Lékaři zabývající se tímto typem chorob

• ne 16.2

Serhii Marikutsa

• V Holešovičkách 1154/33, Praha

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Pan doktor je pečlivý, poradí, vysvětlí, dá na výběr. Sestřička rovněž příjemná. Ráda doporučuji! :)

Nikola Hrabinová

Stomatologická péče

Paní doktorka je velice pečlivá a šikovná. Perfektní přístup k pacientům celý tým stomatologické péče. Doporučuji!
  • Martina Trojanová, Dis

Martina Trojanová, DiS

• Pod Krejcárkem 975/2, Praha

DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Dominika Kruľová

Elite Dental Prague, s.r.o.

K paní doktorce a na kliniku jsem se dostala díky spadlému můstku, který se rozlomil. Díky rychlému a modernímu ošetřeni se zase mohu smát.
    Dostupný termín: út 21 led

David Průša

Elite Dental Prague, s.r.o.

Byla jsem dnes u Davida Průši na dentální hygieně a byla jsem moc spokojená! Vše mi vysvětlil, byl moc milý a vše vyčistil velmi pečlivě. Zuby jako no...
    K dispozici zítra

Jakub Klíma

Stomatologická péče

Moc děkuju panu doktorovi i sestřičkám za to, jak po večerech vrtal moje ukrutně bolavé zuby.....viděl mě kolikrát brečet, slyšel moji minulost a vždy...

Volodymyr Kachmar

• Šustova 1930/2, Praha

NovaStom s.r.o.

Pan doktor byl velmi milý a po prvním vyšetření mi vysvětlil všechny možnosti, ceny a čas léčení mých zubů. Moc se mi líbil jeho přístup

• Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha

Mykyta Gorokhov

Vše v pořádku, byl jsem objednán a hned přijat na čas. Zubař je příjemný a vstřícný. Už jsem u něj 3. rokem

Danylo Gorokhov

• Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha

DOBRÝ DENT

Z prostředí, kde jsem poprvé, nemám dobrý pocit, ale pan doktor je lidský, takže jsem se uklidnil. Díky.

Ekaterina Ushakova

• Zborovská 716/27, Praha

Dobrý Dent - Dentální studio

The nicest dentist that I've ever had, and I'm saying that having a very good friend as the previous dentist.. She does an amazing job, explains every...

Související choroby

Lékaři zabývající se tímto typem chorob