O nás

Naše nabídka, záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, ortodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety apod.).

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

MDDr. Tereza Sekavová ošetření zubního kazu

Pani zubařka byla velice příjemná a velice hezká :-) Ma pochopení pro pacienty co trpí strachem ze zákroku, ale co jsem byl u ní na vyšetření zatím všechno dobře dopadlo. Zakroky provedené bez bolesti (Zbytečné jsem si dělal obavy) protože je velice šetrná a komunikatívní s pacientem. Myslím si, že je to chirurg, protože umí vrtat a provest ošetření bez toho, že by se pacient musel obávat bolesti. Je nejvyšší čas, abych ji znovu navštívil a nechal si provést prohlídku ...

MDDr. Tomáš Zábojník preventivní prohlídky

Výborný, pečlivý, doporučuji. Klidný a sympatický. Na doporučení jsem se dostal do jeho péče a už nechci měnit

MDDr. Tomáš Zábojník preventivní prohlídky

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům, je trpělivý, precizní a neustále se ptá, zda-li ošetření nebolí a je vše v pořádku. Pracuje rychle a precizně. Následně se zajímá o hojení. Má profesionální ale zároveň empatický přístup. Všem vřele doporučuji.

David Průša Dentální hygiena - vstupní vyšetření

Byla jsem dnes u Davida Průši na dentální hygieně a byla jsem moc spokojená! Vše mi vysvětlil, byl moc milý a vše vyčistil velmi pečlivě. Zuby jako nové a skvělý pocit k tomu! Až budu příště potřebovat, rozhodně půjdu zase k němu. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    David Průša

Dentální hygiena ok, krásné prostory, vstřícný a milý lekar. Doporučuji všem potenciálním pacientům.

lékař Dominika Rogacz Kontroli prohlidka, lecba

Velmi prijemna a profesjonalni doktorka.
    Fantasticky pristup taky k detam. Mluvi take Polski:)
    Doporucuju na 100%.

MDDr. Dominika Kruľová oprava můstku

K paní doktorce a na kliniku jsem se dostala díky spadlému můstku, který se rozlomil.
    Díky rychlému a modernímu ošetřeni se zase mohu smát.

lékař Dominika Rogacz zubní vyšetření

I am visiting dr Rogacz regulary with my teeth and also with my children teeth; She is very professional, calm and delicate, she works with huge care and helped perfectly in all difficult situations we had. Doctor Rogacz has also great approach and lots of patience to children. Absolutely the best dentist I’ve ever met. I can fully recommend!

MDDr. Tomáš Zábojník

Pan doktor je naprostá špička ve svém oboru...vždy profesionalni empaticky přístup. Návštěvy u zubaře pro mě přestaly být noční můrou od doby kdy jsem v péči dr. Zábojnika ....vřele doporučuji

MDDr. Tomáš Zábojník prevence zubního kazu

Profesionální lidský přístup, při objednání prakticky bez čekání, dopodrobna vysvětlená problematika čištění a péče o zuby - komplexní péče. Good job. JOHNY

Kontakt

Na Příkopě 15, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps