CHYVEDENT  s.r.o.

CHYVEDENT s.r.o.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

CHYVEDENT s.r.o.
Generála Janouška 18/844, Praha 198 00
CHYVEDENT  s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (203)

lékař Kateryna Piven ošetření zubního kazu

Každému mohu paní doktorku jen doporučit. Léta jsem se bál zubařů, ale zde můj strach okamžitě opadl. Veškerý personál je velice příjemný a člověk se zde cítí opravdu dobře. Mám za sebou již 3 zákroky a vše bylo opravdu bezbolestné, rychlé a profesionální. Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě a lepšího si nedokážu představit. Pokud kdokoliv kvůli strachu oddalujete návštěvu, tak dejte na mou radu a svěřte se paní Piven do péče. Budete mile překvapeni :)

lékař Kateryna Piven ošetření zubního kazu

Velká spokojnosť. Pani doktorka bola príjemná, všetko vysvetlila a problém bez bolesti vyriešila. Čo viac si priať :) A v neposlednej rade i velmi príjemná sestrička, i pani z recepie. Ďakujem

lékař Kateryna Piven dentální hygiena

Vše vysvětleno, citlivý přístup, bezbolestna dentální hygiena. Mohu doporučit.

lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Moc příjemná paní zubařka. Bez čekání a bolesti. Doporučuji.

lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Pani doktorka velmi mila a prijemna i ostatni personal

lékař Kateryna Piven preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi pečlivá a nenechá nic náhodě. Její přístup k pacientům je výborný. Ve všem vyhoví a poradí bez problému. K paní doktorce docházím již pár let a až u paní doktorky se mi podařilo překonat strach ze zubařů. Nikdy mě nenutila ke, pro mne, zbytečným opravám zubů moudrosti a obě jsme se shodly, že bude lepší podstoupit extrakci každého zubu moudrosti. Jsem velice spokojená a mohu jedině doporučit.

lékař Kateryna Piven dentální hygiena

Velmi dobrá lékařka, sezení proběhlo v pořádku. Doporučuju.

lékař Kateryna Piven prevence zubního kazu

Ze zubařů jsem mela vždy velký strach, ale tady nemusím, pani doktorka, sestřička i paní na recepci jsou vždy usměvavé a milé. Paní doktorka velmi pečlivě provádí zákroky, předem vše vysvětlí a i když se jedná třeba jen o preventivní prohlídku jako dnes v mém případě - zhodnotí stav chrupu a poradí na co si dát pozor, či kde přidat pri čištění, aby se předešlo případnému budoucímu kazu. Děkuji za Vaši profesionální péči.

lékař Kateryna Piven ošetření zubního kazu

Paní doktorka je moc hodná, vše podrobně vysvětlí. Bohužel zákroky jsou dost vysoko naceněny.

lékař Kateryna Piven vstupní vyšetření

Velmi doporučuji je šetrná hodná a milá vše vysvětlí a poradí