O nás

VŠESTRANNÁ ZUBNÍ PÉČE

Poskytujeme komplexní dentální péči včetně bělení zubů a zubních implantátů. Výhodou je vlastní renomovaná laboratoř. Proto o Vás bude perfektně postaráno.

Žádné fronty, žádné čekání. Pohodlně se usadíte. Společně zvážíme možnosti, jak Vám efektivně pomůžeme. A pak zařídíme, aby Váš úsměv dělal radost Vám i blízkým. Je nám ctí Vás pozvat do našeho stomatologického centra Podkovka v Praze. Přijďte a uvidíte, proč se Vám naše zubní péče vyplatí.
Přečtěte si více

profesionalita
    prijemne vystupovani
    prijemne prostredi

MUDr. Jan Špiller implantáty

Profesionalni a presto lidsky pristup, kvalitni zazemi a vybaveni, velka spokojenost a doporucuji!

Zuzana Jandíková, DiS. Dentální hygiena 60 min.

Paní Jandíková je vstřícná, empatická, trpělivě vysvětluje a ukazuje, profesionálně koná. Děkuji.

MUDr. Jan Špiller implantáty

Skvělý a profesionální pristup v každém ohledu
    Doporučuji Všem, kteří jsou ze svých zubů bezradní.... také jsem byl.

MUDr. Jan Špiller implantáty

Moc milý pan doktor ,vše mi podrobně vysvětil , velmi profesionální i lidský přístup .Probrali jsme všechny možnosti léčby a konečně po 2 letech se můžu zase smát na svět. Moc ,moc děkuji a můžu jenom doporučit .Přeji stále nové spokojené pacienty.

MDDr. Kateřina Hejduková extrakce zubu

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Velice vstřícná a milá, vše vysvětlí, ukáže a je opravdu pečlivá a šikovná.

Zuzana Jandíková, DiS. Dentální hygiena 60 min.

Moc milá a sympatická slečna hygienistka, která vše důkladně vysvětlí a také vyčistí. Vřele všem doporučuji, byl jsem nadmíru spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Bc. Helena Kubovová, DiS. Dentální hygiena 60 min.

Profesionalita, podrobné vysvětlení a přátelska atmosfera. Doporucuju.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Bc. Helena Kubovová, DiS. Dentální hygiena 60 min.

Profesionální přístup, nemám připomínek. Čekárna s klimatizací, žádné čekání, samotná hygiena bez problému.

Bc. Helena Kubovová, DiS.

Dobrý den, děkuji Vám za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen. Přeji hezký den, Helena Kykalová

Zuzana Jandíková, DiS. Dentální hygiena 60 min.

Slečna hygienistka Zuzana Jandíková je velice pečlivá, pozitivně naladěná s úsměvem na tváři. Je vždy radost k ní jít. S případným problémem vždy hned pomůže a hledá nejlepší řešení. Na její práci je vidět, že ji opravdu baví a výsledek je vždy na 120%. Je zde cítit profesionalita i z celého zařízení. Vždy odcházím s dobrým pocitem kvalitně odvedené práce. Mohu jedině doporučit!

Kontakt

Na Podkovce 270/4, Praha 147 00