Ludana s.r.o.

(75 názorů)

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání. Naše odborníky poskytu... Více

Ludana s.r.o.

Doudova 652/10

147 00 , Praha , hl. město Praha

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření kořenových kanálků

Pan doktor má úžasný přístup k pacientovi, je velice empaticky, když slíbí že to nebude bolet, tak to opravdu nebolí. Mozna se v jeho péči jednou zbavim svého šíleného strachu ze zubaře.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk chirurgická extrakce zubu

Pan Dr. Vashchuk je absolutní jednička ve svém oboru !!!
    děkují Vám a Paní asistentce pro dnešní úkon

• J

Vřele doporučuji, pan doktor je profík, vše srozumitelně a detailně vysvětlí. Dal bych více hvězdiček, bohužel to nejde :-)

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk dětská stomatologie

Doktor je opravdu profesionál. A k tomu ještě má výjimečnou zvláštnost navázat kontakt s pacientem. Žádná nejistota ani strach ze zákroku. Všechno pochopitelně vysvětlí. Sestřička je příjemná a milá. Před budovou je fialová zóna, da se v klidu zaparkovat, což je taky velkým +. Děkuji a přeju doktorovi hodně úspěchů.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Очень быстро решили проблему с зубом. Никакого ощущения дискомфорта или боли. Очень рада, что обратилась к Валерию.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk dětská stomatologie

Vse bylo v poradku, navstevou jsem byla spokojena, je moc fajn. Těšíme se na příští návštěvu v dr.Dekuji

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk extrakce zubu

Díky špatným zkušenostem mám ze zubařů panickou hrůzu, ale po dnešní zkušenosti u pana doktora ( trhání kořenů zubu moudrosti se zánětem) jsem zjistil že dobří doktoři ještě existují . Za mě za jedna s hvězdou a určitě už beze strachu přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Skvelej sympatickej doktor! Vsechno problehlo nad ocekavani a dochvilnost byla jako hodinky. Urcite prijdu zase

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Byla sem poprvé a musím říct, že na tak úžasný přístup nejsem ani zvyklá.
    Pan doktor Vashchuk je vážně profesionál.
    Sem nadšená.

• R

Pan doktor je vynikající, mladý, empatický, šikovný a zkušený. Zachránil mi zub, nejdříve se udělala vstupní analýza - problém byl bolest zubu (myslel jsem, že to je šestka, protože kolem ní to nejvíc bolelo, ale pan doktor poznal, že to je pětka, což mě překvapilo), odvrtal kaz, další návštěvu vyřešil kořenové kanálky a vyplnil gutaperčou, což je opravdu technicky velmi náročné a často se běžně u jiných doktorů stává, že buď nenajdou všechny kanálky, nebo se zaplní jen zčásti, nebo kanálky hodně přeplní, špatně vyčistí, prasknou atd., což jsou problémy, které vás vrátí časem na pohotovost, ne vždy se to zkrátka povede, nelze to brát jako samozřejmost.

Pan doktor dělal vše, jak se správně má a technicky to zvládl úžasně, svou práci kontroloval průběžně rentgenem (intraorální - pro člověka téměř nezatěžující), sám jsem rentgen viděl. Kanálky jsou zaplněné kompletně až po špičku kořenu. Bolest vůbec žádná, ani injekce nebolela. Další návštěva byla za účelem zhotovení fotokompozitní plomby. Vše OK.

Dr. Valerii Vashchuk je kapacita ve svém oboru, která mi zachránila Vánoce :)), lepšího zubaře neznám.

Snažil jsem se napsat názor trochu jiným způsobem. Snad to pomůže, až se budete rozhodovat, jestli jít nebo ne, kdyby totiž každý odváděl takto svou práci, tak je svět krásnější místo. Děkuji Vám a těším se na další návštěvu.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu