Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno-střed

602 00, Brno, jihomoravský

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Vladimír Kutal

Revmatolog, MUDr.

• I

Špičkový odborník - specialista na svém místě. Jsem jeho dlouholetý pacient a nesmírně si jeho kvalitní práce vážím.Plné absolutorium má i jeho sestra.

• Nova sestricka je super hodna, ochotna a vzdy dobre naladena.Pan doktor je specialista na svém místě, jsem velice spokojena fandím jim..

• Alena Striová

Diabetolog, Internista, MUDr.

• D

Příjemné jednání,odbornice,poradí,zhodnotí .Mám velmi dobrý celkový dojem.

• Nic nového v léčbě nepřinese, všechny nás léčí jedním metrem, mladé, staré.. dietu, nic nejíst. Diabetus je nemoc a ne doživotní hladovka, proboha. Přešla jsem k jiné diabetoložce, udělala vyšetření, poradila, vysvětlila, pokaždé zkoušíme nějakou úpravu jídelníčku, tady je to zkostnatělost minulého století.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Filkuka

Chirurg, MUDr.

• P

Velmi nepříjemný člověk, který se choval velmi arogantně a povýšeně, až mě záměrně děsil... Navíc zákrok provedl špatně (zaroslý nehet), takže se mi problém neustále vracel, a museli napravovat jiní lékaři. Byl rozčilený, že se svým problémem klepu zrovna na jeho dveře... Nedoporučuji.

• F

s negativními názory nemohu souhlasit Mudr Filkuka je velmi zkušený a profesionálně na výši .a to jak je empaticý by si mnozí jeho klegové v branži mohli brát příklad.

• Jitka Nejeschlebová

Fyzioterapeut, Chirurg, MUDr.

• H

Bohužel jsem byl s vyšetřením této doktorky celkově velmi nespokojeny. Sice mi vyhověla a přijala mě i když jsem nebyl řádně objednán, ale celou dobu mě to vyčítala i když tam měla po celou dobu úplně prázdnou čekárnu i po mém odchodu . Po celou dobu se chovala maximálně arogantně a vůbec mě skoro nepustila ke slovu. Ječela na mě a chvílemi skřípala zuby, když jsem projevil opačný názor.Na konci vyšetření mi předepsala na žádanku jen ty nejnutnější rehabilitační úkony a procedila přes zuby ..tak abych to neslyšel, dobře mi tak. Pokud budete mít jinou možnost...odejděte k někomu jinému.

• B

k p. doktorce Nejeschlebové chodím u roky. Vždy byla pečlivá a velmi milá.
      Uvedené výtky na špatnou časovou koordinaci a pomalé psaní na PC jsou možná oprávněné, ALE jedná se o starší doktorku, která holt není "ajťák", takže nepíše holt jak blesk na PC... A fronty - kde u lékaře nejsou, navíc jí tam třeba přístane nečekaný akutní pacient a to je pak jasné, že jí to rozhodí pořadí a časovky pacientů...

• Ivana Vágnerová

Alergolog, MUDr.

• H

Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je pečlivá a velmi milá.

• P

Pani doktorka je velmi mila, vse peclive vysvetli, setkani s ni cloveku zlepsi naladu. Dodrzuje casy objednani. Sestra je taky velmi prijemna. Vrele doporucuji.

• Emílie Dostálová

Dermatolog, MUDr.

• K

K paní doktorce jsem šla s problémovým znamínkem, které se mi do rána zvětšilo až čtyřnásobně. Zprvu jsem nechápala, že jde opravdu o doktorku, jak promluvila bylo to ještě horší. Prohlížela mi znamínko a nahlas si povídala: "To je divný, já to nechápu, co to je apod. " ...tyto slova ve mě nevyvolávali moc důvěry. Pak přinesla nějakou mastičku a zkoušela, co to s tím udělá. Dokonce se mi pokoušela bolestivé znamínko prasknout! Nakonec jsem odcházela s tím, "že se to snad ztratí". Už nikdy bych k paní doktorce nešla.

• A

po telefonické domluvě mě přijala paní doktorka ještě ten den, nikde jinde se mi nepodařilo se objednat tak rychle a opravdu jsem nebyla ve stavu, kdy bych mohla měsíc čekat. Také mě velmi potěšil milý přístup sestřičky, která mě i navedla, kde paní doktorku přesně najít. Paní doktorka mi napsala léky a už za dva dny bylo po problému. Jsem ráda, že jsou ještě ordinace, kde se týdny nečeká.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Olga Andrésková

Oční Lékař, MUDr.

• D

Bezvadná,milá,ochotná,vstřícná,odborně na výši,prostě příklad pro ostatní.... Doporučuji.Jen objednací lhůty jsou delší,ale to je dáno systémem,ne lékařkou.

• K

zlatá , hodná, má strašně ráda čokoládu.

• Lucie Komárková

Endokrinolog, MUDr.

• P

Paní doktorka je laskavá a s pacientem vše do podrobna v klidu probere (na takové množství informací jsem nebyl připraven). Jeji sestra je rázná a z důvodu velké vytíženosti mě nechtěla vůbec objednat, nakonec mě však objenali, kde čekací lhůta byla 3,5 měsíce! (to je však asi všude velmi podobné).

• B

Paní doktorka je vynikající odborník. Také vystupuje velice ochotně a mile. Chodím k ní od doby,
      kdy nastoupila na polikliniku a jsem maximálně spokojená.

• Hana Veselá

Hematolog, MUDr.

• Vynikající lékařka s velkými zkušenostmi a výborným přístupem k pacientům. Mohu jen chválit. Škoda jen velikého přetížení, které nese tato doba a špatný zdravotnický systém. Musím pochválit i její sestru, která ji výborně doplňuje.

• Katarína Bartošová

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• Všem doporučuji tuto paní doktorku, jsem moc spokojená s přístupem, obětavostí, lidskostí. Myslím, že pro každého udělá víc než maximum.

• P

Opravdu skvělá lékařka, velmi pečlivá a příjemná. Jsem už několik let velmi spokojen! Určitě doporučuji.