Ortodontista

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „U pana doktora mě zpočátku nejdříve trochu zaskočily delší objednací lhůty na konzultaci a poté i na návrh konkrétní ortodontické léčby. Nyní jsem po 2 letech v retenční fázi ortodontické léčby (Invisalign) a jsem opravdu velmi ráda, že jsem vydržela. O 5 let dříve jsem měla fixní kovová rovnátka a výsledek byl ten, že jsem skončila na ortodoncii znovu, tentokrát u pana doktora. Léčba byla v mém případě poměrně komplikovaná - neupravovaly se křivé zuby, ale skus a inverzní úsměv. Troufám si tvrdit, že výsledek je (v rámci mých možností) perfektní. Práce pana doktora velmi precizní a profesionální. Myslím, že v lepších rukou jsem pro ortodontickou léčbu být nemohla . Více

Soběslavska 44, Praha Mapa

Ortovize s.r.o.

• „Paní doktorka Samsonyan je skvělá. Přišla jsem za ní poté, co mi jiný ortodontista navrhnul léčbu s extrakcí všech pětek a jedné osmičky. Paní doktorka byla schopná a ochotná dostát mému přání, aby se netrhaly jiné zuby než osmičky, navíc za poloviční cenu. Zubařů a lékařů se skutečně bojím. K paní Samsonyan jsem se ale vždy těšila. Je neskutečně milá, optimistická a s pacientem manipuluje co možná nejjemněji. Obávané otisky jsou u ní jako nic. Ale co je nejdůležitější, z mé krápníkové jeskyně udělala krásné zuby, a to ve velmi krátkém čase. Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

MUDr. Samsonyan Lusine

• Ortodontista, Zubař

„Pred pani doktorkou jsem zmenil asi 5 jinych zubnich lekaru, ale ted uz nikam jinam. vyborna nova ordinace na praze 6. Více

Koulova 1606/12, Praha 6-Dejvice, Praha Mapa

Keepsmile s.r.o.

• V Kolkovně 909/6, Praha Mapa

Perfect Smile s.r.o.

• „Nošení a pravidelné utahování rovnátek samo o sobě není nic moc příjemného, ale díky přístupu paní doktorky Fendrychové a jejímu týmu to byl nakonec i hezký zážitek. Skvělá péče a velice osobní přístup. Navíc krásná ordinace s čekárnou v centru Prahy, hned vedle Bakeshop, takže i sladká odměna po vyšetření :) Výsledek se dostavil dřív, než jsem čekala a jsem velmi nadšená. Konečně krásný úsměv s rovnými zuby, a to ani ne za 1,5 roku nošení estetických rovnátek, kterých si málokdo všiml. Mám velkou radost, že jsem byla v rukou zkušených profesionálů, rozhodně to stálo za to. Více

V Kolkovně 909/6, Praha Mapa

Perfect Smile s.r.o.

• „Pani doktorka je vynikajúca špecialistka. Do ordinácie som prišla s otvoreným skusom. Bola som na viacerých konzultáciach u roznych odborníkov. Vo vzájomnje zhode mi chceli lámať sánku a potom do čeľusti vsadiť implantáty, aby sa mi zuby nevracali znova do starého stavu po ukončení liečby. Pani doktorka mi vysvetlila systém Invisaligne. Ako funguje a aj to, ako pracuje s otvoreným skusom. Chovala sa ku mne ako k rovnocennej, bez nadradenosti z pozície špecialistu, čo ma presvedčilo o tom, ísť k nej na liečbu. Pomerne dlho vymýšľala plán liečby, dokonca ho konzultovala s niekoľkými špecialistami zo zahraničia (bolo mi povedané, že som prednáškový prípad a nie raz :-)). V skratke, po mnohých simuláciách vymyslela plán liečby a neváhala, pokiaľ sa jej niečo nezdalo v procese liečby, prerušiť stávajúci vývoj a nahradiť súčasné dlahy novými podľa scanu a ďalšej PC predikcie. Výsledok je nad očakávania. Hneď na začiatku mi povedali všetci ortodontisti, že nebude liečba100% :-) ale úprimne, sama som prekvapená s výsledkom. Mám po liečbe, trvala cca 3 roky (normálne trvá kratšie, ale mala som skutočne veľkú dieru medzi hornými a dolnými zubmi a predkus). Mala som celkovo tri korekcie dlah (čítajte, nový scan a nové dlahy, aby sa všetko vyvíjalo ako má) a teraz už mám len fixačné dlahy, ktoré budem nosiť, aby sa sánka nevrátila do povodného stavu. Zhrnuté: pani doktorka vie čo robí, perfektne ovláda celý proces korekcii, vie, čo robia rozne typy rovnátok, ako sa chovajú zuby (myslí aj do budúcna, nie len na krátkodobý výsledok), chápe ako pracuje invisaligne, ale aj iné typy rovnátok. Takže dokáže poradiť. Všetko vysvetľuje a vo finále pochopíte aj vy, čo a ako a ako sa máte správať počas liečby. Za mňa, perfektné! Více

Palánek 373/19a, Vyškov Mapa

Flortho s.r.o.

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha Mapa

• Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha Mapa

Svět rovnátek s.r.o.

• „Je mi 25, už pár let jsem se odhodlávala vyrazit k nějakému ortodontistovi. Návštěvy zubaře pro mě byly vždy velmi stresující, u MUDr. Suchého je tomu poprvé jinak. Absolutně profesionální, citlivý a milý přístup pana doktora i jeho bratra a asistentek způsobuje, že se nebojím na cokoli zeptat. Na úvodní konzultaci mi nabídli několik možností, vše vysvětlili, popsali časovou i finanční náročnost. Mám Invisalign dva měsíce, začínám vidět první výsledky a jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila. Kontroly se objednávají na konkrétní čas, který byl v mém případě zatím vždy přesně dodržen. Před každým úkonem mi pokaždé detailně vysvětlí, co budou dělat a proč. Když se mi uvolnil háček, hned další den mi ho opravili. Nejsem odborník, ale domnívám se, že používají ty nejmodernější technologie. (Ani mi nedělali otisky hmotou, zuby mi nasnímali kamerou!) Ordinace je nová a moc pěkná, ochotná slečna na recepci, která mě dokonce na kontrolu objednala přes e-mail, když jsem byla v zahraničí. Léčba se platí převodem na účet, lze i po částech, a člověk od začátku ví, kolik to celé bude stát. V čekárně potkávám dospělé pacienty, takže nemám pocit, že problém řeším pozdě. Vřele doporučuji! Více

Křižíkova 332/1, Praha Mapa

MUDr.Ondřej Suchý - ortodoncie

Ortodontická konzultace

od 370 kč

• Jordana Jovkova 3253/5, Praha Mapa

LK Medical s.r.o.

• „Odléčeny 2 děti, u všech dodržen časový i finanční plán. Vždy jsme si mohli vybrat z více možných variant léčby i rovnátek. Termín pro akutní problém nabídnut zpravidla ten samý nebo následující den. Milá lékařka u každé kontroly, zbytek personálu také velmi sympatický a schopný. V čekárně jsme nikdy nečekali dlouho. Děkujeme za veškerou péči a přístup. Doporučujeme všem známým a kolegům. Více

Chlumčanského 5,

Ortholeo

• „Velmi milá a pečlivá paní doktorka,všechno podrobně vysvětlí tak, abyste to pochopili a klidně i několikrát zopakuje. Ihned navrhne další postup léčby i s cenou. Už chodím 4 roky ,a ni jednou ne litovala.uz objednala syna,a rozdavam kontakt známým .Sestřičky jsou taky milý.Prostředí ordinace je krásné a ihned z vás opadne veškerý strach. Paní doktorku doporučuji. Oceňuji přijemné prostředí a moderní vybavení.A moc mily,příjemní recepční ,vždycky s nima člověk za směje se,zvednou naladu ,ať ne máš strach.zeptaj jak semaš? Jsou moc skvělý kolektiv . Doporučuji všem. Více

Vítězné nám. 10, Praha 6, Praha Mapa

Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

• „Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D Více

Tvorkovských 876/24, Ostrava Mapa

Ortodoncie Halířová

• „Pani doktorka i sestřičky jsou velmi milé a příjemné. Ale od milé návštěvy je zde nová recepční a ta to bohužel všechno kazí. Více

Opavská 6230/29A, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• Ortodontista

Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha Mapa

Svět rovnátek s.r.o.

• „Od první konzultace až po sejmutí rovnátek profesionální přístup, moc děkuji za skvělou práci, doporučuji i dospělým, kteří zvažují zda se ještě do léčby pustit. Více

Tyršova 1832/9, Ostrava Mapa

Ortodoncie Ostrava - G A Dent s.r.o.

• „Veľmi príjemný a skúsený doktor, bola som uňho na konzultácii na doporučenie môjho zubného lekára, kvôli miernemu zakriveniu zubov. Dr. Kocman mi však rovnátka nedoporučoval, vysvetlil mi, aký by mali dopad na moje zuby - negatívny na kvalitu a stabilitu a narovnanie by sa nemuselo dostaviť. Odporučil mi extrakciu osmičiek, ktoré mi tlačia na ostatné zuby, prípadne vybrúsenie. Som maximálne spokojná! Více

Jordana Jovkova 3253/5, Praha Mapa

LK Medical s.r.o.

• Na Příkopě 15, Praha Mapa

Elite Dental Prague, s.r.o.

• Ortodontista, Chirurg, Dentá… lní hygienistka, hygienista, Zubař Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

• „Nejlepší doktor, co znám. Od svých 9 let jsem navštívila mnoho zubařů a specialistů. všude mi tvrdili, že mám tak moc křivé zuby, že už s tím opravdu nejde nic udělat, že to rovnátka v žádném případě nezpraví. Doporučovali mi operaci zubů,vytrhávání zubů a podobně. Vystřídala jsem jich opravdu nespočet, až jsem narazila na pana doktora Jedličku. hned při druhé konzultaci mi řekl, že rovnátkami to bez problémů zpravíme a po 10 měsících rovnátek jsem měla zuby krásně rovné. Už je to rok a zuby jsou pořád jako po sundání. Hlavně mě těšil ten milý přístup, pan doktor je super, je s ním i sranda a hlavně je neskutečně moc chytrý a zbytečně nic neprodlužuje,ale ani nepodceňuje. Jsem naprosto spokojená a můžu říct, že si myslím, že je v Brně nejlepší. Opravdu jsem jich vystřídala hodně. Pokud váháte, doporučuji!!!! Více

Palackého třída 129, Brno Mapa

Ortodoncie MUDr. Jedlička