Služby

O nás

PŘIJÍMÁME NOPVÉ PACIENTY!!!!
Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání.

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.
Zobrazit více

Doudova 652/10, Praha 147 00
Pojištění
  • Maxima
  • Oborová zdravotní pojišťovna
  • Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Všechna pojištění
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (577)

Dr. Valerii Vashchuk bělení zubů

Прекрасный врач. Принял с острой болью, быстро и качественно устранил проблему. Спасибо!

Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Хороший доктор! Понятно объясняет, порекомендует лучший вариант.

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velmi milá paní hygienistka, dokáže i bolavé části vyčistit jemně, že nic nebolí, zároveň je nesmírně pečlivá. Vřele doporučuji.

Dr. Valerii Vashchuk estetická stomatologie

Jsem vděčná panu doktorovi že k němu můžu chodit. Jezdím až z Brna. Ujal se mně ze dne na den a zachránil mi přední zub. Je milý, usměvavý , ochotný, nehledí na čas, je li to potřeba.
    Také sestřička je velmi milá a ochotná.

Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi pečlivý a vstřícný, a sikovny, sestřička velmi mila. Skvělý tym!

Dr. Valerii Vashchuk preventivní prohlídky

Nejlaskavější a absolutně bezbolestný zubař. Bez problémové ošetření i mého syna s PAS. Jezdíme za ním z Jihlavy.

Bc. Sára Kučíková Dentální hygiena dospělí - opakovaná návštěva

Moc milá, pečlivá a hlavně vážně šikovná. Vše vám vysvětlí, ukáže a doporučí, na co se při čištění zaměřit. Jo a je s ní legrace :)

Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Byla jsem spokojená. Sestřička je velmi milá a ochotná.

Bc. Sára Kučíková Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Vse skvele
    Zadny problem
    Vyborny pristup
    Peclivost

Bc. Sára Kučíková dentální hygiena

Velmi prijemna slecna hygienistka. Vsetko okolo cistenia zubov vysvetlila, precizne a detailne vykonala dentalnu hygienu. Rada sa budem vracat. :)