Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia. Klinika Esthesia vznikla za účelem... Více

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

Opletalova 1013/59

110 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika Esthesia vznikla za účelem zkvalitnit životy lidí tím, že jim ve spojení s předními specialisty poskytne kvalitní ošetření v oblasti zdraví a krásy. To vše v čistém a příjemném prostředí, přátelské atmosféře a s citlivým lidským přístupem.

Klinika Esthesia je místem, kde Vám nasloucháme a chápeme Vaše přání. Celý provoz kliniky má řád a smysl, pracujeme a řídíme se naším vnitřním kodexem.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že naše klinika nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že se Esthesia stane oázou zdraví a krásy pro všechny členy Vaší rodiny a nám bude ctí o Vás pečovat!

Tým kliniky Esthesia

Naše vybavení

• Moderní laser RAY LIFE (Asclepion Laser Technologies) - IPL, radiofrekvence, rázová vlna
  • MeDioStar NeXT (epilační, rejuvenční a cévní laser)
  • TatooStar (rubínový laser)
  • Podoskop pro diagnostiku ortopedických vad a deformit nohou
  • Rentgen Orthophost XG5

• Dentální hygiena
  • Bělení zubů
  • Dermatologické
  • Korektivní dermatologie
  • Odstranění tetováží a pigmentových skvrn
  • Plazmaterapie
  • Laserová epilace
  • Řešení nadměrného pocení
  • Mezonitě (prime lifting)
  • Korekce kůže
  • Odstranění mateřských znamének
  • Odstranění fibromů a hemangiomů
  • Protetika
  • Ošetření kořenových kanálků

Vyšetření

• Mateřská znaménka (prevence)
  • Komplexní stomatologické
  • Léčba akné
  • Léčba růžovky (rosacea)
  • Konzultace endokrinologie
  • Vyšetření z kapky krve (naturopatie)
  • Dětské vyšetření stomatologické

• klinika

Nejbližší zařízení

• D
    Lékař: MUDr. Karolína Kykalová aplikace botulotoxinu a

Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

• M
    Lékař: MUDr. Karolína Kykalová laserová epilace

Paní doktorka má úžasný, lidský přístup k pacientům. Vždy je usměvavá a trpělivě vysvětlí postup. Moc ráda k ní chodím. Kdyby jen bylo více takovýchto lékařů!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu