Finedent

(81 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

dentální hygienistka, hygienista
    Syn absolvoval dentalnu hygienu a boli sme nadmieru spokojni. Velmi mily pristup a velka trpezlivost. Urcite prideme opat. Dakujeme!
    Dostupný termín: po 11 lis
    Objednat se

Olga Rozhko

zubař
    Dostupný termín: út 7 led
    Objednat se

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• T
      Umístění: FinedentSlužby: Dentální hygiena dětí 0 - 12 let

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna Přibylová, byla velmi milá a profesionální. Celý postup pečlivě vysvětlovala. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Olga Rozhko

Zubař,

• N
      Umístění: FinedentSlužby: Kazy na zubech

Pristup paní doktorky MDDr.Olga Rozhko byl velice profesionální a lidský. Věnovala se mi vše vysvětlila jak bude moje léčba probíhat co je všechno potřeba k mě léčbě. Neuvěřitelne milá a laskavá.

• E
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je strašně šikovná a milá, stejně tak sestřička. Vše mi bylo předem vysvětleno a vrtaní zubů jsem vůbec necítila. Prostředí ordiance taky super. Troufám si říct, že lepšího zubaře člověk těžko najde :)

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře