Finedent

(75 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

Zubař,

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní zubařka je velice sympatická a milá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se bojí zubaře. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže. Při komunikaci máte spíš pocit, že mluvíte s kamarádkou jak je přátelská. Sestřička je taktéž úžasná.

• D
      Umístění: FinedentSlužby: preventivní prohlídka

Paní doktorka velmi empatická, proveden u vstupní prohlídky komplet rentgen zubů, příjemné a profesionální jednání.

doporučuji

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• Umístění: Finedent

K pani Přibylové sme sa dostali na základe kladných recenzii na internete. Boli sme spolu s manželkou na dentálnej hygiene a musíme povedať, že recenzie neklamali. Pani je šikovná, ústretová a profesionálna. S manželkou sme boli dlhoročný fóbisti, takže sme sa báli, ale naozaj nebolo čoho. Odchádzali sme s úsmevom na perách a čistými zúbkami, naozaj odporúčame. Keď zubná péče tak pani Přibylová. Ďakujeme veľmi pekne, Jozef Janiš s manželkou.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Perfektní :) Byla to moje první návštěva a slečna Přibylová mi všechno skvěle vysvětlila, byla milá, profesionální a velmi pečlivá. Prostředí je příjemné. Určitě se budu vracet znovu a vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře