Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (76)

Obecné skóre

  E
  Lékař: Jiří Nevrlka Jiný

  Moderní léčba, individuální přístup, na kontrole vždy celkově shrneme a probereme veškeré aktuální obtíže. Chodím k panu doktorovi již několik let, prodělala jsem i opakující se léčbu proti alergii formou rozpustných tablet, aktuálně mám jen lehčí alergii, kdy musím užívat antihistaminika minimálně. Super je možnost objednat se i v odpoledních hodinách. Pana doktora doporučuji.

  N
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Pana doktora jsem navštívila bez objednání po telefonické domluvě se zvětšujícím se velmi bolestivým abscesem na který již nic nezabíralo. Přátelská atmosféra , příjemná sestřička a velmi profesionální chirurgické práce . Pan doktor je nesmírně empatický , velmi trpělivě vysvětluje a s humorem dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Současně je vynikající proktolog .

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  Objednanie prebehlo na čas, pán doktor je veľmi príjemný, ochotný. Pokiaľ by mi nerobil proktologické vyšetrenie a zákrok, aj by som sa na návštevy tešil :)

  O
  Lékař: MUDr. Vladimír Kutal Jiný

  Vynikající odborník s nesmírně vlidnym a trpělivým přístupem, dostalo se mi okamžité úlevy díky léku, s příznivým výhledem do budoucna provázeno. Patří k lékařům, kteří dělají opravdovou čest své profesi.

  S
  Lékař: Prim. MUDr. Jan Miklica Jiný

  Pan doktor mi tvrdil že mám problémy s hormony a že nebudu moct otěhotnět bez léčby. Nakonec ani nepoznal že jsem těhotná a řekl mi jen že mám zvětšenou dělohu. A že dostanu menstruaci, chtěl mi píchnout vyvolávačku ale já odmítla. Naštěstí jsem už u jiného lékaře.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Lékař: MUDr. Marek Igor Jiný

  Přišla jsem se žádankou od praktického lékaře o vyšetření krku při nemoci. Nebylo to nijak akutní (tedy neumírala jsem). Sestřička byla moc milá a snažila se mi vysvětlit situaci, že mají plno a mě není nic vážného, ale i tak mě chtěla objednat jako náhradníka za dva dny. Já se jí jen snažila vysvětlit, že tedy moc nevím co dělat, že mě nechtějí vzít nikde (toto bylo třetí ORL) a za chvíli už nevím jestli bude co vyšetřovat, když nemoc odeznívá, že tomu sama nerozumím, ale poslala mě praktická lékařka. V ten moment vyběhl lékař a začal na mě křičet, co si vymýšlím, že mi nic není, že je už přesně 12 (bylo 11:45) a zdržuju sestřičku od obědové pauzy. I sestra se mě zastala, že se spolu jen bavíme o situaci. K takovému doktorovi se mi snad ani na vyšetření ani nechce.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Lékař: MUDr. Šárka Křivková Jiný

  Ochotná, komunikativní a šikovná paní doktorka, která vždy poradila a nabídla více možností v případě doplatků na léčiva.

  K
  Lékař: MUDr. Jozef Toldy Jiný

  K panu doktorovi chodím pravidelně na odstranění znamének, je šikovný a rychlí. Vysvětlí, vše bez problému, příjemný a laskavý.
  Doporučuji.

  P
  Lékař: MUDr. Katarína Bartošová Jiný

  Paní doktorka má velmi lidský, chápavý a vstřícný přístup k pacientům. udělá si na pacienta čas, naslouchá mu, do ničeho ho netlačí. Je velmi pečlivá.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Marek Igor Jiný

  Nejarogantnejsi doktor, ktereho jsem navstivil. Pristup k pacientovi je nelidsky, absolutni absence naslouchani, nenecha domluvit, prekrucoval, co jsem rekl o svem subjektivnim stavu, rekl, ze nema cas, cas jsou penize. Vyhnout se obloukem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Zahradníkova 494/2, Brno 602 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání