Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia. Klinika Esthesia vznikla za účelem... Více

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

Opletalova 1013/59

110 00, Praha, hl. město Praha

Klinika Esthesia vznikla za účelem zkvalitnit životy lidí tím, že jim ve spojení s předními specialisty poskytne kvalitní ošetření v oblasti zdraví a krásy. To vše v čistém a příjemném prostředí, přátelské atmosféře a s citlivým lidským přístupem.

Klinika Esthesia je místem, kde Vám nasloucháme a chápeme Vaše přání. Celý provoz kliniky má řád a smysl, pracujeme a řídíme se naším vnitřním kodexem.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že naše klinika nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že se Esthesia stane oázou zdraví a krásy pro všechny členy Vaší rodiny a nám bude ctí o Vás pečovat!

Tým kliniky Esthesia

Naše vybavení

• Moderní laser RAY LIFE (Asclepion Laser Technologies) - IPL, radiofrekvence, rázová vlna
  • MeDioStar NeXT (epilační, rejuvenční a cévní laser)
  • TatooStar (rubínový laser)
  • Podoskop pro diagnostiku ortopedických vad a deformit nohou
  • Rentgen Orthophost XG5

• Dentální hygiena
  • Bělení zubů
  • Dermatologické
  • Korektivní dermatologie
  • Odstranění tetováží a pigmentových skvrn
  • Plazmaterapie
  • Laserová epilace
  • Řešení nadměrného pocení
  • Mezonitě (prime lifting)
  • Korekce kůže
  • Odstranění mateřských znamének
  • Odstranění fibromů a hemangiomů
  • Protetika
  • Ošetření kořenových kanálků

Vyšetření

• Mateřská znaménka (prevence)
  • Komplexní stomatologické
  • Léčba akné
  • Léčba růžovky (rosacea)
  • Konzultace endokrinologie
  • Vyšetření z kapky krve (naturopatie)
  • Dětské vyšetření stomatologické

• Monika Horká

Zubař, MDDr.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neumej napsat ze tam nejsou nebo maj dovolenou clovek se tam k nim tahne pres pul prahy aby zjistil ze tam nejsou a to jsem byl objednany.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kvalitná péče, starostlivý výklad, moderní klinika. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a důsledné.

• Roman Kadlec

Zubař, MUDr.

• K

Pan doktor Kadlec je skvělý! opravdu muž na svém místě, který navíc dokáže vytvořit takovou atmosféru, že skoro zapomenete, že jste u zubaře :D rozhodně doporučuji, je to profík!

• O
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sice jsem u pana zubaře zářím měla jen vstupní vyšetření ale byl příjemný ze i když me čekají 4vetsi a par menších zákroku tak se zářím vůbec nebojím!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Karolína Kykalová

Dermatolog, MUDr.

• K

Úžasný lidský přístup paní doktorky! vše laskavě vysvětlí, nespěchá a opravdu se vám věnuje :) a hlavně mi pomohla!

• Š

Paní doktorka byla od první chvíle velmi milá, laskavá a chápavá. Pod jejím vedením jsem zahájila léčbu a jsem velice spokojená - doporučuji !

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Vlastimil Víšek CSc.

Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• .
      Umístění: jiné místoSlužby: Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Abdominoplastika

Už po první konzultaci mě pan doktor překvapil svým lidským a vstřícným přístupem a byť jsem byla objednaná i na jinou kliniku, první setkání okamžitě rozhodlo. Po váhovém úbytku ca 35kg jsem měla vytahanou povislou kůži na břiše a vlivem těhotenství také ca 3cm rozestup břišních svalů. Měla jsem hrozné deprese. Díky panu doktorovi se citím jako nový člověk, výsledek operace je ještě lepší než jsem doufala. Je to nesmírně milý, empatický, příjemný člověk a z mého pohledu naprostý profesionál. Dneska jsem byla po měsíci na KO a mohu říct, že kdybych se ještě někdy rozhodla pro nějaký estetický zákrok, nikomu jinému bych své tělo nesvěřila, než právě zase panu doktoru Víškovi. Děkuji moc!!!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře