HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

(275 názorů)

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Na Poříčním právu 376/1

128 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Typ zařízení

• klinika

Y
    Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Je to nejlepší zubařka co jsem kdy měl, vše dělá precizně a citlivě, všechno vysvětlí a vždy pomůže.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Paní doktorka moc dobře ví co dělá. A i když tam jdete utrpení, odcházíte s úsměvem. Ošetření je bezbolestné a kvalitní, takže se tam moc ráda vracím :)

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk zubní vyšetření

Paní doktorka je skvělá, milá, je to profesionálka ve svém oboru. Ceny jsou bohužel vyšší, ale v Praze už to nikde asi stejně levnější nebude.

F
    Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

výborná péče, výborné vysvětlení druhu ošetření, vlastní ošetření je bezbolestné a paní doktorka je empatická

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk dentální hygiena

Byla jsem na ústní hygieně. Pani doktorka je velice pecliva, pracuje systematicky, rychle, ohleduplne a k tomu je navic i velice mila. Vřele doporučuji!

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Výborná zubárka vrelo všetkým odporúčam.S každou naštevou ordinácie som nadmierne spokojnýzamna 100%

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Jestli se bojíte zubařů, tak šup sem =)) p.doktorka a její sestřička se o Vás velmi pečlivě postarají. Bezbolestně a velmi kvalitně vše ošetří, taky jsou velmi milé a přátelské, takže z návštěvy Vám zbyde velmi příjemný pocit. Moc doporučují a dávám všechny hvězdičky.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk dentální hygiena

Takovou dentální hygienu jsem už hodně dlouho nezažila! Opravdu špičkové provedení a mohu jen doporučit.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Paní doktorka je vážně úžasná, velmi trpělivá, obzvláště k dětem. I přes nespolupráci malé dcery si se sestřičkou hravě a klidně poradily. Jsou skvělý tým.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk zubní vyšetření

Perfektní od A do Z. Paní doktorka i sestra velmi milé, vše podrobně vysvětleno, profesionální a přitom lidský přístup.