Finedent

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygiena, Zubní lékařství

(56 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

• Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

Zubař,

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Finedent

Chvalim pani doktorku a jeji sestricku za pratelsky a velmi citlivy pristup k malemu pacientovi. Do Finedentu jsem vzala dvouleteho syna na preventivni prohlidku. Muzu jen doporucit. Omalovanky, jizda na kresle a skvela komunikace hned od prichodu. Take jsem dostala uzitecne rady k peci o jeho chrup.

• H
      Umístění: FinedentSlužby: extrakce zubu

Mimo to, že bych paní doktorku Rozhko doporučila všem, kteří mají strach ze zubařů, apod., tak bych hlavně chtěla poděkovat za profesionální péči jak od paní sestřičky, tak samotné paní zubařky.
      Při vstupní prohlídce mi udělali rentgen, který mi následně ukázali a řekli, co bude potřeba. Vše probíhalo bezbolestně, paní doktorka vysvětluje veškerý postup a je opravdu lidská.
      Před týdnem mi trhali osmičku, která nebyla moc šťastně vyrostlá. Paní doktorka mi domluvila termín u pana stomatochirurga, který dochází do ordinace. Samotný zákrok byl sice dlouhý, ale též bezbolestný. Opět jsem věděla o každém kroku a byla jsem poučena o následném hojení, apod.

Mockrát děkuji a všem doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• G
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Byla to má první návštěva dentální hygieny a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem zvolila slečnu Alenu! Velmi příjemná, postupně vysvětluje, jaký zákrok následuje a je velmi empatická. Mohu jen doporučit! :)

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Perfektní. Paní Přibylová během jedné návštěvy zvládla odstranit zubní kámen a pigment na všech zubech ultrazvukem a pískováním, pečlivě a bezbolestně. Vše v průběhu vyšetření popisovala a vysvětlovala, stav před a po ukázala. Předvedla správné čištění zubů, našla mi vhodné mezizubní kartáčky. Dostala jsem odpověď na všechny otázky týkající se čištění implantátů a možnosti bělení zubů. Do Finedentu jsem se dostala na osobní doporučení a jsem se se službami velmi spokojená, takže doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře