HOLISTIC DENTAL AND  PHYSIO CENTRE s.r.o.

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (344)

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Spokojenost s kvalitně odvedenou praci, důslednost. On-line system na rezervaci terminu. Doporučuji

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Chodím k pani doktorce již 5 let, přístup, kvalita, a pečlivost jsou u něj na prvním místěVřele doporučuji

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Rychlé a bezbolestné ošetření. Paní doktorka je vstřícná a emaptická. Snaží se opravdu pomoci

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Velice empatická a vše vysvětlí. Jsem velice spokojená. Mívala jsem ze zubaře strach. Už nemám.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Nejlepší zubní lékařka ,ke které jsem kdy chodila. Velmi empatická , pečlivá , citlivá a vždy vše vysvětlí.

Š
    Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Paní doktorka je moc milá, precizní a ohleduplná. Hodně se zajímá, aby to nebolelo a celkově je hrozně fajn.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Velmi rychle, precizní ošetření a hlavně bezbolestné. Krásna moderní ordinace. Budu se těšit na příště.

G
    Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Paní zubařka je milá a rychlá a jsem s ní spokojená. Jediné, co může ještě zlepšit je více k pacientovi před zákrokem mluvit, hodně lidí to uklidňuje. Vysvětlení po zákroku bylo ale dostatečné. Lokalita je perfektní, sestřičky milé.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Přišla jsem od jiného lékaře s špatně léčeným zubem a velkým strachem z dentisty. Doktorka byla velmi pochopitelná a přívětivá. Můj strach před léčením zubů úplně zmizel. Moc se mi líbila atmosféra a kabinet. Práce byla bezbolestná, rychlá a kvalitní. Doktorka opravila chyby předchozího lékaře a opravila mi zub za dvě návštěvy. Jsem velmi spokojená a doporučuji tuto doktorku.

Lékař: lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Vždy usměvavá a opravdu se snaží pomoci. I před Vánoci je stále pro nás na svém místě. Člověk se tolik nebojí, když se usmívá.

Kontakt