O nás

V našem zdravotnickém zařízení Vám chceme poskytnout co nejlepší možnou péči, kterou bychom si představovali i sami pro sebe. Snažíme se uplatňovat takové postupy ošetření, které jsou na úrovni současných poznatků stomatologie. Takto vám dokážeme zaručit co nejdelší zdraví vašich zubů tak, jak je to v daných podmínkách možné.

Jsme partneři. Vše vám vysvětlíme a na všem se dohodneme. Ošetření je bezbolestné a bez anestezie si ošetření neumíme představit.

Zkušený tým našich lékařů poskytuje péči v oblasti záchovné stomatologie, mikroskopické endodoncie, implantologie, protetiky, dentální hygieny, bělení zubů a stomatochirurgie.
Přečtěte si více
Jazyky
  • Angličtina

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Michal Šipoš Jiný

Mohu jen a jen potvrdit názory ostatních.Pan doktor Šipoš je odborník na svém místě , skutečně ví co dělá a přístup setřičky je velmi profesionální a lidský.

MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pan doktor Šipoš je fakt profík. Moc toho nenamluví, ale vyndání osmiček nebolelo, i když jsem z toho měl doslova panický strach. Až mi vyrostou další osmičky, rád ho znovu navštívím a do té doby ho budu všude doporučovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Monika Sojková dentální hygiena

Po smluvení a potvrzení návštěvy přes web ZnamyLekar.cz mi bylo řečeno, že nejsem zanesena v systému a paní hygienistka již není na místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Monika Sojková Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní byla velmi ochotná a milá. doporučuji pro každého

Kontakt

Pštrossova 1923/10, Praha 110 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda