Ludana s.r.o.

(102 názorů)

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání. Naše odborníky poskytu... Více

O nás

Ordinace

Ludana s.r.o.

Doudova 652/10

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání.

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.


Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Valerii Vashchuk

  Zubař, Dr.

  • Z
   Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Jiný

   Nejlepší zubař kterého jsem mohla potkat, doporučuji všem co mají strach a obavy jako jsem měla já! K panu doktorovi se vždy budu těšit, skvělý přístup, vysvětlení, prostě vše! Sestřička úžasná také!

  • O
   Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Jiný

   Moje první návštěva z pěti lety synem. Pan doktor je velmi příjemný,milý, vše vysvětlí pořadí, a hlavně šikovný. 100% ho doporučuji.
   P. S. Má moc prijemnou sestřičky

  Podívejte se na všechny názory (102) na lékaře