Finedent

(87 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

• Olga Rozhko

Zubař,

• K
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je moc šikovná. Spravovala mi mimojiné zub přímo u dásně, což je dost hloupé místo na kaz. Nic nebolelo, ani při zákroku ani po, teď už vlastně ani nevím který přesně to byl zub. Vše vždy vysvětlí a je velice precizní. Nikdy jsem dlouho nečekala. Chodím k ní velice ráda, nikdo mi nevěří, jak se těším k zubaři. :D

• K
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Kvalitně a pěkně vybavená ordinace. Také mě velmi potěšil milý přístupem paní zubařky i sestřičky. Samotná péče byla perfektní a zákrok - trhání osmičky - byl bezbolestný (i po odeznění anestetik).

Podívejte se na všechny názory (48) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Pani Alena je naprosto skvela. Vse dukladne vysvetli, peclive a svizne provede (netrpite dele nez je nutne :) a celkove je velmi mila a profesionalni.

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Hygiena obecně není úplně příjemný zážitek, nicméně zde je to spojeno s příjemným vystupováním sympatické paní hygienistky. Čistá ordinace, vše bylo vysvětleno, dá se platit kartou. Super služby ????

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře