Ludana s.r.o.

(249 názorů)

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání. Naše odborníky poskytu... Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Ludana s.r.o.

Doudova 652/10

147 00 , Praha , hl. město Praha

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk preventivní prohlídky

Skvělá komunikace jak doktora tak sestřičky. Vše ukáží a vysvětlí. Hrají hudbu na přání :D. Vřele doporučuji

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk chirurgická extrakce zubu

Pan byl velmi příjemný, sestřička také. Zasmali jsme se, měla jsem možnost výběru hudby. Vše proběhlo rychle, bezbolestná extrakce. Jsem spokojená a doporučuji tohoto doktora.

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Pan doktor je úžasný, výborná komunikace, citlivý přístup, snaha vyřešit problém co nejdříve. Jsem velmi spokojená a budu ráda, když bude ochotný přijmout do péče i moji dceru a vnučku. Jitka Staňková

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk extrakce zubu

Je to velmi šikovný, ale v první řadě také velmi hodný zubař. Pro mě nedocenitelná kombinace. Děkuji.

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Pan doktor je úžasný, velice citlivý, laskavý a dokonalý odborník. Děkuji moc za okamžité a naprosto bezbolestné ošetření ulomeného předního zubu. Božena Štibingerova

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

perfektne. Pan doktor a sestra velmi pozorni a mile, velmi kvalitni osetreni, spokojenost s ordniaci

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Skvělý přístup. Bylo všechno podrobně a srozumitelně vysvětleno. Rychlé a bezbolestné ošetření.

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Perfektní !!!!! Přístup k pacientovy a chování doktora a sestry velmi vstřícné. Děkuji za péči která mi byla poskytnuta. Svatopluk Kafka.

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk Jiný

Pan doktor je skvělý, skvělý, skvělý! :):) Vážím si pana doktora, je velmi šikovný s lidským přístupem k pacientům, vždy odcházím spokojen.

Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Moc milý a hodný pan doktor. Snaží se vše podrobně vysvětlit.
    Byla jsem velmi spokojena, lidský a laskavý přístup.