Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2

602 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
62 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

  Mám za sebou první návštěvu a paráda, pan doktor velice hodný, vstřícný, profesionální, empatický, to už málokdy vídám, i zábavný. Důkladně vyšetřil a věc se konečně bude někam ubírat. Za mně 100 %. A stejné hodnocení i pro sestřičku!


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: Radka Adámková Jiný

  Paní doktorka je odborník na svém místě. Jsem v její péči více než rok a nemám s ní jedinou negativní zkušenost. Co však oceňuji nejvíce, je přístup paní doktorky k pacientovi - empatický a vlídný, který mě ujistí, že jsem v její ordinaci vítána.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Skutečný profesionál. Ochota, zkušenost, empatie. A hlavně účinná léčba. Dále dodržení času objednání, profesionální komunikace s pacientem. Navíc příjemná atmosféra, humor a fajn sestřička.


  A
  Lékař: MUDr. Irena Chlebková Jiný

  Akutní případy mají smůlu, paní doktorka řeší tak, že vás musí někam "vmáčknout" mezi objednané. Ani za dvě hodiny se jí to u mne nepodařilo, přednost měli stále lidé, kteří sice přišli až po mě, ale byli objednáni. Takže pokud nevíte předem, kdy budete mít akutní problém a neobjednáte se, máte smůlu a nepomůže ani to, že přijdete v sedm hodin. Paní doktorka arogantní, zájem o pacienta nečekejte, možná vyšetření si raději zjistěte sami a trvejte si na nich. Říct člověku po 6ti operacích ledvin, že ho asi jen bolí záda bez jakékoliv snahy zjistit příčinu, proč stále mám stále častěji ledvinové koliky mi přijde minimálně profesionální. Špatná zkušenost i se snahou najít léky pro kojící, zastarale názory, jednoduší je říct vám ať přestanete kojit, 3m dítě to už dle paní doktorky nepotřebuje. Tragická je i evidence pacientů - rychlost odbavení cca 4-6 lidí za hodinu!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

  Velmi milá paní doktorka i sestřička, profesionální přístup, vše podrobně vysvětlily. Paní doktorka se opravdu snaží pomoci.


  T
  Lékař: MUDr. Marie Smilková Jiný

  Velice si vážím přístupu pani doktorky. Pani doktorka vždy pečlivě zvažuje způsob léčby a je pohotova k pomoci i přes nátlak okolních stran. Jsem velice spokojený a mám výbornou zkušenost s řešením i složitějších onemocnění, kdy se navzájem rady ostatních doktoru vylucovali.


  A
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  výborná komunikace a vstřícnost,perfekní provedení odstranění většího Atheromu ve vlasech bez komplikací.Podle mne špičkový chirurg.


  J
  Lékař: MUDr. Ivana Vágnerová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a ochotné. Docházím dlouhodobě a jsem opravdu spokojen s léčbou i přístupem!


  L
  Lékař: MUDr. Jitřenka Konečná Jiný

  Bez objednání, ráda pomohla, vysvětlila, vyšetřila a doporučila různé možnosti. Super přístup, příjemná paní doktorka i sestřička.


  E
  Lékař: MUDr. Amir Bourak Jiný

  Pan doktor je velký profesionál, hlavne dokáže uklidnit před vysetrenim. Perfektní přístup a pečlivost. Důkladně provádí všechna možná vyšetření a velmi se o člověka zajímá.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu