Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Adresa

Poliklinika Zahradníkova
Zahradníkova 494/2, Brno 602 00
Poliklinika Zahradníkova logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (86)

Obecné skóre

  V
  PhDr. Dana Kolářová Jiný

  Doporučuji. Psychoterapie zde mi pomohla odhalit jádro svých obtíží a naučila mě s nimi pracovat. Paní doktorka se nebojí podat vám nepříjemné věci přímo a popravdě, což já považuji za velmi cennou vlastnost. S její pomocí má nemoc nezmizela, ale naučil jsem se s ní pracovat a žiji plnohodnotný život, což bych určitě jen s léky bez terapie nezvládl. Vojtěch Chudý

  N
  PhDr. Dana Kolářová Jiný

  Ze začátku mi moc nesedla, ale po pár návštěvách se to zlepšilo. Paní psycholožka je teda dost drsná a občas odcházím i se slzami, ale na konci dne jsem vlastně rada, protože mi to opravdu pomůže, ale nemusí to vyhovovat každému

  A
  MUDr. Marie Smilková Jiný

  S léčbou i přístupem paní Smilkové jsem byla vždycky spokojená. Vždy se mi snažila maximálně pomoci a byla milá a klidná. Chodím k ní téměř 15 let. Doporučila jsem ji i blízkým, ale bohužel nebere nové pacienty.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Katarína Bartošová Jiný

  Nejlepší doktorka, u které jsem kdy v životě byla. Budu jí navždy vděčná. Je nesmírně pečlivá a vstřícná, nic nezanedbá a je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby pacientovi pomohla jeho problém vyřešit. Mám teď potíže záhadného původu, má praktická lékařka moc nebrala na vědomí, co jsem jí říkala a odbyla mě. Paní doktorka Bartošová vše důkladně prověřila, dokonce i věci, které mě samotnou nenapadly a důkladně vyslechla vše, co mě trápilo.
  Chodím k ní už od dětství, kdy jsem začala z preventivních důvodů kvůli matce a jejím alergiím a paní doktorka mi objevila astma, ačkoli jsem si vůbec neuvědomovala, že bylo něco špatně (bylo mi tak 12). Až po užití respirátoru se mi otevřel nový svět bez omezení, jako bych objevila novou super schopnost. Do té doby jsem si myslela, že jsem akorát fyzicky neschopná, ale nebyla to pravda!
  Paní doktorka Bartošová mi mění život k lepšímu a budu jí za to navždy vděčná.

  M
  Radka Adámková Jiný

  Arogance paní doktorky je neskutečná. Nic jsem jí neudělala. Pouze jsem přišla za odborníkem pro radu/vyšetření.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Marek Igor Jiný

  Poté, co na dvou jiných poliklinikách ORL lékaři měli ten den dovolenou, jsem došla do ordinace MUDr. Marka s akutní bodavou bolestí hlavy v souvislosti se změnou tlaku v kabině letadla při klesání, která dva dny neodeznívala a kvůli které jsem druhou noc nespala. Došla jsem bez objednání a sestřička mi v čekárně oznámila, že to vůbec není problém ORL a že to je určitě nejaka začínající viróza a ať jdu za svým obvodním lékařem. Od svého obvodního lékaře právě odcházím se žádankou na ORL vyšetření, v ordinaci MUDr. Marka se už ale určitě neukazu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Pan doktor a sestřička jsou moc fajn, ordinace je na skvělém místě a termíny pro vyšetření jsou také krátké. Bohužel mi ale nevyhovoval způsob léčby mého problému, který se vlastně pak jen zhoršil. Věřím, že spoustě lidem pomohl a pomůže, ale bohužel pro mě způsob léčby nebyl vyhovující.

  S
  MUDr. Lucie Komárková Jiný

  Je mi ctí, že mám tu výsadu, že jsem se dostala do péče právě MUDr. Lucie Komárkové. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a především její odborné fundovanosti. Každou moji otázku vždy trpělivě zodpověděla a dobře mi poradila. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo! Děkuji!

  D
  PhDr. Dana Kolářová Jiný

  Důražně nedoporučuji. Neprofesionální přístup!
  Paní psycholožka si protiřečí, jednou mi něco řekla a poté na mě kvůli tomu řvala, že to je jinak. Po 3 návštěvách jsem terapii s ní ukončila. Přišla jsem si pro pomoc a podporu v nejtěžším období mého života a ne aby tam po mně někdo nadřazeně hulákal. Absolutní hrůza.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  MUDr. Šárka Křivková Jiný

  K paní doktorce chodíme řadu let s našimi dětmi, nestalo se nikdy, že by dala ATB zbytečně, spíše hodnotí dle stadia nemoci, k dětem je přátelská, komunikativní a je pečlivá, při nejistotě, doporučí další vyšetření, které většinou potvrdí diagnózu. Nestalo se, že by radila špatně, pokud některé matky mají jinou představu nebo chtějí alternativní léčbu, ať si hledají jinou paní doktorku, tato léčí dle běžných postupů a metod, není důvod hodnotit její léty osvědčené metody. Než napíšete svou negativní zkušenost, napřed se vyspěte a pak většinu věcí nezveřejníte, jsou totiž vyloženě subjektivní, nemohu potvrdit ani jednu z nich. Uvědomte si, že v tržním světe se nespokojenost neřeší komentáři typu ,,sestra je hrozná,, ale změnou lékaře. Sestřičky se totiž mění. Pokud měníte dr. víc jak jednou, je chyba pravděpodobně ve vás. My nezměnili nikdy a dodnes si vážíme všeho, co pro nás dělá. Děti nemohou říct také nic negativního, vždy poradila napoprvé dobře a cokoliv bylo, vše je uzdraveno.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu