Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2

602 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Miklánková Jiný

  Paní doktorka je hodná a pečlivá. Na vyšetření čekáte minimálně. Sestřička je moc hodná a milá. Moc doporučuji.


  D
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Dnes jsem u pana doktora byla na vyšetření. Vyšetření proběhlo v pořádku. Skvělý přístup, krátké objednací lhůty, mohu jen doporučit :)


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Zajíc Jiný

  přestože jsem přišla osobně s žádankou /kvůli borelióze/, dostala jsem termín přesně 1den před vypršením její platnosti, tedy za 3 měsíce - problémy jsem měla a nemohla jsem tak dlouho čekat.....při úplně první návštěvě ale lékař odebral vzorky na všechno možné a spokojená jsem byla.....


  L
  Lékař: PhDr. Dana Kolářová Jiný

  K pani doktorke som chodila niekoľko rokov a veľmi mi pomohla v ťažkom období. Dokázala položiť správne otázky, a tak mi pomohla zmeniť niektoré návyky. Psychoterapia nie je vždy príjemná záležitosť, a nie vždy boli pre mňa sedenia jednoduché, ale s odstupom času vidím, ako veľmi mi pomohli, takže pani doktorku môžem len odporučiť!


  M
  Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

  Mám za sebou první návštěvu a paráda, pan doktor velice hodný, vstřícný, profesionální, empatický, to už málokdy vídám, i zábavný. Důkladně vyšetřil a věc se konečně bude někam ubírat. Za mně 100 %. A stejné hodnocení i pro sestřičku!


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: Radka Adámková Jiný

  Paní doktorka je odborník na svém místě. Jsem v její péči více než rok a nemám s ní jedinou negativní zkušenost. Co však oceňuji nejvíce, je přístup paní doktorky k pacientovi - empatický a vlídný, který mě ujistí, že jsem v její ordinaci vítána.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Skutečný profesionál. Ochota, zkušenost, empatie. A hlavně účinná léčba. Dále dodržení času objednání, profesionální komunikace s pacientem. Navíc příjemná atmosféra, humor a fajn sestřička.


  A
  Lékař: MUDr. Irena Chlebková Jiný

  Akutní případy mají smůlu, paní doktorka řeší tak, že vás musí někam "vmáčknout" mezi objednané. Ani za dvě hodiny se jí to u mne nepodařilo, přednost měli stále lidé, kteří sice přišli až po mě, ale byli objednáni. Takže pokud nevíte předem, kdy budete mít akutní problém a neobjednáte se, máte smůlu a nepomůže ani to, že přijdete v sedm hodin. Paní doktorka arogantní, zájem o pacienta nečekejte, možná vyšetření si raději zjistěte sami a trvejte si na nich. Říct člověku po 6ti operacích ledvin, že ho asi jen bolí záda bez jakékoliv snahy zjistit příčinu, proč stále mám stále častěji ledvinové koliky mi přijde minimálně profesionální. Špatná zkušenost i se snahou najít léky pro kojící, zastarale názory, jednoduší je říct vám ať přestanete kojit, 3m dítě to už dle paní doktorky nepotřebuje. Tragická je i evidence pacientů - rychlost odbavení cca 4-6 lidí za hodinu!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

  Velmi milá paní doktorka i sestřička, profesionální přístup, vše podrobně vysvětlily. Paní doktorka se opravdu snaží pomoci.


  T
  Lékař: MUDr. Marie Smilková Jiný

  Velice si vážím přístupu pani doktorky. Pani doktorka vždy pečlivě zvažuje způsob léčby a je pohotova k pomoci i přes nátlak okolních stran. Jsem velice spokojený a mám výbornou zkušenost s řešením i složitějších onemocnění, kdy se navzájem rady ostatních doktoru vylucovali.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu