Elite Dental Prague, s.r.o.

(17 názorů)

Naše nabídka, záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, ortodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety... Více

Elite Dental Prague, s.r.o.

Na Příkopě 15

110 00 , Praha , hl. město Praha

Naše nabídka, záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, ortodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety apod.).

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Tomáš Zábojník preventivní prohlídky

Výborný, pečlivý, doporučuji. Klidný a sympatický. Na doporučení jsem se dostal do jeho péče a už nechci měnit

G
    Lékař: MDDr. Tomáš Zábojník preventivní prohlídky

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům, je trpělivý, precizní a neustále se ptá, zda-li ošetření nebolí a je vše v pořádku. Pracuje rychle a precizně. Následně se zajímá o hojení. Má profesionální ale zároveň empatický přístup. Všem vřele doporučuji.

Lékař: David Průša Dentální hygiena - vstupní vyšetření

Byla jsem dnes u Davida Průši na dentální hygieně a byla jsem moc spokojená! Vše mi vysvětlil, byl moc milý a vše vyčistil velmi pečlivě. Zuby jako nové a skvělý pocit k tomu! Až budu příště potřebovat, rozhodně půjdu zase k němu. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: David Průša

Dentální hygiena ok, krásné prostory, vstřícný a milý lekar. Doporučuji všem potenciálním pacientům.

Lékař: lékař Dominika Rogacz Kontroli prohlidka, lecba

Velmi prijemna a profesjonalni doktorka.
    Fantasticky pristup taky k detam. Mluvi take Polski:)
    Doporucuju na 100%.

Lékař: MDDr. Dominika Kruľová oprava můstku

K paní doktorce a na kliniku jsem se dostala díky spadlému můstku, který se rozlomil.
    Díky rychlému a modernímu ošetřeni se zase mohu smát.

Lékař: lékař Dominika Rogacz zubní vyšetření

I am visiting dr Rogacz regulary with my teeth and also with my children teeth; She is very professional, calm and delicate, she works with huge care and helped perfectly in all difficult situations we had. Doctor Rogacz has also great approach and lots of patience to children. Absolutely the best dentist I’ve ever met. I can fully recommend!

Lékař: MDDr. Tomáš Zábojník

Pan doktor je naprostá špička ve svém oboru...vždy profesionalni empaticky přístup. Návštěvy u zubaře pro mě přestaly být noční můrou od doby kdy jsem v péči dr. Zábojnika ....vřele doporučuji

Lékař: MDDr. Tomáš Zábojník prevence zubního kazu

Profesionální lidský přístup, při objednání prakticky bez čekání, dopodrobna vysvětlená problematika čištění a péče o zuby - komplexní péče. Good job. JOHNY

Lékař: MDDr. Tomáš Zábojník

Můj názor se bude nejspíše shodovat s většinou tady, ale dr. Zábojnik mě odnaučil bát se zubařů, na další návštěvy a kontroly se těším. Přístup je velmi profesionální, necítíte se jako pacient, ale spíše jako vážený klient.