Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno-střed

602 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Vladimír Kutal

Revmatolog, MUDr.

• I

Špičkový odborník - specialista na svém místě. Jsem jeho dlouholetý pacient a nesmírně si jeho kvalitní práce vážím.Plné absolutorium má i jeho sestra.

• Nova sestricka je super hodna, ochotna a vzdy dobre naladena.Pan doktor je specialista na svém místě, jsem velice spokojena fandím jim..

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Alena Striová

Diabetolog, Internista, MUDr.

• D

Příjemné jednání,odbornice,poradí,zhodnotí .Mám velmi dobrý celkový dojem.

• Nic nového v léčbě nepřinese, všechny nás léčí jedním metrem, mladé, staré.. dietu, nic nejíst. Diabetus je nemoc a ne doživotní hladovka, proboha. Přešla jsem k jiné diabetoložce, udělala vyšetření, poradila, vysvětlila, pokaždé zkoušíme nějakou úpravu jídelníčku, tady je to zkostnatělost minulého století.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Filkuka

Chirurg, MUDr.

• P

Velmi nepříjemný člověk, který se choval velmi arogantně a povýšeně, až mě záměrně děsil... Navíc zákrok provedl špatně (zaroslý nehet), takže se mi problém neustále vracel, a museli napravovat jiní lékaři. Byl rozčilený, že se svým problémem klepu zrovna na jeho dveře... Nedoporučuji.

• F

s negativními názory nemohu souhlasit Mudr Filkuka je velmi zkušený a profesionálně na výši .a to jak je empaticý by si mnozí jeho klegové v branži mohli brát příklad.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jitka Nejeschlebová

Fyzioterapeut, Chirurg, MUDr.

• H

Bohužel jsem byl s vyšetřením této doktorky celkově velmi nespokojeny. Sice mi vyhověla a přijala mě i když jsem nebyl řádně objednán, ale celou dobu mě to vyčítala i když tam měla po celou dobu úplně prázdnou čekárnu i po mém odchodu . Po celou dobu se chovala maximálně arogantně a vůbec mě skoro nepustila ke slovu. Ječela na mě a chvílemi skřípala zuby, když jsem projevil opačný názor.Na konci vyšetření mi předepsala na žádanku jen ty nejnutnější rehabilitační úkony a procedila přes zuby ..tak abych to neslyšel, dobře mi tak. Pokud budete mít jinou možnost...odejděte k někomu jinému.

• B

k p. doktorce Nejeschlebové chodím u roky. Vždy byla pečlivá a velmi milá.
      Uvedené výtky na špatnou časovou koordinaci a pomalé psaní na PC jsou možná oprávněné, ALE jedná se o starší doktorku, která holt není "ajťák", takže nepíše holt jak blesk na PC... A fronty - kde u lékaře nejsou, navíc jí tam třeba přístane nečekaný akutní pacient a to je pak jasné, že jí to rozhodí pořadí a časovky pacientů...

• Ivana Vágnerová

Alergolog, MUDr.

• H

Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je pečlivá a velmi milá.

• P

Pani doktorka je velmi mila, vse peclive vysvetli, setkani s ni cloveku zlepsi naladu. Dodrzuje casy objednani. Sestra je taky velmi prijemna. Vrele doporucuji.

• Emílie Dostálová

Dermatolog, MUDr.

• K

K paní doktorce jsem šla s problémovým znamínkem, které se mi do rána zvětšilo až čtyřnásobně. Zprvu jsem nechápala, že jde opravdu o doktorku, jak promluvila bylo to ještě horší. Prohlížela mi znamínko a nahlas si povídala: "To je divný, já to nechápu, co to je apod. " ...tyto slova ve mě nevyvolávali moc důvěry. Pak přinesla nějakou mastičku a zkoušela, co to s tím udělá. Dokonce se mi pokoušela bolestivé znamínko prasknout! Nakonec jsem odcházela s tím, "že se to snad ztratí". Už nikdy bych k paní doktorce nešla.

• A

po telefonické domluvě mě přijala paní doktorka ještě ten den, nikde jinde se mi nepodařilo se objednat tak rychle a opravdu jsem nebyla ve stavu, kdy bych mohla měsíc čekat. Také mě velmi potěšil milý přístup sestřičky, která mě i navedla, kde paní doktorku přesně najít. Paní doktorka mi napsala léky a už za dva dny bylo po problému. Jsem ráda, že jsou ještě ordinace, kde se týdny nečeká.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Olga Andrésková

Oční Lékař, MUDr.

• D

Bezvadná,milá,ochotná,vstřícná,odborně na výši,prostě příklad pro ostatní.... Doporučuji.Jen objednací lhůty jsou delší,ale to je dáno systémem,ne lékařkou.

• K

zlatá , hodná, má strašně ráda čokoládu.

• Lucie Komárková

Endokrinolog, MUDr.

• P

Paní doktorka je laskavá a s pacientem vše do podrobna v klidu probere (na takové množství informací jsem nebyl připraven). Jeji sestra je rázná a z důvodu velké vytíženosti mě nechtěla vůbec objednat, nakonec mě však objenali, kde čekací lhůta byla 3,5 měsíce! (to je však asi všude velmi podobné).

• B

Paní doktorka je vynikající odborník. Také vystupuje velice ochotně a mile. Chodím k ní od doby,
      kdy nastoupila na polikliniku a jsem maximálně spokojená.

• Hana Veselá

Hematolog, MUDr.

• Vynikající lékařka s velkými zkušenostmi a výborným přístupem k pacientům. Mohu jen chválit. Škoda jen velikého přetížení, které nese tato doba a špatný zdravotnický systém. Musím pochválit i její sestru, která ji výborně doplňuje.

• Libuše Halouzková

Dermatolog,

• Sestra je strasne důležitá a protivná.

K doktorce: je mi líto, že tohle musím psát, ale má v rukou naše zdraví a nedela s tim vubec dobre veci!
      Jakmile jsem vstoupil do cekarny, tak uz z toho prostredi jsem vedel, ze vsechno bude spatně. Ale to mi nevadi... 90% casu z navstevy doktorka si jen s vami povida, pta se na nedulezite a osobni otazky, opravdu to nehorazne zdrzuje... Mel jsem podezreni na urcitou nemoc, tak jsem z nouze sel rychle k ni. Dala mi na to jednorazovou mast. Nezdalo se mi, ze by zabrala. Tak jsem tam sel znova, at me to predepise znovu. Na to jen neco zakecala a dala mi jen nejaky mliko na ekzem! No a samozrejme sem tam musel jit zase, protoze to mast fakt nezabrala. A na to mi rekla, ze se ji to jeste nikdy nestalo, ze by to nekomu nezabralo. Coz je uplnej nesmysl, z mnoha zdrojů jsem si zjistil, ze to nemusi zabrat a ze je dobre si to namazat znova. A druha vec je teda ta, ze jestli vubec to bylo to, co mi diagnostikovala... V zapeti mi rika, ze me musi zapsat a poslat na nas hygienu, jelikoz se problem opakuje a na poprve lecba nevysla. Nevim jestli pak na to zapomnela nebo co, ale pak uz to neresila...

Jeste stale se divim, jak se nekteri doktori vubec mohli stat doktory.

• V

Mé hodnocení je též záporné,sdělila mi,že mám hnidy vší,ale toto nebyla pravda.Jiná lékařka mi napsala Triamcinolon což je lék proti zánětu kůže,takže ne vši,ale měla jsem zánět kůže,tak nevím jak může tato lékařka ještě vykonávat praxi,když nepozná takmobyčejnou věc.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře