Finedent

(79 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

dentální hygienistka, hygienista
    Slečna Přibylová, byla velmi milá a profesionální. Celý postup pečlivě vysvětlovala. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!
    K dispozici zítra

• Olga Rozhko

Zubař,

• E
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je strašně šikovná a milá, stejně tak sestřička. Vše mi bylo předem vysvětleno a vrtaní zubů jsem vůbec necítila. Prostředí ordiance taky super. Troufám si říct, že lepšího zubaře člověk těžko najde :)

• L
      Umístění: FinedentSlužby: Běžný termín

Paní zubařka je velice sympatická a milá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se bojí zubaře. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže. Při komunikaci máte spíš pocit, že mluvíte s kamarádkou jak je přátelská. Sestřička je taktéž úžasná.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Nejprve navštívila dentální hygienu dcera a následně já. Naprostá spokojenost :) Můžu jen doporučit :)

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře