LK Medical s.r.o.

(69 názorů)

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství, používá moderní technologie jako je strojová endodoncie, radiovisiografie, vlastní OPG rtg, pískování zubů a d... Více

LK Medical s.r.o.

Jordana Jovkova 3253/5

143 00 , Praha , hl. město Praha

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství, používá moderní technologie jako je strojová endodoncie, radiovisiografie, vlastní OPG rtg, pískování zubů a další.
Poskytujeme kompletní péči o chrup dospělým i dětem pojištěným u našich smluvních zdravotních pojišťoven. Před naší zubní ordinací v Praze 4 snadno zaparkujete a díky objednávkovému systému nebudete na vyšetření čekat déle než pár minut. Veškeré úkony související s ošetřením chrupu provádíme přímo u nás, což ušetří Váš čas i peníze. Poznejte výhody zkušeného týmu zubařů a moderně vybavené ordinace v Praze.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Marek Bauer

• R
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: Jiný

Jsem u pana doktora od ledna 2020. Těším se na každou návštěvu. Hrozilo mi kvůli problombovanym stolickam dle předchozího lékaře vytrhani. Pan doktor mi je remodeluje plombami. Jsem nadšena a nedám na nej dopustit. Je to záchranář zubu a úsměvu ???? jsem moc vděčná za jeho zlaté ruce, znalosti a profesionální přístup. Za mě TOP!

• P
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: Zubní kaz

Velká spokojenost. Pan doktor zastupoval pí Voldřichovou a byl velice pečlivý, ochotný, vše mi vysvětlil, popsal. Práce super. ...

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Čurdová

• K
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: estetická stomatologie

Měla jsem hluboké kazy a myslela jsem že se s tím nic nedá udělat.. Prošla jsem s paní zubařkou krásný rok a proměna jak předních i zadních zubu je báječná!! Pomohla mi jak profesionální a kvalitní expert ale zároveň i přátelská podpora:)
      Mockrát za vše děkuji!! S úsměvem jde hned všechno lépe. Je velice šikovná, pozorná a citlivá.. Se vším si dá velkou práci, aby to bylo co nejlepší:)

• N
      Umístění: LK Medical s.r.o.

Je užasna, opravdu anděl. Ano! zubni hygienu vyžaduje před zákrokem do ust. A neni to snad normalni? Vše naprosto bezbolestně a skvěli přistup byla jsem zoufala pani doktorka mě povzbudila a nasměrovala a ted hůra i s úsměvem. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Barbora Eliášová

• M
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: Jiný

Musím podtrhnout ostatní názory pacientů, paní doktorka je neobyčejně šikovná, velice citlivá a pozorná k pacientovi, v její ordinaci se cítíte velice dobře a já jsem maximálně spokojen.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka je skvělá, mám ze zubních lékařu strach, ale tady jsem změnila názor...konečne se mužu usmívat!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Petr Doležal

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor Doležal je skvělý zubař, špičkový ortodontista a velmi příjemný člověk. Vše vysvětlí, dívá se na řešení problému komplexně a snaží se pacientovi maximálně vyhovět. Pan doktor mi krásně srovnal spodní zuby. Nikdy mě nic nebolelo. Všem doporučuji!!! Děkuji moc, Eva Pelánová.

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem víte do čeho jdete :D Nejprve popíše co se bude dít. Vysvětlí, když člověk něčemu nerozumí a doporučí co by bylo dobré opravit/upravit. Jsem maximálně spokojená. Všichni v ordinaci jsou velmi milí a vstřícní. Chodit k zubaři už není noční můra (alespoň pro mě)

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Ladislav Kocman

Ortodontista, MUDr.

• E
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: ortodontická konzultace

Veľmi príjemný a skúsený doktor, bola som uňho na konzultácii na doporučenie môjho zubného lekára, kvôli miernemu zakriveniu zubov. Dr. Kocman mi však rovnátka nedoporučoval, vysvetlil mi, aký by mali dopad na moje zuby - negatívny na kvalitu a stabilitu a narovnanie by sa nemuselo dostaviť. Odporučil mi extrakciu osmičiek, ktoré mi tlačia na ostatné zuby, prípadne vybrúsenie. Som maximálne spokojná!

• D
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: ortodontická konzultace

K panu doktorovi jsem chodila několik let od 10 až do 18 let. Nejprve jsme mela su dává i rovnátka ale ta na můj problém se zuby příliš nepomáhala, proto mi dal fixní rovnátka, kter ejsme měla celá tři roky. Po sundání fixních rovnátek mi nedal ani fixní retainer že zadu na zuby ani nasazovacimi rovnátka. Nyní, po šesti letech na to doplním a zuby s emi hlavně v epredu začínají zase rozlezat. Nejspíše to budu řešit nějakými výplněmi a zajdu si k jinému ortodontistovi na fixní retainer.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře