Perfect Smile s.r.o.

(0 názorů)

Perfect Smile s.r.o.

V Kolkovně 909/6

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Jsme Perfect Smile® a je naším posláním vytvářet krásné a zdravé úsměvy prostřednictvím profesionální ortodontické léčby, dentální hygieny a bělení zubů. Snažíme se našim klientům vždy nabízet nadstandardní služby s přidanou hodnotou a naším prvořadým cílem je především spokojenost pacientů a jejich úspěšně zakončená léčba.

Ortodoncie Perfect Smile® Praha poskytuje klientům veškeré služby v příjemném prostředí a soukromí oddělených ordinací nově vybudované kliniky v samém centru Prahy. Jsme tu rovněž pro zahraniční klienty. Celý náš tým se bez problémů domluví anglicky a německy, o ruské klienty se stará specializovaná manažerka.

Zákroky

• Luxusní rovnátka značek Incognito a WIN (neviditelná lingvální rovnátka)
  • Diskrétní rovnátka značek Dentaurum, 3M Unitek nebo ORMCO (keramická nebo safírová estetická rovnátka)
  • Kovová rovnátka značek Dentaurum a 3M Unitek (klasická stříbrná nebo zlatá rovnátka)
  • Snímatelná rovnátka pro děti
  • Ordinační bělení Phillips ZOOM 3. generace (skutečně efektivní a bezbolestné bělení zubů pomocí gelu a lampy)
  • Dentální hygiena pro všechny bez rozdílu věku či v nošení rovnátek

Vyšetření

• Estetické a funkční vady zubů a skusu