Perfect Smile s.r.o.

Ortodoncie

(32 názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

Jana Fendrychová

ortodontista
    Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny...

Nejbližší zařízení

Jsme Perfect Smile® a je naším posláním vytvářet krásné a zdravé úsměvy prostřednictvím profesionální ortodontické léčby, dentální hygieny a bělení zubů. Snažíme se našim klientům vždy nabízet nadstandardní služby s přidanou hodnotou a naším prvořadým cílem je především spokojenost pacientů a jejich úspěšně zakončená léčba.

Ortodoncie Perfect Smile® Praha poskytuje klientům veškeré služby v příjemném prostředí a soukromí oddělených ordinací nově vybudované kliniky v samém centru Prahy. Jsme tu rovněž pro zahraniční klienty. Celý náš tým se bez problémů domluví anglicky a německy, o ruské klienty se stará specializovaná manažerka.

Zákroky

• Luxusní rovnátka značek Incognito a WIN (neviditelná lingvální rovnátka)
  • Diskrétní rovnátka značek Dentaurum, 3M Unitek nebo ORMCO (keramická nebo safírová estetická rovnátka)
  • Kovová rovnátka značek Dentaurum a 3M Unitek (klasická stříbrná nebo zlatá rovnátka)
  • Snímatelná rovnátka pro děti
  • Ordinační bělení Phillips ZOOM 3. generace (skutečně efektivní a bezbolestné bělení zubů pomocí gelu a lampy)
  • Dentální hygiena pro všechny bez rozdílu věku či v nošení rovnátek

Vyšetření

• klinika

• Perfect Smile s.r.o.

V Kolkovně 909/6

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

• Jana Fendrychová

Ortodontista, MUDr.

• Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

• K paní doktorce sice docházím krátce ale při každé návštěvě se ke mně chovala velice laskavě a vše mi jasně vysvětlila.

Ordinace je na dobře dostupném místě pro každého.

Paní doktorce i celému týmu Perfect Smile patří slova chvály.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře