HOLISTIC DENTAL AND  PHYSIO CENTRE s.r.o.

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Služby

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.
Na Poříčním právu 376/1, Praha 128 00
HOLISTIC DENTAL AND  PHYSIO CENTRE s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Všechna pojištění
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (507)

lékař Maryana Kovalchuk preventivní prohlídky

Paní doktorka je moc příjemná a milá. Prevence i dentální hygiena proběhla v pořádku. Doporučuji :)

lékař Maryana Kovalchuk preventivní prohlídky

Všechno zde probíhá jak má. Paní zubařce záleží na tom, aby vás to nebolelo, což cením. Dá více umrtvovacích injekcí, když je potřeba.

lékař Maryana Kovalchuk keramické korunky

Velmi oceňuji profesionální a laskavý přístup, pečlivé, zručné a hbité provedení stomatologického zákroku, vstřícnost.

lékař Maryana Kovalchuk dentální hygiena

Kvalitní péče, pečlivost, milá komunikace. Doporučuji.

lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

K paní doktorce chodím již půl roku a postupně opravujeme veškeré kazy. Každé ošetření je bezbolestné, precizní, provedené s citem a empatií. Při každé návštěvě mi paní doktorka vše vysvětlí a popíše. Jsem velice spokojena s jejím přístupem!

lékař Maryana Kovalchuk Jiný

První zákrok cca před rokem, kanálky, velká bolest za XXXX., nicméně, než někoho zhodnotím, zkusím víckrát. Takže nedávno trhání osmičky. Zánět, tudíž injekce na bolest nezabraly, takže vrtání a řezání do živého, zeptala se jestli nejsem narkoman, když nezabírají, pak asi 5x, že mně pošle na chirurgii, že to nezvládne, nakonec si prý řekla, že to přeci nevzdá, zatočené kořeny, což bez rentgenu samozřejmě nemohla vidět. Přítelkyně ví, že něco vydržím, nicméně když mne slyšela, tak v čekárně brečela a zacpávala si uši. No odešel jsem sice po svých, ale za rohem šel do kolen. Fakt síla. Po 11 dnech už bez prášků na bolest, hurá. Koneckonců, to že stále nabírá pacienty, mluví za vše..

lékař Maryana Kovalchuk preventivní prohlídky

Proti odvedené práci nic nemám, ale během zákroku bych ocenila, kd,by paní zubarka měla roušku, pokud celou dobu mluví se sestřičkou a dýchá mi přímo do nosu, bylo to hodně nepříjemné,chyběl mi čerstvý vzduch, špatně se mi dychalo

lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

...skvělá práce....profesni přístup. Odborna a prijemna atmosfera

lékař Maryana Kovalchuk ošetření kořenových kanálků

Dobrý den bylo jsem.spokojna první navsteva -

Dekuji

lékař Maryana Kovalchuk ošetření zubního kazu

Bezproblémové ošetření, s celkovým výkonem sem spokojená