(80 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Americká 22

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékař: Bc. Alena Přibylová Opakovaná DH (30 min.)

Všechno podstatné už tady bylo napsáno, můžu jen potvrdit a zopakovat. Velice příjemná komunikace, empatický přístup a profesionální péče. Vždy se těším na další návštěvu. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Jiný

Dobrý den,
    k paní doktorce chodím již několik let a lepšího zubaře neznám.
    Zachránila mi zuby, o kterých jsem si myslela, že o ně přijdu. Opravila a dala do pořádku všechno co moje předchozí zubařka zanedbala (nebo přehlédla … nevím).
    Samozřejmostí jsou rentgeny, konzultace jak problém řešit, nabídka různých možností atd.
    K tomu všemu milá a ochotná … Díky paní doktorko :-)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za Váš názor paní Masařová :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Alena Přibylová Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Při dentální hygieně díky citlivým krčkům propotím tričko. Rozhodl jsem se zkusit jinou DH. A při ošetření slečnou Přibylovou jsem po dlouhé době čekal kdy "TO" přijde a byl jsem velmi mile překvapen. Je vnímavá, popisuje stav průběhu ošetření a má opravdu citlivý a pečlivý postup. Ufff.... děkuji a skoro se už těším na opakovanou DH :-)

Zdravím.Připadal jsem si jak u kadeřníka.příjemné, šetrne a výsledek brilatní. Upřímně doporučuji...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Běžný termín

Děkuji pani doktorce za hezký přístup k dětem, moje dcera moc se oblíbila paní doktorku, dnes sme zvládly vše na jedničku. Tesimese na další návštěvu a budeme hodit k paní doktorce velmy rádi. Děkuji mě.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za hodnocení, jsem rada že jste spokojená :)

Lékař: MDDr. Lívia Mišková ošetření kořenových kanálků

Precizní a bezbolestné ošetření nejmodernějšími přístroji, paní doktorka je precizní, prostředí příjemné.

MDDr. Lívia Mišková

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojená.Budeme se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Lívia Mišková vstupní vyšetření

Oceňuji přijemné prostředí a moderní vybavení ordinace a milý a profesionalní přistup. Vstupní vyšetření bylo důkladné a paní dokortka mi řádně vysvětlila další postup. Nebudu mít z dalších návštěv strach.

MDDr. Lívia Mišková

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojená. Budeme se těšit na další návštěvu.

Lékař: MDDr. Lívia Mišková ošetření zubního kazu

Velmi milá doktorka, vše vysvětlí, precizní, bezbolestné ošetření, byla jsem moc spokojená, sestřička také moc milá. Už se k zubaři nebojím

Finedent

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Alena Přibylová Opakovaná DH (45 min.)

S přístupem paní hygienistky jsem maximálně spokojená, je velice příjemná . Její ošetření je ohleduplné. Služby využívám opakovaně.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Běžný termín

Vstupní prohlídka - vše v pořádku, byla jsem spokojená. Milý přístup, příjemná ordinace, moderní vybavení.

Olga Čarná (Rozhko)

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hezké hodnocení a budeme se těšit na další návštěvu.