Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Brno

• „Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální. I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů. Nerozumím kverulantům. Více

Halasovo náměstí 597/1, Brno Mapa

Poliklinika Lesná

• „Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Paní doktorka je vynikající. Je to nejen skvělá lékařka, ale hlavně i super člověk. Vždy je ochotna a připravena pomoci i poradit. Jsem více než spokojena. Paní sestřička je také velmi milá a příjemná. V této ordinaci se člověk cítí, že je skutečně v dobrých rukou. Více

Lýskova 2, Brno Mapa

MUDr. Karin Zvěřinová, Prakmed s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejlepší praktický lékař, s jakým jsem se kdy setkal. Jeho znalosti jsou úžasné. Moho jen doporučit.

Herčíkova 2481/23, Brno Mapa

• „Zatím naprostá spokojenost :-)

Spáčilova 6a, Brno Mapa

Brno - Černovice

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá a moc hodná. Vždycky je moc příjemná a vše vysvětlí. Díky ní se mi obrovsky ulevilo od dlouhodobých bolestí zad. Paní doktorku můžu jedině doporučit. Více

Pekařská 3, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře

• Praktický lékař

„Dobrý den, s níže uvedeným hodnocením se rozhodně neztotožňuji. Paní doktorku jsem zažil ve dvou případech. Jako doktorku v Hospici v Rajhradě a jako doktorku v úrazové nemocnici Brno. V obou případech byla vždy velice vstřícná a její přístup považuji za vysoce nadstandardní. Lékařů, kteří mimo profesionálního přístupu mají i trochu lidskosti, by mělo být daleko více. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor je nejen vynikající lékař, ale člověk na pravém místě ! Chodíme k němu celá rodina od prvního dne a velice si ho vážíme !!! Děkujeme Blanka Králová Více

Běloruská 2, Brno Mapa

• „Výborná, vstřícná, ochotná, prostě nejlepší paní doktorka

Karla Čapka 1656, Šlapanice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi pečlivá, odborní lékaři, ke kterým mě odesílá, ji chválí za její přesnou diagnózu. Je velmi empatická, věnuje pacientovi čas, který je potřeba. Co se týká diagnózy, vždy vše vysvětlí, včetně léčebných postupů. A k tomubvsemu je stále usměvavá. A sestřička je také velmi příjemná. Děkuji za vzornou péči. Více

Komenského 105, Zbraslav Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor má profesionální i lidský přístup, hodnotím ho velice dobře.

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Štetková je bezvadná,byla jediná,která mě před lety donutila jít do nemocnice na vyšetření,kde se odhalila moje těžká Crohnova nemoc,velmi mi pomohla.Je empatická,vstřícná,má pro nemocného pochopení,až se bojím,že toho spousta místních drben zneužívá,tím,že má praxi z nemocnice ví velice dobře co a jak,zajímá se o člověka,já i moje rodina jsme velice spokojení,více takových lékařů. Více

Hvozdecká 737, Veverská Bítýška Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím už téměř deset let a nemám si nač stěžovat. Vždy pozorně poslouchá co říkám, snaží se najít jádro problému a pokud je to možné, nenasazuje hned antibiotika, což velmi oceňuji. Rozhodně jej mohu doporučit. Více

Tyršova 324, Slavkov u Brna Mapa

• Praktický lékař, Dermatolog

„I pro mě je tohle jedna z prvních recenzi .... jsem velice ráda , že jsem se k paní doktorce dostala , protože paní doktorka je pro mě nejen opravdový LÉKAŘ , ale člověk , kterého si nesmírně vážím . Před třemi měsíci jsem byla na aplikaci výplně do nosoretních rýh u jiné paní doktorky a bohužel to nedopadlo dobře. I přes to, se mě paní doktorka Trojanova ujala a ze všech sil se snaží mě léčit a pomoci . Ještě nemám vyhráno , ale věřím, že s paní doktorkou to zvládnu. Obdivuji ji, ze převzala problém jiného lékaře a pustila se se mnou do boje, protože nikdo jiný to nechtěl udělat. Takových lékařů jako je paní doktorka Trojanova více . Také musím zmínit chování personálu ( sestřiček ) , jak jsou vstřícní , hodní a přátelští . Více

Nádražní 16, Brno Mapa

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

• „Jsme velmi spokojeni

Zámecká 8, Troubsko Mapa

Privátní praktická lékařka

• Praktický lékař

„Profesionál na svém místě. Vždy dobrá domluva a přístup. Sestřička ráznější ale tak to má být. :-)

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• Emil Šulc

Praktický lékař, Neurolog, G… ynekolog Více

„K tomuto panu doktorovi jezdím přes 50 km a mám za sebou druhé těhotenství pod jeho odborným dohledem. Jakákoli návštěva v jeho ordinaci byla příjemná tím, že sestřičky vždy usměvavé, ochotné... a občas srandičky pana doktora mne dovedly k tomu, že jsem se nestyděla cokoli říct nebo s ním probrat. Příjemný, ochotný,....Jsem prostě nadmíru spokojena. Jezdíme k němu celá ženská část naší rodiny a jen a jen můžeme chválit a doporučit!!! Více

Na vyhlídce 449, Moravský Krumlov Mapa

NZZ - ERID s.r.o.

• „Tuto lékařku mohu jen doporučit. Kdykoliv jsem nemocný velmi přesně určí diagnozu a předepíše správný lék.

č.d. 66, Studnice Mapa

„Nadmíru spokojen

Školní 2, Střelice Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Nejlepší praktická lékařka, jakou jsem kdy měla - empaticka, trpeliva, nic nezanedba. I sestřička je příjemná

Dlouhá 34, Veverská Bítýška Mapa