PŘIJÍMÁME NOPVÉ PACIENTY!!!!
Zubní ordinace Ludana s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v Doudové ulici, vzdálené jen 5-7 min klidné chůze od stanice metra Pražského povstání.

Naše odborníky poskytují komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii, na parodontologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy.

Naši prioritou je individuální , maximálně komplexní a empatický přístup, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.

Snažíme se nejen o maximálně kvalitní ošetření po odborné stránce, ale i také o maximálně citlivý psychologický přístup vedoucí k odbourání strachu před ošetřením.

Naše ordinace disponuje mezi jiným digitálními zobrazovacími systémy (intraorální a panoramatické rentgeny) .

Intraorální rentgen umožňuje vytvoření detailních snímků, které jsou nezbytné k odhalení velmi malých kazivých defektů v mezizubních prostorách nebo pod výplněmi.

Panoramatický rentgen (OPG) podává přehled o celém rozsahu chrupu včetně čelistních dutin a kloubů a poskytuje tak další informace o případných onemocněních.

Digitální rentgeny jsou šetrné k organismu - dávka záření je velmi nízká.

Ordinace je zařízena tak,abyste se cítili co nejpříjemněji a zcela ztratili obavy z její návštěvy.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (464)

Dr. Valerii Vashchuk extrakce zubu

Zákrok byl skoro bez bolesti na což jsem dřív rozhodně nebyla zvyklá. Pan zubař je moc příjemný a jeho vystupováním vás hodně uklidní. Nejlepší návštěva zubaře vůbec.

Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Velmi příjemné prostředí, profesionální přístup, skvělá komunikace a bezbolestné ošetření. Není jediná věc, kterou bych mohl vytknout… Za mě prostě skvělé

Dr. Valerii Vashchuk Jiný

Takový lékař i sestřička v dnešní době už pomalu neexistuje. Empatie, vstřícnost. Musí při mě stát anděl, když mi tuto ordinaci mi dal do cesty... 1000x doporučuji!

Dr. Valerii Vashchuk ošetření kořenových kanálků

Výborný přístup k pacientovi. Každý dotaz p. doktor vysvětlí. Spokojenost.

O
    Dr. Valerii Vashchuk implantáty

Vstřicni jak doktor tak sestřička. Všechno vysvetli,doporuči.Opravdu profesionální tym.Moc dekuji .

Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Velké díky pečlivému panu doktorovi ( i milé sestřičce) , zase další návštěva u pana doktora v úplné pohodě

Dr. Valerii Vashchuk ošetření zubního kazu

Profesionalita, velmi dobrý přístup a zákrok proběhl naprosto bezbolestně

Dr. Valerii Vashchuk vstupní vyšetření

Pan doktor je precizní, noblesní a jeho práce je dokonalá

O
    Dr. Valerii Vashchuk dentální hygiena

Pan doktor je ten nejlepší, skvělý a úžasný člověk !

Dr. Tetiana Vashchuk ošetření kořenových kanálků

Naprosta spokojenost s pristupem, osobnim jednanim a provedenymi zakroky. Pani doktorka mi zachranila zub, je velice mila a empaticka.

Kontakt

Doudova 652/10, Praha 147 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Maxima, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání