Ludana s.r.o.

(152 názorů)

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání. Naše odborníky poskytu... Více

O nás

Ordinace

Ludana s.r.o.

Doudova 652/10

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání.

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.


Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
152 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • K
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  Pana doktora Vashchuka mohu jen a jen doporučit. Je to báječný, ochotný a citlivý pan zubař. Ošetření je vždy profesionální, vše pečlivě vysvětlí a vždy skvěle poradí. Víc takových doktorů

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  Vstupní prohlídka proběhla v pořádku. Lékař vše vysvětlil a popsal. Těším se, pokud se to dá říct o návštěvě zubaře, na další vyšetření . :-D

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  líbil se mi profesionální přístup pana doktora a příjemné vystupování... a málokdy se setkávám s tím, že se mi lékař začne věnovat v čase, na který jsem se objednal... fakt za mne spokojenost

 • J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

  Vážně super zubař. Nyní jsem u něho byla podruhé a je opravdu empatický, šikovný a snaží se zachránit zub za každou cenu a vše vysvětlí. Kéž by byli všichni lékaři takoví.

 • J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  Byla to moje první návštěva u pana doktora a jsem naprosto spokojená. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným doktorem a personálem jako tady. Pan doktor je velice pečlivý, trpělivý a vše vždy vysvětli. Je velmi citlivý k pacientům a často se ptá zda Vás úkon nebolí. Konečně jsem našla zubaře, kterého ráda navštívím a nemusím se strachovat. Pana doktora mohu jen doporučit, určitě budete spokojeni.

 • H
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  Vše naprosto skvělé, ani se mi nechce věřit že to píšu,ale těším se na další návštěvu . Vše podrobně vysvětleno... Neustále dotazující se lékař,zda je vše v pořádku.

 • D
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk extrakce zubu

  Povinně bych posílala zubaře vystudované u nás na školení k panu doktorovi. Myslím, že by se měli co učit, zejména co se chování k pacientům týká. Pan doktor je moc hodnej a šikovnej.

 • T
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

  Dr. Vashchuk is very helpful, kind and he goes the extra step to help his patients. His technique is diligent and methodical, I am grateful to find an empathic and professional dentist like Dr. Vashchuk.

 • I
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk zubní vyšetření

  Pan doktor provedl za pomoci rentgenu vstupní prohlídku a následně jasně, stručně a konstruktivně popsal stav a doporučení včetně ceny. Po té provedl precizně a bezbolestně výplň zubu. Jsem velmi spokojená.

 • H
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Valerii Vashchuk Jiný

  Skvělý lékař a skvělý přístup - veškerá moje traumata z dětství ( co se týče zubařů) jsou pryč, perfektní léčba, používání moderních metod a kompozitních materiálů, preciznost, přesnost, estetická dokonalost...atd.
  Mohla bych jmenovat spousty dalších superlativ. Pane doktore,milé ráda jsem Vás opět viděla. Kéž by bylo více takových odborníků s lidským přístupem. Velké díky.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu