(84 názorů)

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku. Více

Americká 22

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékař: MDDr. Ľubomír Fecko ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je pečlivý. Po dlouhé bolesti zubu mě ulevil od bolesti.Ošetření proběhlo bez problémů, konečně mě pan doktor zbavil strachu chodit k zubařům.

MDDr. Ľubomír Fecko

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojená.Budeme se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Běžný termín

S pani doktorkou jsem opravdu spokojena. Na stesti nemam zadny problem se zubama, tak ze nemuzu hodnotit jak resi problem kazu, trhani zubu atd. Opravdu se me libi ze behem kazdy preventivni prohlidky dela rentgen aby neprehledla nejaky problem. Je empaticka a prijemna (stejne jako veskery personal v ordinaci). Navice musim rict ze ordinace je krasna a moderni, nikdy zbytecne me tu nenabizeli sluzby ktere nepotrebuji. Prohlidky hrazene pojistovnou, navice platim jen za dentalni hygienu ktera cenove odpovida prumeru na trhu.

Lékař: MDDr. Ľubomír Fecko ošetření zubního kazu

Pana doktora mohu jedině doporučit. Vše mi podrobně vysvětlil a ukázal na snímcích. Podstoupila jsem rovnou ošetření kazu pod mikroskopem a vše bylo v anestezii a bezbolestné. Děkuji za lidský přístup a ochotu mi vše vysvětlit. Konečně se nebojím chodit k zubaři.

MDDr. Ľubomír Fecko

G
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Lívia Mišková ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná. Vždy mi řekne, co bude dělat, vždy se ujišťuje že mě nic nebolí. Pokaždé je moc příjemná a ochotná. Zlomila můj panický strach ze zubařů, který jsem měla od dětství.

MDDr. Lívia Mišková

Finedent

Lékař: Bc. Alena Přibylová Opakovaná DH (30 min.)

Všechno podstatné už tady bylo napsáno, můžu jen potvrdit a zopakovat. Velice příjemná komunikace, empatický přístup a profesionální péče. Vždy se těším na další návštěvu. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Jiný

Dobrý den,
    k paní doktorce chodím již několik let a lepšího zubaře neznám.
    Zachránila mi zuby, o kterých jsem si myslela, že o ně přijdu. Opravila a dala do pořádku všechno co moje předchozí zubařka zanedbala (nebo přehlédla … nevím).
    Samozřejmostí jsou rentgeny, konzultace jak problém řešit, nabídka různých možností atd.
    K tomu všemu milá a ochotná … Díky paní doktorko :-)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za Váš názor paní Masařová :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Alena Přibylová Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Při dentální hygieně díky citlivým krčkům propotím tričko. Rozhodl jsem se zkusit jinou DH. A při ošetření slečnou Přibylovou jsem po dlouhé době čekal kdy "TO" přijde a byl jsem velmi mile překvapen. Je vnímavá, popisuje stav průběhu ošetření a má opravdu citlivý a pečlivý postup. Ufff.... děkuji a skoro se už těším na opakovanou DH :-)

Zdravím.Připadal jsem si jak u kadeřníka.příjemné, šetrne a výsledek brilatní. Upřímně doporučuji...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Olga Čarná (Rozhko) Běžný termín

Děkuji pani doktorce za hezký přístup k dětem, moje dcera moc se oblíbila paní doktorku, dnes sme zvládly vše na jedničku. Tesimese na další návštěvu a budeme hodit k paní doktorce velmy rádi. Děkuji mě.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za hodnocení, jsem rada že jste spokojená :)

Lékař: MDDr. Lívia Mišková ošetření kořenových kanálků

Precizní a bezbolestné ošetření nejmodernějšími přístroji, paní doktorka je precizní, prostředí příjemné.

MDDr. Lívia Mišková