Praktický lékař Brno

• Praktický lékař, Pediatr

Lýskova 1031/2, Brno Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka je opravdový profesionál (a z pozice zdravotní sestry to mohu trochu posoudit ) , nic nebere na lehkou váhu a o zdravotní stav pacientů se sama aktivně zajímá . A k tomu je velmi příjemná a vstřícná . Jsem moc ráda ,že jsem se k paní doktorce před pár lety přehlásila a nyní už je u ní i můj syn. Více

Kubíčkova 8, Brno Mapa

MUDr. Kamila Pohanková

• „Pan Lékař je moc milý, je z mála můj oblíbený doktor, který je i pohledově sympatický, milý a příjemný. Zajímá se o moje zdraví a vyhoví mi, když něco potřebuji. Děkuji za Vaší péči a prodloužený život. Více

Orlí 30, Brno Mapa

MUDr. František Rolinek, s.r.o.

• „Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální. I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů. Nerozumím kverulantům. Více

Halasovo náměstí 597/1, Brno Mapa

Poliklinika Lesná

• „Pan doktor Pospíšil je vynikající praktický lékař na svém místě. Je věcný, ochotný, lidský a s velkou erudicí.

Sirotkova 43, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře

• Praktický lékař

„člověk se srdcem na pravém místě. Nejlepší doktorka, milá, ochotná a hlavně lidská! nikdy bych neměnila

Horníkova 34, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho." Více

Langrova 4, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „Dnes jsem byl poprvé u p.doktora Rašovského, sice fronta, ale tak dobre jsem se u doktora snad nikdy necítil. Pohodová atmosféra, přátelské jednání, kvalitní humor, krásné prostředí a profesionalita. Člověka to opravdu pohladí. Díky!!!!!!! M.G. Více

Dr. Vališe 378, Kuřim Mapa

Praktický lékař

• „Potřeboval jsem vyšetřit v době absence mé doktorky. Paní doktorka Bartáková i její sestřička jsou velice příjemné a vstřícné, vše vysvětlí a člověk odchází s pocitem, že se mu opravdu snažily pomoci. Komunikace i všechno ostatní na jedničku. Kéž by taková byla i moje doktorka. Více

Obřanská 169, Brno Mapa

Ordinace Obřanská s.r.o.

• „super chlapík, a profi lékař, vždy je to u něj profi a ještě se nasměji protože má smysl pro humor. Sestřička taky parádní Více

Sokolova 15, Brno Mapa

Praktický lékař

• „K paní doktorce jsem v létě přešla po nespokojenosti s lékařkou dcery (8měsíců). MUDr. Řezáčová je naprosto úžasná. Vždy všechno vysvětlí s trpělivostí, nic nenutí. Je k dispozici i mimo pracovní dobu - řekla bych až nadčasový servis, což zrovna u dětí mi přijde dost důležité. Naprosto jí důvěřuji a velmi si cením jejího zájmu. Sestřička je velmi milá, s dětmi to perfektně obě umí. Objednávkový systém je také super, nemusím s dcerkou trávit hodiny v čekárně, vždy vím, kdy přijdeme na řadu a tím pádem i kdy budeme zhruba odcházet a podle toho si vše plánovat. S parkováním ani mhd není problém, ordinace je výborně dostupná. Za mě rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojená. Jediné, čeho lituji, že jsem se k výměně lékařky neodhodlala dříve a s dcerou k ní nechodila již od narození. Hana Krejzková Více

Mendlovo nám. 1, Brno Mapa

Ester Řezáčová s.r.o

• „Byla jsem zaregistrovaná již u několika praktických lékařů, ale paní doktorka Menšíková je to nejlepší, co mě kdy mohlo potkat. Vždy milá, obětavá, lidská, profesionální, vyslechne a pořádně vyšetří. Po 20 letech mi zjistila různými vyšetřeními, proč jsem pořád nemocná - přechodila jsem infekční mononukleózu - a už se dala tento můj vážný stav dlouhodobě léčit. Tohoto nebylo schopno několik lékařů, u nichž jsem byla za těch 20 let zaregistrována. Děkuji osudu, že jsem se nakonec po letech dostala k ní a na 100% jí věřím a vážím si ji. ES Více

Palackého třída 137, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „vždycky všechno OK ... kdysi mi zachranila život když mě poslala kvůli bolestem hlavy a zad ke specialistovi a na CT a magnetickou rezonanci, tam mi našli v mozku nález a později operovali ... Více

Jílkova 189, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Odborně na výši, bystrá, dg. nestřílí od boku, pečlivě vyšetří a když něco řekne, můžete se na to spolehnout. Navíc je však i empatická, laskavá a vstřícná. Naprostá spokojenost! Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Skvělá paní doktorka. Výborná péče, empatický a lidský přístup. Sestřička u paní doktorky je velice milá. Měla jsem velké štěstí, že po dobu mého bydlení v Brně, jsem mohla chodit právě k MUDr. Machačové. Nikdy jsem si nemohla stěžovat. A doporučuji tuto lékařku. G.K. Více

Hybešova 43 od 1.1.2016, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborná paní doktorka, vždy ochotná , vstřícná a důsledná. Pokud je třeba vyšetření specialisty, neváhá. Jsem s její péči nadmíru spokojený. Milan Gábor Více

Jugoslávská 11, Brno Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„She is awesome! Super nice and really empathetic, good English, even some Spanish! She gave a great service.

Purkyňova 93, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Moje nejlepší paní doktorka kterou jsem kdy měla. Škoda, že šla do důchodu. Vždy vše dotáhla do konce. Snad nikdy jsem ji nezažila,že by byla na pacienty nepříjemná. Vždy usměvavá, vstřícná a empatická.To samé paní sestřička. Dalšího takového super lékaře už asi nenajdu. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Dům zdraví

• Praktický lékař

„Je to v pohodě doktorka, neměl jsem zatím žádný problémy. Všechny chřipky mi vyléčila a to je snad to co od Lékaře člověk potřebuje. Aby ne LÉČIL ale VYLÉČIL... :) Více

Chládkova 13, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře