Finedent

(69 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

dentální hygienistka, hygienista
    Naprosto skvělá dentální hygienička! Tu nejlepší jsem hledala opravdu dlouho a konečně jsem ji našla. :) Budu se velmi ráda vracet!
    Dostupný termín: út 26 bře

• Olga Rozhko

Zubař,

• L
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní zubařka je velice sympatická a milá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se bojí zubaře. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže. Při komunikaci máte spíš pocit, že mluvíte s kamarádkou jak je přátelská. Sestřička je taktéž úžasná.

• D
      Umístění: FinedentSlužby: preventivní prohlídka

Paní doktorka velmi empatická, proveden u vstupní prohlídky komplet rentgen zubů, příjemné a profesionální jednání.

doporučuji

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• N
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečnu Přibylovou rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojena s výsledkem i doporučeními. Konečně jsem našla svoji hygienistku. Těším se na další návštěvu!

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře