CHYVEDENT s.r.o.

Generála Janouška 18/844

198 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Paní doktorka je velmi šetrná a vše krásné vysvětlí
    Prostředí ordinace je příjemné
    Těším se na další návštěvu

Děkuji mnohokrát!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Kateryna Piven preventivní prohlídky

Paní doktorka je moc milá, pečlivá a empatická. Vše podrobně a srozumitelně vysvětlí. Člověk se u ní v ordinaci cítí opravdu dobře

lékař Kateryna Piven

Děkuji moc za dobrou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Výborná paní doktorka vše hezky vysvětlila. Jsem velice spokojená. Paní doktorka pomohla i s aukutnim problémem.

Děkuji, moc mě těší!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Kateryna Piven extrakce zubu

Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce i sestřičkám v ordinaci za celkově skvělý přístup, empatii. Díky nim jsem se po několika letech přestala bát zubařského křesla i zákroku díky kterému mám opět krásný úsměv. Ošetření i veškeré úkony jsem téměř necítila. Velká spokojenost a díky PANÍ doktorko.

lékař Kateryna Piven

Paní Seidlová, děkuji Vám! Jsem ráda, že jsme spolu všechno zvládli.

Lékař: lékař Kateryna Piven Jiný

I appreciate that I could schedule visit online and see that doctor accepts new patients, it saved a lot of time. Doctor told the price over the phone and confirmed it before the procedure. Everything was well and professional. Good location. Highly recommend

Lékař: lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Do ordinace jsem šla jako vždy se strachem co se bude dít. Paní doktorka ale byla skvělá, všechno vysvětlila, vše naprosto bez bolesti.

Děkuji mnohokrát :)

Lékař: lékař Kateryna Piven zubní vyšetření

Tuto ordinaci a paní doktorku jsem si vybrala díky recenzím. Paní doktorka Piven je velice milá, ochotná. Strach ze zubaře odezněl, samotná léčba kazu byla velice šetrná. Do ničeho mě netlačila a poradily jsme se na dalším postupu. Můžu s klidem říci, že ve svých třiceti letech jsem konečně našla zubaře, kam budu chodit ráda.

Děkují Vám :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Iryna Kuznetsova parodontologické konzultace

Paní doktorka je velice empatická, vše vysvětlí a netlačí na žádné rozhodnutí. Návštěva u zubaře není obvykle vyhledávaný zážitek, ale s paní doktorkou se to dá zvládnout.

Lékař: lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Milá a ochotná pani doktorka. Rychlé a příjemné vyšetření. Vše srozumitelně vysvětlila. Víc takových lidí . Zubařů sem se vždy bál ale pani doktorka je velmi milá a celá klinika velmi příjemná .

Mockrát děkujeme :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Paní doktorku mohu jen doporučit ! velká spokojenost. Lidské a hezké jednání,vše mi podrobně vysvětlila co se týká opravy zubů.. Konečně mám zubařku ke které se nebudu bát chodit.

Děkuji, moc mě těší :)