Finedent

(63 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Finedent

Americká 22

120 00, Praha, hl. město Praha

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Alena Přibylová

• Olga Rozhko

Zubař,

• K
      Umístění: Finedent

Paní doktorku doporučuji všemi deseti, jsem s ní naprosto spokojená, je to jedina doktorka ke které chodim opravdu ráda a beze strachu :). Prostředí ordinace je velice příjemné a veškerý personál též. Děkuji Vám, že jste :)

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Finedent

Chvalim pani doktorku a jeji sestricku za pratelsky a velmi citlivy pristup k malemu pacientovi. Do Finedentu jsem vzala dvouleteho syna na preventivni prohlidku. Muzu jen doporucit. Omalovanky, jizda na kresle a skvela komunikace hned od prichodu. Take jsem dostala uzitecne rady k peci o jeho chrup.

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře

• Alena Přibylová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• V
      Umístění: FinedentSlužby: Airflow

Krásná ordinace a velmi příjemná paní. Celý proces čištění vysvětluje při práci, takže alespoň víte, co se s Vámi děje ???? Určitě se vrátím, celkově jsem byla velmi spokojená.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: FinedentSlužby: Komplexní dentální hygiena (60 minut)

Opravdu skvělý přístup: během hygieny slečna Přibylová vysvětluje všechno, což pro mě je velmi důležité. Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře