Elite Dental Prague, s.r.o.

(60 názorů)

Naše nabídka, záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, ortodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety... Více

Elite Dental Prague, s.r.o.

Na Příkopě 15

110 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Naše nabídka, záchovná stomatologie, dětská stomatologie, dentální hygiena, endodoncie, parodontologie, implantologie, chirurgie, ortodoncie a v neposlední řadě kosmetická stomatologie (bělení, fasety apod.).

• David Průša

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Mladý, ale velice profesionální lékař v moderně vybavené ordinaci. Vše mi pečlivě vysvětlil a ukázal, takže budu schopný starat se o zuby i bez jeho pomoci. U pana Průši oceňuji především jeho pečlivost a trpělivost. Nikdy bych neřekl, že návštěva u zubaře/dentálního hygienisty může být příjemným zážitkem, ale pan Průša mě přesvědčil o opaku.

• Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Pan Průša je velmi milý člověk. Vše vysvětlí a pokud máte z něčeho obavy, svým příjemným hlasem vás uklidní. Je důsledný. Je vidět, že ho práce baví a dělá ji s láskou. Detailní hygienu u pana Průša velmi doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Tomáš Zábojník

Zubař, MDDr.

• J
      Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.

Pan doktor je naprostá špička ve svém oboru...vždy profesionalni empaticky přístup. Návštěvy u zubaře pro mě přestaly být noční můrou od doby kdy jsem v péči dr. Zábojnika ....vřele doporučuji

• J
      Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.Služby: prevence zubního kazu

Profesionální lidský přístup, při objednání prakticky bez čekání, dopodrobna vysvětlená problematika čištění a péče o zuby - komplexní péče. Good job. JOHNY

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Dominika Kruľová

Zubař, MDDr.

• K
      Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.Služby: oprava můstku

K paní doktorce a na kliniku jsem se dostala díky spadlému můstku, který se rozlomil.
      Díky rychlému a modernímu ošetřeni se zase mohu smát.

• Dominika Rogacz

Zubař, lékař

• Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.Služby: Kontroli prohlidka, lecba

Velmi prijemna a profesjonalni doktorka.
      Fantasticky pristup taky k detam. Mluvi take Polski:)
      Doporucuju na 100%.

Umístění: Elite Dental Prague, s.r.o.Služby: zubní vyšetření

I am visiting dr Rogacz regulary with my teeth and also with my children teeth; She is very professional, calm and delicate, she works with huge care and helped perfectly in all difficult situations we had. Doctor Rogacz has also great approach and lots of patience to children. Absolutely the best dentist I’ve ever met. I can fully recommend!

• Zbyšek Petrovický

Zubař, MUDr.

• C

Nechal jsem si delat implantaty - pravda,zadna lace,ale stoji zato.
      Zazil jsem Jen starsi sestricku- byla skvela... Mozna jsou veci po letech jinak...
      Nevaham,potrebuji dalsi velky ukon,pujdu zpet,bude- li mozno,rad si priplatim.
      Komplikace jsem nemel zadne,tak nemohu soudit.
      Sam za sebe doporucuji - specielne na implantaty,ac treba jinde jsou mozna lacinejsi.....

• P

Opravdu skutečný odborník, měl jsem problém se špatně rostlými zuby (špičáky nad sebou) a pan doktor hravě problém vyřešil a ve spolupráci s ortodontistou se zuby pěkně rovnají. Sice jsem v péči jeho kolegyně (dcery), ale i tak musím hodnotit pana doktora s velkým "D" opravdu velmi pozitivně. Děkuji a všem vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Magda Janíková

Zubař, MUDr.

• M

Až u paní doktorky Janíkové jsem poznala, že návštěva u zubaře nebolí. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, vtipné a krásné dámy. Ceny ošetření v Elite Dental jsou vysoké, ale každý zákrok mi byl proveden perfektně.

• Milada Soldánová

Ortodontista, MUDr.

• L
      Umístění: OrtodoncieSlužby: rovnátka při dentální vrozené vadě

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy vše vysvětlí, vynikající odborník a díky ní dceři nemuseli, dle názoru jiných lékařů, dcerce rozsekat sanici. Výsledek je úžasný, stejně, jako paní doktorka a její tým..
      děkuji,Lucie Kudláčková, Praha 9

• M

Bohužel mám s paní Soldánovou špatnou zkušenost. Měla jsem zubní kaz, který mi paní zubařka na mé přání zaplombovala fotokompozitní výplní (tedy cena byla kolem 900kč). Zub mě ale stále bolel, protože mi kaz nevyvrtala celý a tak jsem při další návštěvě opět platila stejnou sumu. Ale ani po druhé návštěvě bolest nepřestala a to už jsem se naštvala a šla k jinému zubaři, který mi ihned udělal rentgen. Byl velmi překvapený, že neviděla hloubku kazu a takto mi odflákla zub (musela jsem na čištění kanálků). Opravdu nechápu, proč mi nebyl udělán rentgen už u paní Soldánový, když ho má k dispozici.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře