O nás

V našem zdravotnickém zařízení Vám chceme poskytnout co nejlepší možnou péči, kterou bychom si představovali i sami pro sebe. Snažíme se uplatňovat takové postupy ošetření, které jsou na úrovni současných poznatků stomatologie. Takto vám dokážeme zaručit co nejdelší zdraví vašich zubů tak, jak je to v daných podmínkách možné.

Jsme partneři. Vše vám vysvětlíme a na všem se dohodneme. Ošetření je bezbolestné a bez anestezie si ošetření neumíme představit.

Zkušený tým našich lékařů poskytuje péči v oblasti záchovné stomatologie, mikroskopické endodoncie, implantologie, protetiky, dentální hygieny, bělení zubů a stomatochirurgie.
Přečtěte si více
Jazyky
 • Angličtina

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Obecné skóre

  K
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Monika Sojková dentální hygiena

  Po smluvení a potvrzení návštěvy přes web ZnamyLekar.cz mi bylo řečeno, že nejsem zanesena v systému a paní hygienistka již není na místě.

  B
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Monika Sojková Opakovaná návštěva bez Airflow

  Paní byla velmi ochotná a milá. doporučuji pro každého

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Pštrossova 1923/10, Praha 110 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání