Ludana s.r.o.

(171 názorů)

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání. Naše odborníky poskytu... Více

Ludana s.r.o.

Doudova 652/10

147 00 , Praha , hl. město Praha

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Troufnu si říci, že je jeden z nejlepších ve svém oboru. Pár jsem jich již měl a u poslední zubařky v Jihlavě jsem málem ulomil opěrku z křesla když mi dělala plomby na přední zuby.

Pan doktor vše krásně vysvětlil a ihned začal pracovat. Ani injekci na začátku jsem necítil a natož celý zákrok.

Výbornej přístup a jak tu již psali mnozí, bezbolestné, profesionální, příjemné a kvalitní.

Jsem rád, že jsem se k němu dostal. Doposud jsem měl silný strach ze zubařů a ode dneška tam budu chodit rád.

Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Pan zubar je velice mily a pozorny, neustale javi zaujem ci sa citim pri zakroku v poriaku. Maval som strach pred zubarom. Ten sa vdaka panu zubarovi pominul.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk extrakce zubu

Pan doktor je úplně nejlepší zubař kterého znám je ohleduplný , skvělý moc mi pomohl několikrát , hned mě vzal když jsem potřebovala a měla bolesti .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk preventivní prohlídky

Jako vždy, pět hvězd . Preventivní prohlídka, objeven kaz, objednáno na opravu už na příští týden.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Doporučuji není co vytknout, mnoho českých lékařů by se od takových jako je doktor Vaschchuk mělo učit, jak se mají chovat k pacientům. Přišel jsem urgentní bez předních zubů jelikož se mi rozlomil přední mústek, vinou nekvalitní práce českého doktora. Odcházel jsem cca za hodinu se zubami v puse . Moc děkuji pane doktore .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Pana doktora vřele doporučuji, je velmi empatický, o pacienta se opravdu zajímá, hledá, jak co nejlépe pomoci. Perfektní přístup. Kvalitní technické zázemí ordinace (panoramatický rentgen). Návštěva překonala očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je velice empatický, milý, ohleduplný a hlavně velký profesionál! Během každého ošetření se několikrát ptá jestli je vše v pořádku a nic nebolí. Kdyby byli všichni lékaři jako pan Valerii Vashchuck, tak není na světě nikdo, kdo by se bál jít k zubaři!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Jednička ve svém oboru! Nikdy jsem nebyla spokojenější a to jsem bohužel navštívila hodně zubařů ,než jsem našla toho nejlepšího . Všem DOPORUČUJI

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Dentálna hygiena aj oprava zubu prebehli úplne bezbolestne. Pán doktor je veľmi ľudský a má zmysel pre humor, takže obe návštevy boli pre mňa veľmi príjemné. Určite ho môžem len odporučiť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk Jiný

Dnes první návšteva. Jednalo se o konzultaci. Vše srozumitelně vysvětleno a ukázáno. Pan doktor je velice hodný a při prohlídce opatrný,aby nic pacienta nebolelo.