Finedent

Dentální hygiena, Zubní lékařství

(44 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

• Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Přidávám se ke všem, kdo hodnotili Bc. A. Přibylovou kladně. Je perfektní a přitom jemná po odborné stránce a navíc je milá, klidná a usměvavá. Jsem ráda, že mě náhoda zavedla právě k ní. Z 10 hvězdiček bych jí dala 11!

• Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena

Pani Alena Přibylová byla velice zdvořilá, přesná a vysvětlovala každý krok během zasedání. Velmi mě potěšila její profesionalita a určitě k ní budu chodit na pravidelnou dentální hygienu. Velice bych ji doporučil všem!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Olga Rozhko

Zubař,

• T
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní doktorku Rozhko jsem si našla na tomto webu, a to ve chvíli, kdy jsem neměla vlastního zubního lékaře a potřebovala jsem naprosto akutně řešit problém s rozsáhlým zánětem a bolestí s ním spojenou. Rozhodovala jsem se podle toho, že paní doktorka měla jednak výborná hodnocení a jednak možnost objednat se prakticky ze dne na den (což se mi, s ohledem na velkou bolest, dost hodilo). První návštěva mě přesvědčila o tom, že zdejší komentáře pacientů skutečně nelžou. Paní doktorka je neskutečně příjemná, ochotná, pečlivá, vše, co zrovna dělá nebo se chystá dělat velice podrobně vysvětlí, pacienta vždy předem upozorní, že něco může zabolet (i když to je vlastně jen vpich anestezie, jelikož žádné další zákroky už pak vůbec nebolí :-)) . Při práci se neustále zajímá, jestli něco nebolí, jestli je vše v pořádku...Obdobně milý přístup má i sestřička:-) Nesmím také zapomenout zmínit velice moderní a zároveň útulné vybavení ordinace ... Zkrátka, k paní doktorce Rozhko jsem získala opravdu důvěru a věřím, že jsem konečně našla stomatologa, který mi dá do pořádku můj ne příliš dobrý chrup :-)

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Vstupní prohlidka

Paní zubařku jsem si našel na internetu na základě hodnocení, protože moje zubařka odešla do důchodu. Musím uznat, že hodnocení na internetu odpovídala realitě. Paní doktorka mě podrobně seznámila se stavem mě ústní dutiny a navrhla mi všechny možné postupy, jak pokračovat dál. Především oceňuji, že všechny rentgeny zubů jsem mohl pozorovat na monitoru přímo na zubařském křesle a paní doktorka mohla vše komentovat. Skoro bych řekl, že se těším na další návštěvu, ale protože mi bude paní doktorka trhat dva zuby, tak je to minimálně diskutabilni.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře