Finedent

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygiena, Zubní lékařství

(49 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

• Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

• Olga Rozhko

Zubař,

• F
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: prevence zubního kazu, přeplombování amalgámových plomb

Návštěva zubní ordinace paní doktorky je vždy potěšením. Obě s paní sestřičku jsou nesmírně milé a vždy vše precizně vysvětlí a paní doktorka ačkoliv je cizinka, mluví výborně česky.
      Co se týče servisu- přeplombování černých plomb- vše bylo bezbolestné, s anestézií (na což jsem u předešlé zubní lékařky nebyla zvyklá) a zuby jsou nádherné - vůbec nejde poznat že na nich jsou plomby. Mockrát děkuji a těším se na další návštěvu.

• T
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní doktorku Rozhko jsem si našla na tomto webu, a to ve chvíli, kdy jsem neměla vlastního zubního lékaře a potřebovala jsem naprosto akutně řešit problém s rozsáhlým zánětem a bolestí s ním spojenou. Rozhodovala jsem se podle toho, že paní doktorka měla jednak výborná hodnocení a jednak možnost objednat se prakticky ze dne na den (což se mi, s ohledem na velkou bolest, dost hodilo). První návštěva mě přesvědčila o tom, že zdejší komentáře pacientů skutečně nelžou. Paní doktorka je neskutečně příjemná, ochotná, pečlivá, vše, co zrovna dělá nebo se chystá dělat velice podrobně vysvětlí, pacienta vždy předem upozorní, že něco může zabolet (i když to je vlastně jen vpich anestezie, jelikož žádné další zákroky už pak vůbec nebolí :-)) . Při práci se neustále zajímá, jestli něco nebolí, jestli je vše v pořádku...Obdobně milý přístup má i sestřička:-) Nesmím také zapomenout zmínit velice moderní a zároveň útulné vybavení ordinace ... Zkrátka, k paní doktorce Rozhko jsem získala opravdu důvěru a věřím, že jsem konečně našla stomatologa, který mi dá do pořádku můj ne příliš dobrý chrup :-)

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Slečna či paní Přibylová je moc příjemná a vyrovnaná osobnost s úžasným přístupem, byl to opravdu příjemný zážitek, přesně jako píší ostatní. S úrovní péče, komunikací a výsledkem jsem byl velice spokojený.

• S
      Umístění: Finedent

Paní Přibylová je velmi šikovná, pracuje pečlivě a s klidem, vše předem vysvětlí. Po lidské stránce je naprosto úžasná - velmi příjemná, citlivá a empatická. Mohu jen vřele doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře