Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2

602 00 , Brno , jihomoravský

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

Velmi milá paní doktorka i sestřička, profesionální přístup, vše podrobně vysvětlily. Paní doktorka se opravdu snaží pomoci.

• T
    Lékař: MUDr. Marie Smilková Jiný

Velice si vážím přístupu pani doktorky. Pani doktorka vždy pečlivě zvažuje způsob léčby a je pohotova k pomoci i přes nátlak okolních stran. Jsem velice spokojený a mám výbornou zkušenost s řešením i složitějších onemocnění, kdy se navzájem rady ostatních doktoru vylucovali.

• A
    Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

výborná komunikace a vstřícnost,perfekní provedení odstranění většího Atheromu ve vlasech bez komplikací.Podle mne špičkový chirurg.

Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a ochotné. Docházím dlouhodobě a jsem opravdu spokojen s léčbou i přístupem!

• L
    Lékař: MUDr. Jitřenka Konečná Jiný

Bez objednání, ráda pomohla, vysvětlila, vyšetřila a doporučila různé možnosti. Super přístup, příjemná paní doktorka i sestřička.

• E
    Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

Pan doktor je velký profesionál, hlavne dokáže uklidnit před vysetrenim. Perfektní přístup a pečlivost. Důkladně provádí všechna možná vyšetření a velmi se o člověka zajímá.

• E
    Lékař: MUDr. Marek Igor Jiný

Pan doktor je skvely!! I presto, ze jsem nebyla objednana, jako akutni pripad me vzal temer okamzite, byl moc vstricny, hodny, vsechno dobre vysvetlil a mel celkove moc mily a lidsky pristup. Pani sestricka take. Za me velka spokojenost.

• F
    Lékař: Radka Adámková Jiný

Paní doktorku můžu doporučit jak odborně tak lidsky. Příjemná a ochotná pomoci a poradit. A tohle není zdaleka standardem českého zdravotnictví.

• V
    Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

Profesionalni péče. Komunikativni lékař, výborná sestřička.
    Hledani účinného řešení potíží.
    Vysvětlení postupu naprosto dostačující.

Lékař: MUDr. Irena Chlebková Jiný

Velmi ochotná a milá paní doktorka, vzala mne jako úplně cizího pacienta ihned bez čekání jen na základě telefonátu a to 2 dny před Vánoci kdy většina lékařů ani neordinuje. Velmi oceňuji její zájem a slušné vystupování , podrobně se zajímala nejen o problém, který jsem uvedl ale i o všechny jiné potencionální obtíže. Dle mého názoru provedla všechna vyšetření k danému problému a dopodrobna vše vysvětlila. Rozhodně maximální spokojenost . Děkuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu