo vse v naprostem poradku a mela jsem mnoho komplimentu. Jsem clovek, ktery moc neduveruje, ale MUDr. Viskovi muzete 100 % duverovat DOPORUCUJI ! Jsem mu moc vdecna a moc dekuji !

• .
      Umístění: jiné místoSlužby: Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Peter Chovan

Plastický Chirurg, MUDr.

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Perfektní výsledek a komunikace. Liposukce bricha a oblasti pasu ze zadu. Na základe výsledku, doobjednané paže. Děkuji moc!