Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2

602 00 , Brno , jihomoravský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

Profesionalni péče. Komunikativni lékař, výborná sestřička.
    Hledani účinného řešení potíží.
    Vysvětlení postupu naprosto dostačující.

• J
    Lékař: MUDr. Irena Chlebková Jiný

Velmi ochotná a milá paní doktorka, vzala mne jako úplně cizího pacienta ihned bez čekání jen na základě telefonátu a to 2 dny před Vánoci kdy většina lékařů ani neordinuje. Velmi oceňuji její zájem a slušné vystupování , podrobně se zajímala nejen o problém, který jsem uvedl ale i o všechny jiné potencionální obtíže. Dle mého názoru provedla všechna vyšetření k danému problému a dopodrobna vše vysvětlila. Rozhodně maximální spokojenost . Děkuji

• K
    Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

Dlouhodobě perfektní zkušenost, paní doktorka velice příjemná a profesionální. Mohu pouze doporučit.

• P
    Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

Doktor Tolda je výborný chirurg a skvělý člověk. Spolu se sestrou tvoří
    výborný tým. Vše pacientovi dobře vysvětlí a je velice trpělivý.
    Jsem velice spokojen a mohu všem doporučit.

• T
    Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

U pana doktora jsem již byla 3x, trpím na chronické záněty močového měchýře. Pan doktor je dle mého názoru zkušený urolog, který Vám udělá podrobné vyšetření - uznává jen vycévkovanou moč, což má při vyšetření velký význam! Hned prohlédne vzorek pod mikroskopem a nechá poslat na mikrobiologii, předepíše léky, které dobře zabírají (většinou na E.Coli) a zeptá se Vás na možné rizikové faktory, které mohli onemocnění předcházet (což pro někoho může být i velmi choulostivá záležitost, ale berte to čistě z lékařského hlediska). Sice je jeho humor občas "přes čáru" , ale aspoň je při jeho vyšetření sranda. Vždy mu můžete zavolat, když Vám léky nesednou a on s Vámi zkonzultuje další postup. Za mě prostě a jednoduše OK.

Lékař: Libuše Halouzková Jiný

K paní doktorce jsem zašla s podezřením na plíseň (můj laický odhad) pod nehtem a na kůži palce u nohy. Paní doktorka si to prohlédla asi dvě vteřiny, sdělila mi, že se mi ulomil nehet a zapíchl se mi pod kůži, politovala mě, že to musí bolet tak, že nemůžu určitě chodit (naprosto nereagovala na to, když jsem jí asi třikrát řekla, že mě to nejen nebolí, ale ani tam nic necítím a všimla jsem si toho pouze vizuálně), a vypsala mi žádanku na akutní chirurgický zákrok. Druhý den jsem zašla za svým praktickým lékařem, který mi předepsal kapky, a problém se během cca týdne vyřešil.
    Paní doktorka ovšem z mého pohledu neselhala jen odborně, ale i lidsky. Sdělovala mi informace o předchozích pacientech, aniž bych se na ně ptala nebo se o ně jakkoli zajímala - snažila jsem se neopak převést řeč na problém, se kterým jsem přišla já. Naprosto nevhodně se chovala i sestra (nevhodné komentáře, zvedání očí v sloup apod.).
    Ve zkratce řečeno návštěva této ordinace byla strašný zážitek, který nehodlám opakovat. K této doktorce jsem šla pouze proto, že moje kožní lékařka měla dovolenou, nedala jsem na negativní hodnocení na této stránce, ale ukázalo se, že tato hodnnocení byla zcela objektivní.

• S
    Lékař: Stanislav Černý Jiný

Zaručeně nejhorší lékař, jakého jsem kdy v životě potkal. Přišel jsem k němu kvůli bolavým zádům. Zeptal se mě, jestli se s něčím léčím, tak jsem mu řekl, že s roztroušenou sklerózou a on automaticky usoudil, že jsem tam kvůli tomu a začal zmateně psát nějaké poukazy na vyšetření (které samozřejmě nepotřebuji...tyto věci se léčí ve specializovaných centrech). Když jsem mu řekl, že kvůli tomu tam nejsem, vynadal mi, že věci komplikuji a zdržuji ho. Naprosto otřesná komunikace, nulová schopnost poslouchat, co pacienta trápí. Chodit k němu je ztráta času.

Lékař: MUDr. Věra Ondrušová Jiný

Paní doktorku, jsem navštěvovala od svých cca 18ti let, pokud si k ní člověk jen chodil pro antikoncepci a 1x ročně na prohlídku tak vše bylo v pořádku. Dokonce i 1.těhotenství probíhalo v pořádku. Dokud člověk nemá problém paní mudr. je milá, ochotná. Bohužel 2.těhotenství na počátku nedopadlo a to byla velice neempatická. Když hned za měsíc se zadařilo otěhotnět znovu a šla jsem na kontrolu, hned na mně
    vyjela " to jste si aspoň měsíc nemohli dávat pozor?!" pořád mně ten den odsekávala a byla velice nepříjemná. Pár dní vyšetření jsem začla krvácet, což mně po předchozí situaci dost vyděsilo. Jela jsem na pohotovost, jelikož byl víkend a tam mně doporučili klidový režim a OČR pro manžela, kvůli 1.dceři. Napřed mi paní mudr.tvrdila, že to ona nevystavuje, že to musí pediatr, ale tam mně bylo sděleno, že musí vystavit gynekolog ( jelikož šlo o mně) tak pak teda uznala, že vystavuje ona, ale opět problém, chtěla dát na co nejkratší dobu a do telefonu byla opět nesmírně nepříjemná. Po všech těchto zkušenostech jsem si i v těhotenství našla novou paní doktorku, kde jsem nadmíru spokojená. Paní Mudr.Ondrušovou nedoporučuji!

• P
    Lékař: MUDr. Věra Ondrušová Jiný

Řešení potíží s početím bylo s paní doktorkou naprosto otřesné. Byla neempatická, neochotná a vše chtěla mít rychle vyřízeno. Bez dalších podrobných vyšetření (jen na základě spermiogramu, kolem kterého navíc dělala nepochopitelné tanečky) mi vmetla do tváře, že se svým partnerem přirozeně nikdy nepočneme a poslala nás na IVF. Tam nám řekli, že nevidí důvod, proč by se nám to nemohlo podařit přirozenou cestou. I spermiogram se po mém pátrání ukázal jako v průměru současných výsledků mužů. Nyní čekám miminko počaté přirozenou cestou a pečuje o mně jiná gynekoložka, jejíž přístup je naprosto nesrovnatelný. Je ochotná, vysvětluje, navrhuje alternativy. Tohle mi dřív velmi chybělo.

• L
    Lékař: MUDr. Katarína Bartošová Jiný

Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu