Služby

O nás

PŘIJÍMÁME NOPVÉ PACIENTY!!!!
Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání.

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.
Přečtěte si více

Přečtěte si více

Doudova 652/10, Praha 147 00
Ludana s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Maxima, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Všechna pojištění
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (539)

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Super! Jsem velmi spokojen! Děkuji za vaší pomoc :)

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Příjemné provedení dentální hygieny, vše skvěle vysvětleno a konzultováno.

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Wonderful. Very helpful. She explained everything and was very patient and kind.

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

S praci jsem byl velmi spokojen , vše mi bylo velmi podrobné vysvetleno a prakticky ukázáno co a jak mám dělat .

Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Všechno bylo skvěle, pomohl velmi rychle. Díky moc.

Bc. Sára Kučíková dentální hygiena

Velká spokojenost, vše popsáno a vysvětleno. Perfektní.

Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Чудовий сервіс і лікар! Прийду ще! Було безболісно !

Dr. Valerii Vashchuk Jiný

Empatický přístup, vše srozumitelně vysvětleno, skvělá komunikace,rychlé objednání, vstřícnost pány doktora i sestřičky. Moc děkuji .

Bc. Sára Kučíková dentální hygiena

Nemám, co bych více doplnila. Jsem spokojená se Sárou Kučíkovou.

Dr. Valerii Vashchuk Jiný

Příjemné a profesionální jednání lékaře a sestřičky.