Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku.

Názory o lékařích ze zařízení (94)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MDDr. Eva Brodská vstupní vyšetření

- vstupní "procedury" i vyšetření byly příjemné ze strany lékařky i sestřičky
    - prostředí příjemné
    - zahájení vyšetření dle objednaného času

Lékař: MDDr. Eva Brodská Jiný

Slečna/paní doktorka i její sestřička jsou nesmírně empatické a vlídné. Jsem ráda, že jsem změnila zubaře právě za tuto kliniku a doktorku. Bílé výplně jsou tedy pro rodinný rozpočet dost nápor, ale s tím se bohužel nedá nic dělat, drahé jsou všude. Profesionalita, téměř bezbolestná anestezie, preciznost a navíc informování pacienta o každém citelném kroku jsou důvody, proč se budu ke slečně/paní doktorce vždy ráda vracet. Navíc celá klinika je velmi pěkná, slečna/paní recepční také vlídná a s termíny není problém, opravdu nemám co vytknout :)

MDDr. Eva Brodská

Moc děkujeme. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :)

W
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: MDDr. Eva Brodská vstupní vyšetření

she is perfectShe is such a friendly and wonderful doctor. He explained so much detail and kindly in English to me that I don't speak Czech. Everything was perfect for the visit.

Lékař: MDDr. Eva Brodská Jiný

Z vlastní zkušenosti, mohu paní doktorku všem doporučit i těm, kteří se bojí vejít do zubní ordinace, vyhovuje mi její empatický přístup, komunikace během zákroku a skvěle odvedená práce.

Lékař: MDDr. Eva Brodská Jiný

Moc šikovná a příjemná paní doktorka. Vše mi vysvětlila a zbavila mě bolesti. Už vždycky jenom k ní :)

Kontakt