Finedent

(90 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

• Olga Rozhko

Zubař,

• K
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní zubařka je moc milá a umí komunikovat s osobami, které mají sluchové postižení. Je trpělivá a komunikativní. Spravovala mi také zubní kaz a byla to příjemná procedura :-)

• V
      Umístění: FinedentSlužby: ošetření kořenových kanálků

Vřele doporučuji. Paní doktorka je výborný profesionál a v ordinaci je příjemná atmosféra. Šla jsem k ní pro akutní bolest na starém dávno zaplombovaném zubu. Vše mi trpělivě vysvětlila a věcně navrhla varianty postupu. Následně mi vyčistila kanálky a to naprosto zručně, bez bolesti. Už na druhý den od zákroku bylo znát, že se zubu (a mně) ulevilo. Celkově paní doktorka působila velmi pečlivě a svědomitě: poprvé v životě se mnou někdo tak podrobně řešil zubní rentgen a vnitřní kazy. Navíc jsou obě se sestřičkou velmi sympatické. Děkuji, bylo to u vás skvělé. :)

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Za dnešní důkladné ošetření bych chtěl slečně Aleně ještě jednou moc poděkovat, její přístup je velice empatický a 100% profesionální !

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Pani Alena je naprosto skvela. Vse dukladne vysvetli, peclive a svizne provede (netrpite dele nez je nutne :) a celkove je velmi mila a profesionalni.

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře