LK Medical s.r.o.

verifiedCreated with Sketch.
(56 názorů)

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství, používá moderní technologie jako je strojová endodoncie, radiovisiografie, vlastní OPG rtg, pískování zubů a d... Více

• LK Medical s.r.o.

Jordana Jovkova 3253/5

143 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství, používá moderní technologie jako je strojová endodoncie, radiovisiografie, vlastní OPG rtg, pískování zubů a další.
Poskytujeme kompletní péči o chrup dospělým i dětem pojištěným u našich smluvních zdravotních pojišťoven. Před naší zubní ordinací v Praze 4 snadno zaparkujete a díky objednávkovému systému nebudete na vyšetření čekat déle než pár minut. Veškeré úkony související s ošetřením chrupu provádíme přímo u nás, což ušetří Váš čas i peníze. Poznejte výhody zkušeného týmu zubařů a moderně vybavené ordinace v Praze.

Zákroky

• Ošetření zubního kazu
  • Ošetření kořenových kanálků

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Marek Bauer

Zubař, MDDr.

• Umístění: LK Medical s.r.o.

K panu doktorovi již chodím zhruba třetím rokem. Bývaly časy, kdy jsem z návštěvy zubaře měl noční můry. Dnes vím, že vše je o lidech! Pan doktor je vždy usměvavý, profesionální a především jeho přístup k pacientům a kvalita jeho práce je excelentní! Zákroků jsem již podstoupil několik - od těch malých, až po čištění zubních kanálků a mohu říci, že jsem nikdy necítil bolest. Naopak vždy bylo přihlédnuto k mému pohodlí a k mé spokojenosti. Pokud budete mít tu možnost, určitě pana doktora navštivte. Dle mého názoru se jedná o špičkového doktora na svém místě!

• Umístění: LK Medical s.r.o.

U pana doktora jsem absolvovala několik poměrně náročných ošetření. Pan doktor pracuje odborně, ohleduplně a velice pečlivě. O každém zákroku předem informuje, takže jsem pak byla více v klidu a bez stresu. Prostředí je velice příjemné a lidé kolem pana doktora jsou milí a laskaví. Pana doktora vřele doporučuji. Jana H.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Čurdová

• Z
      Umístění: LK Medical s.r.o.Služby: Prevence, plomba, korunka...

U paní doktorky jsem absolvovala již vícero zákroků (plomby, korunku, čištění kanálku). Vždy jsem byla velmi spokojená, paní doktorka odvádí velmi dobrou práci, má velmi profesionální přístup a zároveň je moc milá. Prostory jsou čisté, příjemné a moderně vybavené. Paní doktorka (alespoň tedy v mém případě) preferuje materiály dražší nežli povinné minimum, které proplatí pojišťovna, ale pro mne je to dobrá investice, takže s tím nemám problém. Na levnější variantě (amalgám, levnější korunka) jsem se s ní nezkoušela domlouvat, takže tuto zkušenost nemám. Rozhodně paní doktorku doporučuji.

• M
      Umístění: LK Medical s.r.o.

Velmi profesionální lékařka, své práci rozumí. Věřím, že jsem pacient, který to umí zhodnotit. V ústech už mám asi 14 zubních plomb, jednu korunku a jeden zubní implantát. Takže už nějakou tu údržbu potřebuji častěji. Jediné, co mi trošku vadí je, že má tolik plno. :-)

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Barbora Eliášová

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka je skvělá, mám ze zubních lékařu strach, ale tady jsem změnila názor...konečne se mužu usmívat!

• D

Paní doktorka je velice milá, příjemná a pečlivá, vše vysvětlí a ukáže. Konečně jsem našla zubařku, u které zůstanu.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Ladislav Kocman

Ortodontista, MUDr.

• R

K panu doktorovi jsem chodil před 14 lety (to mi bylo 12 let). Potvrzuji, že po lidské stránce opravdu velmi příjemný. Nechal mi vytrhnout čtyři zuby (nebudu hodnotit, zda správně, či nikoli, protože to nevím a nechci nikomu křivdit) a nasadil fixní rovnátka. Sundal mi je už po jednom roce!!!! Sundavací mi pak nedal. Zuby se mi brzy rozlezly...

Nyní po 14 letech jsem začal navštěvovat nového ortodontistu a budu opět léčen fixními rovnátky. Problém je, že fixní rovnátka vám pojišťovna proplatí pouze jednou za život na každou čelist. Tedy budu si je muset hradit kompletně sám (tj. nejen materiál, ale i úkony lékaře), a to jen kvůli odfláknuté péči MUDr. Kocmana!!! Všichni, včetně VZP, se diví, jak mi mohl sundat rovnátka po jednom roce a ještě mi nedat sundavací. Dnes na VZP mi řekli, že díky vykázaným úkonům si přišel doktor na slušné peníze, ale já si teď musím znovu platit kompletní rovnátka. Prostě kvůli němu teď řeším problémy, které vůbec neměly nastat.

• L

Pan doktor je naprosto skvělý.Nosím rovnátka teprve druhý měsíc a můj dlouhodobý problém s čelistním kloubem je téměř vyřešený. Místo rozšiřování čelistí a rozsáhlé plastiky dásně jen čtyři vytržené zuby :) Přišla jsem vystresovaná z toho, co všechno mě bude čekat, teď jsem v pohodě a s rovnátky nemám jediný problém.Navíc hodnějšího doktora opravdu neznám.
      L H

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Petr Doležal

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem víte do čeho jdete :D Nejprve popíše co se bude dít. Vysvětlí, když člověk něčemu nerozumí a doporučí co by bylo dobré opravit/upravit. Jsem maximálně spokojená. Všichni v ordinaci jsou velmi milí a vstřícní. Chodit k zubaři už není noční můra (alespoň pro mě)

• M

S panem Doležalem jsem byla vždy velmi spokojená. Přístup k pacientovi je dobrý a lidský, vše vysvětlí. Jeho zákroky jsou bezbolestné a precizní. Zkušenosti s: kazy, výplní kořenových kanálků, akutní bolesti zubů. Bohužel jsem musela změnit bydliště a už k němu nemohu dále chodit.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře